لرزش تصوير مونيتور

K@VEH

Member
با سلام
يه مدتي هست كه وقتي كامپیوترو روشن می کنم تصویر شروع میکنه به لرزیدن و پدر چشم ادمو در میاره :cry: البته بعد از اینکه یه مدت کامپیوتر روشن باشه ( کامپیوتر ما نفتیه باید گرم بشه :cry: ) لرزشش کمتر میشه تا اینکه هر چی بگذره کمترو کمتر میشه
اینم بگم که مشکل از مونیتور نیست چون من کیسو به یه مونیتور دیگه هم وصل کردم همین مشکلو داشت
می خواستم یه عکس از صفحه بگیرم و بزارم اینجا ( با کلید پرینت اسکرین ) ولی وقتی عکسو گرفتم و اونو تو پینت بازش کردم دیدم که عکسی که گرفتم سالمه ولی اگر دوستان نفهمیدن مشکلش چیه سعی میکنم با فوتوشاپ یه عکسی درست کنم و بگم صفحه چه طوری میلرزه
نمی دونم اینم بدرد می خوره یا نه ولی لرزش های صفحه افقی هستن :roll:

sandbad

Member
من حدس ميزنم شما بلندگوتونو به مونيتور چسبوندين. لطفا بلندگو رو جدا بكنين و بعد چك بكنين كه آيا باز هم تصوير ميلرزه يا نه.

بافی

Member
من خودم يه مدت تصوير مانيتورم همين جوري مي شد...اگه مشكل از مانيتورت بود چندتا راه داشت كه بايد تو فاصله ي چند متري مانيتور واسي ...اگه از دور اون لرزشو نبيني پس مشكلت حاد نيست و از طريق OSD مي توني بار الكتريكيشو تخليه كني...حالا كه مي گي مال مانيتور نيست مي تونه از كارت گرافيكت باشه... :roll:

K@VEH

Member
سلام سندباد جان حدس شما درسته من بلندگو هام به مونيتور چسبيده ولي فكر نمي كنم مشكلش به اين خاطر باشه چون اولا مدتيه اين شكلي شده و در ضمن من كيسو به يه مونيتور ديگه هم وصل كردم همين مشكلو داشت و در نهايت اينكه بعد از يه ساعت كه كامپیوتر روشن باشه لرزش تقریبا قطع میشه !!!
Fahbod جان شما مثل اینکه خیلی تو کار ساخت صفحات وب هستید :lool: ( شوخی کردم ) اون کدی که شما میگید رو دیدم ولی لرزشش تصویر اون شکلی نسیت که شما میگید سعی میکنم یه عکی درست کنم و بزارم تا دوستان بهتر متوجه منظور من بشن
همونطور که افسانه خانوم گفتن منم حدس میزنم مال کارت گرافیک باشه ولی اخه چشه اینو سر در نمیارم

spsgorgan

Active Member
عزيزم به اينجا كه ميرم برو و به من بگو چه عددي ميبيني ؟

Display Propertied > Setting > Advanced > Monitor> Screen Refresh rate

K@VEH

Member
spsgorgan گفت:
عزيزم به اينجا كه ميرم برو و به من بگو چه عددي ميبيني ؟

Display Propertied > Setting > Advanced > Monitor> Screen Refresh rate

اینجا رفتم رو شصت هرتز بود گذاشتمش رو 85 هرتز :wink:
ولی فکر نمی کنم به اینها ربط داشته باشه چون همونطور که گفتم بعد یکی دو ساعت که کامپیوتر روشن باشه لرزش صفحه می افته ولی حالا دوستان هرچی به فکرشون میرسه بگن که چشام پدرش در اومد استیگمات شد بس که این صفحه لرزید 8O 8O

K@VEH

Member
منظورتون لامپ تصویره استاد؟؟
فکر نمی کنم اصلا به مونیتور ربطی داشته باشه
چون همونطور که گفتم من کیسو به یه مونیتور دیگه هم وصل کردم همین لرزشو داشت

spsgorgan

Active Member
عزيزم دورو بر خونه شما برق فشار قوي نيست ؟
در ضمن با هموني كه گفتم بازي كن تا لرزش از بين بره .

Hwt

Active Member
اهان پس مي مونه كمبود ولتاژ تو كارت گرافيكي ديكه !

K@VEH

Member
spsgorgan گفت:
عزيزم دورو بر خونه شما برق فشار قوي نيست ؟
در ضمن با هموني كه گفتم بازي كن تا لرزش از بين بره .
نه بابا برق فشار قوي كجا بود؟ :cry:
اوني كه شما گفتيد رو من باهاش ور رفتم سه تا انتخاب هم بيشتر نداريد 60 هرتز 75 هرتز و 80 هرتز كه روي هشتاد هرتز لرزش كمتر از فركانس هاي ديگه هست ولي باز لرزش داره و ادم اين شكلي ميشه :cry: :cry: :cry: 8O 8O 8O

K@VEH

Member
Hwt گفت:
كمبود ولتاژ تو كارت گرافيكي چه طوري رفع ميشه ؟ اگه ميشه بگيد من يه امتحاني بكنم ببينم اخر بايد چه بلايي سر اين كامپيوتر بيارم :?: :?:

spsgorgan

Active Member
K@VEH گفت:
Hwt گفت:
كمبود ولتاژ تو كارت گرافيكي چه طوري رفع ميشه ؟ اگه ميشه بگيد من يه امتحاني بكنم ببينم اخر بايد چه بلايي سر اين كامپيوتر بيارم :?: :?:
عزيزم مانيتورت اسمش چيه . يكي از دوستاي من همين مشكل رو داشت ( مانيتورش ال جي بود ) . هر كاري كرديم نشد كه شد . آخرش يه بنده خدايي گفت كه اين مانيتور يه برنامه ميخواد كه مال خود شركت هست و اون اين مشكل رو رفع ميكنه . فلاپي برنامه رو از تهران فرستادن و مانيتور درست شد .

K@VEH

Member
spsgorgan گفت:
K@VEH گفت:
Hwt گفت:
عزيزم مانيتورت اسمش چيه . يكي از دوستاي من همين مشكل رو داشت ( مانيتورش ال جي بود ) . هر كاري كرديم نشد كه شد . آخرش يه بنده خدايي گفت كه اين مانيتور يه برنامه ميخواد كه مال خود شركت هست و اون اين مشكل رو رفع ميكنه . فلاپي برنامه رو از تهران فرستادن و مانيتور درست شد .
ايول نكنه مال من هم همون مشكلو داره چون مونيتور من هم LG هستش :cry: :wink: 8O
اینم مدلش : LG FALTRON 775 FT
اینم یه عکس که با فوتوشاپ درستش کردم چون وقتی از صفحه عکس میگیری و تو فوتوشاپ بازش میکنی عکس درسته و هیچ مشکلی نداره
بعد از اینکه کامپیوترو روشن میکنم وقتی لرزش داره صفحه این شکلی میشه 8O :oops: :wink: :cry: :lol:

spsgorgan

Active Member
K@VEH گفت:
spsgorgan گفت:
K@VEH گفت:
Hwt گفت:
ايول نكنه مال من هم همون مشكلو داره چون مونيتور من هم LG هستش :cry: :wink: 8O
اینم مدلش : LG FALTRON 775 FT
اینم یه عکس که با فوتوشاپ درستش کردم چون وقتی از صفحه عکس میگیری و تو فوتوشاپ بازش میکنی عکس درسته و هیچ مشکلی نداره
بعد از اینکه کامپیوترو روشن میکنم وقتی لرزش داره صفحه این شکلی میشه 8O :oops: :wink: :cry: :lol:
آره عزيزم . مثل همونه .شما اگه تهروني برو يه نمايندگي بهت فلاپي مانيتورتونو بهت بده .

K@VEH

Member
من الان رفتم سایت مادایران یه برنامه بود به اسم بهنما دانلود کردم این برنامه فرکانس عمودی مونیتورو تنظیم میکنه برای منم درست کرد لرزشش کمتر شده یعنی خیلی بهتر شد ولی باز الان نمی تونم بگم چون باید کامپیوترو خاموش کنم یه ساعت خاموش باشه وقتی روشنش کنم اونموقع معلوم میشه درست شده یا نه
بازم ممنون از راهنماییتون

جدیدترین ارسال ها

بالا