لطفاً راهنمايي كنيد" طرز استفاده از جوملا"

solmaz bayati

New Member
دوستان عزيز ميخوام يك سايت بسازم با جوملا ولي طرز استفادشو نميدونم ممنون ميشم كمك كنيد.

pdf-book

New Member
در این کتاب آموزش کامل در باره جوملا بحث شده کتاب کاملی هستش پیشنهاد میکنم دانلود کنی تا مشکلت حل شه

دانلود کتاب آموزش جوملا – امروزه برای راه اندازی یک وبسایت ، دیگر نیازی به برنامه نویسی و داشتن اطلاعات در مورد HTML نیست . با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا می توان یک سایت را سریعا راه اندازی نمود . جولا در سراسر دنیا برای راه اندازی یک صفحه شخصی ساده تا برنامه های تحت وب شرکت های عظیم استفاده می شود . چند مورد از موارد استفاده جوملا به شرح زیر می باشد :

- پرتال ها و یا وب سایت های شرکت های عظیم
- تجارت آنلاین
- وب سایت های تجاری در مقیاس کوچک
- و …
جوملا می تواند به سادگی در کنترل تمامی قسمت های وب سایت شما از اضافه کردن محتوا و تصویر تا به روز رسانی کاتالوگ محصولات و یا رزرواسیون آنلاین استفاده شود . بسته نرم افزاری جولا طوری طراحی شده که حتی کاربران عادی می توانند آن را به سادگی نصب کنند . اکثر کاربران در نصب و استفاده از نرم افزار جولا به مشکلی بر نخورده اند و کاربران مبتدی از پشتیبانی فراوان بر خوردارند . تیم جولا از جمعی فعال و علاقه مند ، بیش از چندین هزار نفر کاربر و برنامه نویس در انجمن های خود برخوردار است که این تعداد همواره در حال افزایش است .
این کتاب در هشت فصل و حدود ۱۸۰ صفحه گرداوری شده که بهترین گزینه برای یادگیری جوملا می باشد.
سرفصل های کتاب:
- مقدمه ای درباره جوملا
- نصب و پیکربندی جوملا
- ایجاد محتوا
- مدیریت جوملا
- الحاقات جوملا
- ساخت قالب دلخواه شما
- امنیت جوملا
- نکات پیشرفته

http://pdf-book.net/دانلود-کتاب-آموزش-جوملا/

pdf-book

New Member
حتماً بايد تو Cpanel آپلود كنم؟ من فعلاً فضايي ندارم ميخوام اول با محيطش آشنا بشم بعد فضا بگيرم امكانش هست؟

حتما نیاز نیست هاست خریداری کنید شما میتونید تو محیط لوکال کامپیوتر خود یه وب سرور مجازی راه اندازی کنید دیتابیس درست کنید جوملا رو نصب کنید و شروع به کار کردن و یادگیری جوملا بکنید این کار خیلی ساده هستش و کاراتونو پیش میبره

برای شروع کار شما باید نرم افزار AppServ رو دانلود کنید نصب کنید http://www.4shared.com/file/KUYqh0Ya/appserv-win32-2510.htm

با محیطش آشنا بشین و دیتابیس درست کنید و جوملا رو نصب کنید

سوالی بود در خدمتم

solmaz bayati

New Member
سلام من این سرور مجازی رو دانلود کردم الان یعنی یه فایل جوملا نصب کنم میره تو سرور میشینه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا