لطفا درباره سایت من نظر دهید (عنوان تصحیح شده)

MRB COMPANY

Member
سلام به همه دوستان برنامه نویس
من یه درخواستی داشتم
من یه وب سایت زدم:green: می خواستم برید و تخریبش کنید:green:
شوخی کردم.می خوام نظر برنامه نویسای عزیز رو بدونم و چه ایده ی دیگه ای میدید واسه بهتر شدنش؟
اگه عیبهاشم بهم بگید ممنون میشم.
www.fibodesign.net

بخش انتخاب قالب و تعرفه برنامه نویسی رو هم ببینید:shock:
خودمو کشتم واسه طراحیش :lol:

ممنون

آخرین ویرایش:

MRB COMPANY

Member
اگه پایینشم مثل بالاش می کردم آنوقت شبیه یه شرکت بزرگ نمیشد!!!:green:
واسه همین بالاشرو طوری زدم که کاربر بفهمه که طراحم هستم :)

همین؟ هیچکی نیس بگه وب سایت چه مشگلی داره؟

shahinshyd

Member
سایتت باحاله شما که واردی یکم مقاله اموزشی درباره ساخت نظر سنجی گالری تصاویر و مثل اینا تو سایت بذار یا فقط واسه تبلیغات عضو این سایت شدی؟

MRB COMPANY

Member
حقیقتش حسش نیس مقاله و از این جور چیزا بزارم و ولی اگه سوالی داشتی یا نمونه کدی خواستی بگی بهت کمک میکنم

Mohammad

Member
خوبه ولی از نظر ظاهری می تونست بهتر باشه
باید اجزای طراحی رو ریزتر کار می کردی و راستش طراحی گرافیکش زیاد به وب 2 شباهت نداره
فونت ها و کلا اجزای طراحی باید ریز تر کار میشد ، فونت سایز 8pt مناسب ترینه
هدر و آرم هم می تونست بهتر باشه .....
بد نیست از چند تا آیکون هم استفاده کنی

از لحاظ کد نویسی شو دیگه میذارم به عهده اساتید و نظری نمیدم

MRB COMPANY

Member
در جواب ziXet جان نه نداره. چون قرار نیست کسی بتونه ثبت نام کنه. واسه هرکی سایت طراحی کردم خودم بهش یه user و pass میدم واسه پشتیبانی و بروز رسانی و از این جور چیزا که البته اونو هنوز نساختم :) Masoud1365 جان بعضیا اصلا اییل ندارن یا نمیدونن چیه!!! :lol: واسه همین گفتم تلفن ازشون بگیرم بهتره! poosteh جان ممنون از نظر کاملت.آره حق با تو هستش. خودمم زیاد به نوع طراحیش راضی نیستم و با اون جملت که شبیه web2 نیس کاملا موافقم.ولی می خواستم افراد هم که از اینجور چیزا سر درنمیارن سردرگم نشم.واسه همین طراحیشو ساده زدم.فونت ریزهم واسه منو شما که طراحیم خوبه ولی واسه خیلیا اعصاب خورد کنه!!! ولی چشم.فونتشو یکم کوچیکتر میکنم.اینطوری بهتره. پایین سایت رو ساده زدم تا شبیه یه سایت سازمانی بشه! دوستان برنامه نویس چه نظری دارن؟ یکی درباره برنامه نویسیش بگه تا بهتر کنم دیگه!؟؟! ممنون

RainDigital

Member
سلام

:1: @poosteh در طراحی وب فونت ها نباید با pt باشند و همچنین در طراح برای چاپ فونت ها نباید با px واحد دهی شوند.

:2: تیتر هایی مثل "به چه دلایلی شما به وب سایت نیاز دارید؟"، "صفحات وب سایت" و "به وب سایت فیبو خوش آمدید" را با Tahoma کار نکنید بهتر است، از Arial و Tmes استفاده کنید

:3: "All right recived" یعنی چی؟

:4: Footer گنده تری درست کنید. حد احل 25-30 پیکسل با بکگراند همانند header

:5: Gradient ها را را CSS پیاده کنید، سبک تر می شود سایت

:6: از نیم فاصله و کلمات زیر استفاده کنید:
website==وب‌گاه
weblog==وب‌نوشت
email==رایانامه
بیشتر از اینها می‌خواهید؟ به وب‌گاه فرهنگستان مراجعه نید و PDF را بارگیری کنید

:7: این کد رو ببینید:
کد:
<div class="menu">
	<h2>صفحات وب سایت</h2>
	<div class="bxb">
		<div class="title"><a href="/page/services/">درباره فیبو</a></div>
	</div>
	<div class="bxb">
		<div class="title"><a href="/page/fibo/v::fibo-design-website-programming-information">ویژگی های فنی در طراحی فیبو</a></div>

</div>
    <div class="bxb">
		<div class="title"><a href="/page/designning/s::design-website-form">فرم درخواست طراحی وب سایت</a></div>
	</div>
	<div class="bxb">
		<div class="title"><a href="/page/designning/s::template---m::template-list">انتخاب قالب آماده برای وب سایت</a></div>
	</div>
	<div class="bxb">

<div class="title"><a href="/page/designning/s::template---m::template-design">طراحی قالب گرافیکی اختصاصی</a></div>
	</div>
	<div class="bxb">
		<div class="title"><a href="/page/programming/">تعرفه برنامه نویسی وب سایت</a></div>
	</div>
    <div class="bxb">
		<div class="title"><a href="/page/liquidate/">فرم واریز بانکی</a></div>

</div>
</div>

بهتر از این میشه نوشتشT با ul و li و CSS

:8: پیوند ها رو آدرس مطلق بدید

:9: بالا و پایین فرم لاگین فضای اضافی زیاد هست و در بالا و پایین مساوی نیست. margin و padding ها رو درست کنید.

:1::0: جی کوئری داکیومنت ردی فانکشن را خالی گذاشتید و از onfocus و انها استفاده کردید!!!!؟؟؟
کد:
<script language="javascript">
$(document).ready(function(){

});

</script>
</head>
<body>
<table width="950" cellpadding="0" cellspacing="0" align="center">
<tr>
<td class="head" height="278">
<div id="login_form">
<input type="text" dir="ltr" class="inp_text" value="Username" onfocus="clearText(this)" onblur="clearText(this)" /><input type="password" dir="ltr" class="inp_text" value="Password" onfocus="clearText(this)" onblur="clearText(this)" /><input type="button" class="inp_btn_vorod" value="" onfocus="alert('wrong username or password!');" />

:1::1: از Text-shadow خوب استفاده شده.

imanmir

Member
با سلام
1- 24 خطا در html دارید

2- تبریک هیج خطایی در css ندارید ولی یکم مرتب تر می شد کار کرد

3-فرم ورود به صفحه اصلا جالب نیست ،دکمه ورود جاش خوب نیست بهتر سمته چپ باشه

4-هیچ امکاناتی که یک مهمان بتونی کاری تو سایتت کنه نمی بینیم ، عضویت در خبرنامه،تعداد بازدید

5- سایت منو هاتو می تونی کمتر کنی

6- وقتی سمت چپ توی منو تماس با ما هست دیگه چه نیازی هست یک پیج انحصاری هم برای اینکار باشه بهتره یکیش باشه

7-کدیج صفحه ات خیلی جالبه <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1" />

8- این هم جالبه

</body>
</html><div class="side_column">
<div class="menu">
<h2>***1589;***1601;***1581;***1575;***1578; ***1608;***1576; ***1587;***1575;***1740;***1578;</h2>
html بسته شده بعد دوباره کد نوشته

9-اون عکس اول صفحه ات خیلی برام جالبه با این همه مانیتور چه کار می کنی لطفا یک کم توضیح بده اگه تو کار بهتر هست ما هم اینکار رو انجام بدیم و چه کارهایی با این مانیتور ها انجام می دید و چه طوری مدیریت می کنید؟

10-در کل ممنون که این انعطاف پذیری رو داشتی

MRB COMPANY

Member
با تشکر بسیار از دوستان عزیزم.
چشم تا جایی که بتونم درست می کنم و مشکلاتی که گفتید رو بررسی کی کنم

چند تا سوال

RainDigital جان :8: پیوند ها رو آدرس مطلق بدید یعنی چی؟

imanmir جان می شه درباره اینا یمک بیشتر توضیح بدی

3-فرم ورود به صفحه اصلا جالب نیست ،دکمه ورود جاش خوب نیست بهتر سمته چپ باشه
5- سایت منو هاتو می تونی کمتر کنی

ممنون

MRB COMPANY

Member
دوستان یه سوال
هرکاری میکنم google منو Add نمیکنه!!؟؟

میشه لطفا کمک کنید و به نظرتون مشکلش چیه؟

RainDigital

Member
منظورم از آدرس مطلق اینه که بجای همچین آدرسی:
/page/services/
از این استفاده کنید:
http://fibodesign.net/page/services
کاربرد display:block در CSS رو میدونید چی هست؟ در منو ها باید استفاده بشه شبیه این:
کد:
#menu ul>li>a{
display:block;}

MRB COMPANY

Member
الان حدود بیشتر از یه هفته اس که سایت رو تو گوگل ادد کردم ولی انگار نه انگار!!!:sad:

جدیدترین ارسال ها

بالا