لطفا حرفه ای های Asp جواب بدن؟

Vincent

New Member
من یه دیتا بیس با Access درست کردم بعد چون زیاد از زبان ASP سر در نمی یارم
با نرم افزار ASPMaker 2.0 یه سیستمی راه انداختمم که اعضا سایت رو تویه جدول
نشون بده که اسامی و e-mail اعضا رو همون دیتا بیس هستش.
این سیستم رو سرور کامپیوتر خودم (windows200-ILS) وقتی تو فولدر wwwroot
میزارم خوب کار میکنه.
حالا همه اینا به جای خود. شما لطف کنید به این دوتا سوال من جواب بدین.
1.آیا من میتونم این سیستم روی یه هاست مجانی مثل persiangig بذارم یا نه کار نمیکنه.
2.اگه میشه لطفا راهنمایی کنید چطور.
:oops: :cry:

Mohsen_SMh

New Member
1- شما باید ببنید که هاست شما اکسس را ثابورت می کند
2- باید در Oledbconnection آدرس دیتابیس خود را بدهید که فرضا به صورت زیر می باشد
d:\www\dommains\namedomain\db\namedatabase.mdb

Vincent

New Member
شرمنده من یه خورده کودن هستم
نگرفتم تو قسمت دوم چی گفتین

CaptanBlack

Member
سلام

بجای استفاده از این نرم افزار ها ، با کمی حوصله میتونید حودتون Asp یاد بگیرید و اگر هم به دردتون نمیخوره ! برنامه ای که می خواهید را به یک متخصص سفارش بدین .

یادت باشه که از نو نوشتن بهتر از ویرایش کردن ! این یکی از شعار های اساسی برنامه نویسان هستش

Vincent

New Member
حرف شما کاملا متینه.چشم
مشکل من اینجاست که نمیدونم فایل های Asp و یا Php باید تو یه
فولدر مشخص هاست آپلود کرد که درست کار کنه یا نه هر جا آپلود کنی درست
کار میکنه.

CaptanBlack

Member
سلام

ببین دوست عزیز ، این مسئله به این بستگی داره که مسیر های استفاده شده در کد نویسی Relative هستند یا Full Path که اگر حالت دوم باشه ! احتمال بروز خطا خیلی زیاد هستش . اگر ارتباط فقط با فایل MDB هستش ! قسمت مربوط به ConnectionString شی Connection را بنویسش و اینکه توی چه مسیری میخواهی فایلها را Upload کنی (توی Root سرویس دهنده خودت یا جای دیگه ؟ )تا کمکت کنیم !

خوب عزیزان من می خوام آموزش ساخت ویروس با Asp رو شروع کنم البته یه شرط داره و اون اینه که باید علاقه مندان به یادگیری این مبحث تعدادشون بالای 10 نفر باشه تا آموزش رو شروع کنم هر کسی موافقه اعلان کنه

عزیزام من یه تاپیک جدید زدم درس ویروس نویسی رو شروع کردم هر کسی دوست داره یاد بگیره سر بزنه

جدیدترین ارسال ها

بالا