لایسنس

fazli

Active Member
با سلام.
دوستان چند تا سوال دارم:
قیمت لایسنس های وی -بی چنده؟ همین طور ipb البته نوع نامحدود.
و اینکه من توی یه سایت دیدم فکر کنم vbfarsi یا همچین چیزی بود ! زده بودن قیمت نامحدود فقط لایسنس 160 دلار بعد فارسیشو کرده بودن 185 تومن :eek:
به گمونم اشتباه حساب کردن! هر دلار مگه 900 نیست؟؟؟؟

ممنون.

IranPardakht

Well-Known Member
سلام.

دلار دولتی 940 تومن هست که با این نرخ به دست ما نمیرسه دوست من. علت همون کارمزد هست و البته نگهداری حساب بانکی که دردسرهای خودش رو داره. اگر کمی تحقیق کنید متوجه میشید که موانع زیادی سرراه کار ما وجود داره. اولین قضیه هم تحریم بانک های ایرانی که کار رو سخت میکنه و بانک های واسطه میان وسط و نتیجه کار این میشه.

نکته: شما میتونی افرادی رو پیدا کنی که با 950 هم برات خرید انجام میدن. هیچ اجباری برای خرید لایسنس از سایت Vbfarsi وجود نداره. تنها دلیل میتونه آسودگی کاربر برای دریافت لایسنس بنام ایمیل اختصاصی خودش و خرید مطمئن باشه.

آخرین ویرایش:

fazli

Active Member
سلام.

دلار دولتی 940 تومن هست که با این نرخ به دست ما نمیرسه دوست من. علت همون کارمزد هست و البته نگهداری حساب بانکی که دردسرهای خودش رو داره. اگر کمی تحقیق کنید متوجه میشید که موانع زیادی سرراه کار ما وجود داره. اولین قضیه هم تحریم بانک های ایرانی که کار رو سخت میکنه و بانک های واسطه میان وسط و نتیجه کار این میشه.

نکته: شما میتونی افرادی رو پیدا کنی که با 950 هم برات خرید انجام میدن. هیچ اجباری برای خرید لایسنس از سایت Vbfarsi وجود نداره. تنها دلیل میتونه آسودگی کاربر برای دریافت لایسنس بنام ایمیل اختصاصی خودش و خرید مطمئن باشه.
با سلام.
من تو نخ قیمتا نیستم حقیقتش! ولی اینجوری دستگیرم شده بود!!! اما اگه دلاری 1000 هم حساب بشه ، فکر نمیکنید قیمت 184 یا همچین چیزی 20 تومنش اضافه است؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی کسی قیمت ipb رو نگفت!

IranPardakht

Well-Known Member
شما بر چه مبنایی میگید 1000 دوست من ؟ دلار برای من 1060 درمیاد.

fazli

Active Member
با سلام.
ببخشید...........شاید اشتباه کردم ولی من امروز رفتم صرافی گفت هر دلار 940 تومن! شما کدوم شهر ساکنید که من دلار بهتون بدم؟

IranPardakht

Well-Known Member
با دلار صرافی که پول نقد هست که نمیشه خرید اینترنتی انجام داد! کارت اعتباری که صادر کننده بانک آسیایی هست.

1240

Banned
درود
من برام خریدند 1000 تومن هر دلار
در ضمن vbfarsi.com سایت معتبری هست
اگر کسی رو نمی شناسید معتبر
از ایشون بگیرید حداقل یه سابقه ای داره
با سپاس

fazli

Active Member
با سلام.......
من مشکل مالی ندارم و الان پولم هم اماده است......من مشکلی هم با قیمتش ندارم فقط خواستم دلیل گرونی یا سود زیادشو بدونم..........در ضمن 1240 عزیز منم قبول دارم معتبره! و اگه 1000 حساب کردن با شما (و با ما هم حساب میکنن) من فردا پول رو میریزم!
یا حق

J4vad

Member
دوست عزيز ! اينقدر ها هم سخت نيست ! شما مي توانيد با پرداخت مبلغي در بانك سامان 2 حواله 50 دلاري در VISA شارژ نماييد ! بدون هيچ واسطه اي خريد كنيد ! محدوديتي هم ندارد

و اما اگر واسطه باشد ! همه و همه مي توانند خريد كنند ، و بسته به نياز شما از هر كدام از واسطه ها مي توانيد استفاده كنيد !

بنده خودم هم براي كاربراني خريداري نموده ام ، نمونه آن در http://www.andishenovin.ir مي باشد ! و فقط هر $ را 940 حساب نموده ام ، كارت Paypal و VISA و Master ما كاملا معتبر بوده و با ضمانت كتبي براي شما خريداري خواهد شد . اگر تمايل داشتيد در پيغام خصوصي مي توانيد مكاتبه كنيد.

موفق باشيد
موفق باشيد

fazli

Active Member
با سلام.
مشکلی نیست........
ما فعلا یکی ولی در اینده 3 تا لایسنس نامحدود دیگه نیاز داریم........شما قیمت هر کدوم رو بگو ......اگه بتونی یه شماره بدی یا با من در مسنجر در تماس باشی بهتره........
hr_hakan شناسه من
09353587975 تلفن من.
حمید خراسانی.

موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا