بی بی کد لابی

ali7848

Member
سلام همه دوستان مجید آنلاینی :rose:
این اولین کاری هست که میزارم اونقدر کار دوستان زیبا و حرفه ای هست که ادم روش نمیشه کاری بزاره.... ممنون میشم دوستان بیان و نقد کنن . آبجکت ها آماده هستن. کار 100% اشکالات فراوانی داره... واسه بهبود کار چه نکاتی رو رعایت کنم؟

پیوست ها

• 5..jpg
    5..jpg
    588.2 کیلوبایت · بازدیدها: 16
آخرین ویرایش:

Bertali

Member
سلام دوست عزیز

کار خوبیه ! بیشتر شبیه کار بازار هست که خوب برای بازار به نظر من خوبه

از نوع معماری رندر سوم زیاد خوشم نیومد ولی رندر اول دوم از نظر من خوبه

موفق باشی

mgh-max

کاربر فعال
از sphere light استفاده کردی؟ به نظرم تاثیر نورای تزئینی بیشتر کن معمولا تو نمای شب جلوه کار به همون نورای تزئینی هستش

ali7848

Member
سلام دوست عزیز

کار خوبیه ! بیشتر شبیه کار بازار هست که خوب برای بازار به نظر من خوبه

از نوع معماری رندر سوم زیاد خوشم نیومد ولی رندر اول دوم از نظر من خوبه

موفق باشی

آره کار بازاری هست . تو رندر سوم فقط از نور خورشید استفاده شده و هدفم هم این بود که نوری که وارد فضا میشه شبیه سازی کنم. اگه پیشنهادی هم واسه بهبود تو کارام دارید ممنون میشم بگید :rose:

ali7848

Member
از sphere light استفاده کردی؟ به نظرم تاثیر نورای تزئینی بیشتر کن معمولا تو نمای شب جلوه کار به همون نورای تزئینی هستش

آره کلا تو کارام حالا درست یا غلطش رو نمیدونم برای نورای سقف فقط از sphere light استفاده میکنم مگر کنار دیوار که بخوام نور تزئینی بکار ببرم از نورهای ies استفاده کنم . اما تو آموزش هایی که نگاه میکنم میبینم اکثرا از همون ies استفاده میشه . یه چند بار اینکار رو کردم اما دور تا دور دیوارا شد نورای تزئینی که حس کردم خیلی زیاده روی شده . بنظرتون کدوم حالت بهتر هست و جواب بهتری میگیرم ؟

mgh-max

کاربر فعال
به نظر من sphere light یه جور تاکتیکه واسه سبک تر رندر گرفتن چون باعث میشه از تعداد خیلی زیاد لامپ استفاده نکنیم ولی در عوض جنس نور یه چیز دیگس اگه طبیعی در نیاد کل محیط روشن میشه انگار اتاق سقف نداره از طرفی روشنایی حضور نورهای تزئینی کمرنگ تر جلوه میده

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام علی آقا.کارتون خوبه. به نظرم بهتر هست یه سری اصول و مبانی رو یاد بگیرین.
مقاله میلاد کمباری
http://miladkambari.com/?p=12

جدیدترین ارسال ها

بالا