لانگ هورن وباقي قضايا

ramshad

Member
دوستان سلام.میخواستم عرض کنم من بیش از یک ماه است که از ویندوزلانگ هورن استفاده میکنم.این ویندوز
گرافیک قشنگی دارد.بسیار متفاوت از سایر ویندوزها.اما به نظر میرسد سرعت کامپیوتر را خیلی پایین می آورد
واز این حیث توصیه نمی شود.این را به این خاطر نوشتم که چند وقت پیش یک نفر در همین جا نوشت نسخه آزمایشی لانگ هورن سال بعد عرضه میشود.خیلی مایلم گرافیک لینوکس و لیندوز را ببینم.کسی عکسی از دسک تاپ اینها داره آدرس بده برم ببینم؟
نکته دیگری که میخواستم بگویم آنست که حتما سایتهای مشابه مجید آن لاین را در اینترنت دیده اید.روز به روز
هم بر تعدادشان افزوده میشود.(خدا بیشترشان کند.ما بخیل نیستیم)اما مساله این است که تعدد این سایتها باعث
میشود اخبار و مقالات و....در سایتهای مختلف پخش شود.این طوری هم کاربران به زحمت می افتند هم (احیانا)
نویسندگان.الحمدلله تعداد اعضای مجید آن لاین به یک لشکر!رسیده است.(گوش شیطان کر)پس لطف کنید هر خبر یا مقاله یا... که میخواهید در این سایت بنویسید وبنویسیم تا بخوانیم و بخوانند.فکر نمیکنم آقا مجیدمشکل
فضا(هاست)داشته باشه.دست کم خود آقامجید میداند که من نه او را دیده ام نه میشناسم.اما دلم میخواهد دست
به دست هم دهیم و این سایت را به "بهترین"در نوع خودش تبدیل کنیم.
ونکته آخر آنکه دوستان قسمتی از وقت خود را به انجمن های تخصصی و عمومی اختصاص دهند و در پرسش
و پاسخ ها مشارکت کنند.این قسمت سایت نقطه قوت مجید آن لاین است و باید تقویت شود.فراموش نکنیم که
دیگران کاشتند و ما خوردیم ما بکاریم تا دیگران بخورند.فقط ای کاش آقا مجید ایراد ریز بودن فونت ها (به
خصوص در صفحه اول)و غیر قابل سیو بودن صفحات سایت را برطرف کند.
پاینده باشید
وعده ما گفت و گو در انجمن های تخصصی و عمومی

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام آقا

خوبيد؟

خيلي خيلي ممنونم از لطفتون و از پيغام پر مهرتون

آقا در مورد فضا مشكلي ندارم حالا حالا ها جا داريم و در خدمت هستيم

در مورد ريز بودن صفحات راستش اصول طراحي و مبناي طراي در رزوليشن 800 در 600 هستش و متون بايد در اون رزوليشن بخوبي ديده بشه.. اما الان چون بر حسب آمار ديدم اكثر كاربران از 1024 در 768 استفاده ميكنند كمي حالت طراحي ها رو تغيير دادم..احتمالا رزوليشن شما بالاتر از اين حرفاست براي همين خيلي ريز ميبينيد متون رو.. و خب فعلا نميشه كاريش كرد چون آخه اكثر كاربراي سايت از رزوليشن هاي پايين استفاده ميكنند و اگر من اندازه فونتها رو بزرگ كنم براي انها خيلي بد شكل نمايش داده ميشه..

خلاصه بازم خيلي مخلصيم

مجيد

ramshad

Member
سلام مجيد جان!خوبيد؟آقا رزلوشن من 600 در 800 است ونمي توانم درشت ببينم واي به آنكه
بيشتر بگذارم!!

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا خيلي عجيبه 8O 8O 8O 8O

چون الان مال اكثر كاربرها 1024 در 768 هستش و مشكلي نيست!!!
8O 8O
مجيد

m-sh

Member
آقا احتمالآ شما بايد يه سري به چشم پزشكي بزنيد چون با اندازه 1024 * 768 هم اندازه فونت ها مناسبه!! 8O

جدیدترین ارسال ها

بالا