كپچر فيلم توسط لپ تاپ

farhad_s5

Member
سلام

اميدوارم كه حالتون خوب باشه دوستان

راستش من 1 ماه پيش فيلمي از يك مراسمي گرفتم كه مي خوام اون رو روي لپ تاپ بريزم
فيلم رو بوسيله ي هندي كم گرفتم

مي خواستم بدونم آيا كابلي هست كه خروجي دوربين كه يه فش هست رو بياد به S-video تبديل كنه؟

آيا S-Video هم تصوير و هم صدا رو داره؟

در كل اگه اينجوري كه گفتم نيست چجوري مي تونم اين فيلم رو تبديل كنم

لطفا كمكم كنيد

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
مي خواستم بدونم آيا كابلي هست كه خروجي دوربين كه يه فش هست رو بياد به S-video تبديل كنه؟
شما برای این کار باید یک کارت کپچر اکسترنال بخری
وگرنه کامپیوتر خودش نمی تونه کپچر کنه
آيا S-video هم تصوير و هم صدا رو داره؟
فقط تصویر هست
در كل اگه اينجوري كه گفتم نيست چجوري مي تونم اين فيلم رو تبديل كنم
خب همونطوری که گفتم شما یک کارت کپچر می گیری ( بالا 100 هزار برات تمام میشه ) بعدشم بقیه اش نرم افزاری هست یعنی کارت را نصب می کنی و برنامه اش را اجرا می کنی و دوربین را با فیش ها به کارت وصل کرده و ضبط می کنی

DANG3R

Member
کارت Tv هم اگه نوار هندی کم رو داخل ویدئو بذارید کمکتون می کنه ... البته واسه لپ تاپ کارت Tv " اکسترنال " فراموش نشه.:)
همونطوری که دوست خوبمون حمید جان گفتن ... :d

farhad_s5

Member
دوستان از راهنماييتون ممنونم

من براي كامپيوترم(نه لپ تاپ) كپچر كارت دارم ولي متاسفانه چون كارت صوت كامپيوترم قسمت ميكروفونش خرابه نمي تونم صداي فيلم رو به كامپيوترم بيارم و همينطور كه كارت صدام On boar هست نمي صرفه كه يه Main bord هم بخوام بخرم!!

گفتم شايد راهي باشه تا بتونم بدونه كپچر كارت و با استفاده از لپ تاپ برادرم بتونم فيلم رو با كيفيت خوبي و حجم قابل قبولي در كامپيوتر بريزم!!
لپ تاپ فيش S-Video رو داره،آيا هيچ راهي نيست كه من بتونم اين كار رو انجام بدم؟!

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

در مورد مشکل کارت صدای کامپیوترتون؛ خب یه کارت صدای عادی بخرید و روی سیستم نصب کنید (البته باید کارت صدای قبلی رو غیر فعال کنید.

اون فیش S-Video که روی لپ تاپ هست، فقط خروجی تصویره. یعنی تصویری رو که روی مانیتو لپ تاپ می بینی، از طریق اون خروجی می ده که اگه کسی خواست بتونه اون تصویر رو جاهای مختلف مثل کنفرانس ها استفاده کنه.

بهترین (و تنها) راه کپچر با لپ تاپ همون استفاده از کارت های اکسترناله که دوستان گفتن.
اکثر لپ تاپ ها پورت Ilink-DV دارن که واسه کپچر از دوربین ها و دستگاه های DV خیلی مناسبه. البته چون دوربین شما هندی کم هست این فیش رو نداره.

التماس دعا
یا علی

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

در مورد مشکل کارت صدای کامپیوترتون؛ خب یه کارت صدای عادی بخرید و روی سیستم نصب کنید (البته باید کارت صدای قبلی رو غیر فعال کنید.

اون فیش S-Video که روی لپ تاپ هست، فقط خروجی تصویره. یعنی تصویری رو که روی مانیتو لپ تاپ می بینی، از طریق اون خروجی می ده که اگه کسی خواست بتونه اون تصویر رو جاهای مختلف مثل کنفرانس ها استفاده کنه.

بهترین (و تنها) راه کپچر با لپ تاپ همون استفاده از کارت های اکسترناله که دوستان گفتن.
اکثر لپ تاپ ها پورت Ilink-DV دارن که واسه کپچر از دوربین ها و دستگاه های DV خیلی مناسبه. البته چون دوربین شما هندی کم هست این فیش رو نداره.

التماس دعا
یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا