لایسنس اورجینال ویندوز سرور 2012

Mahtab Bagheri

New Member
لایسنس ویندوز سرور 2012
ویندوز سرور 2012 (Windows Server 2012) یک سیستم‌عامل از خانواده مایکروسافت ویندوز و از گروه ویندوز سرور تولید شده از شرکت مایکروسافت و برای سرور است. مهمترین ویژگی این نسخه نسبت به نسخه‌های قبلی رابط کاربری جدید مترو است.


Windows Server 2012 یکی دیگر از ویندوز سرور هایی می باشد که کمپانی ماکروسافت منتشر کرده است. از ویندوز سرور ها برای راه اندازی سرورهای اینترنتی و یا شبکه های بسیار بزرگ استفاده میشود. ویندوز سرور 2012 نسخه جدیدی از ویندوز سرور های می باشد که جایگزین مناسب برای ویندوز سرور 2008 می باشد. ویندوز سرورها قابلیت پشتیبانی سخت افزار های قوی را دارا می باشند.یکی از مهمترین تغییرات ویندوز سرور 2012 نسبت به ویندوز سرور 2008 ، افزایش پشتیبانی پردازنده های Logical از 256 به 640 می باشد. همچنین حاقظه رم نیز از دو ترابایت به 4 ترابایت افزایش پیدا کرده است.

نسخه Datacenter: برای محیط‌های مجازی سازی Private & Hybrid Cloud مناسب بوده و در این محیط‌ها، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
نسخهEssentials : برای محیط‌های کوچک یا Small business مناسب می‌باشد.
نسخه Standard: برای محیط‌هایی که از تکنولوژی مجازی سازی در آن‌ها استفاده نمی‌شود، مناسب می‌باشد.
نسخه Foundation: برای استفاده‌های متداول شبکه‌ها و در محیط‌هایی که تکنولوژی مجازی سازی در آن‌ها استفاده نمی‌شود، پیشنهاد می‌گردد.

تامین کننده رسمی لایسنس های اصلی محصولات مایکروسافت و تنها همکار تجاری رسمی مایکروسافت در ایران
برای تهیه ویندوز سرور 2012 و دیگر محصولات مایکروسافت
به وبسایت ما مراجعه فرمایید.
فروشگاه مایکروسافت لایسنس: لایسنس محصولات اصلی(اورجینال) مایکروسافت - ویندوز اورجینال، لایسنس ویندوز، لایسنس آفیس اورجینال، لایسنس ویندوز سرور قانونی


مزایای استفاده از نسخه اصلی

Talee Limited - شرکت رایان نت
همکار رسمی مایکروسافت
برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


021-28422​
 

جدیدترین ارسال ها

بالا