[phpNuke] كپي رايت

izone

Active Member
دوست من در اين باره گفتگو خيلي شده است. تغيير ندهيد.

ميشه بگيد براي چي ميخواهيد اينكار را بكنيد؟؟؟؟

assimi

Member
خدا شما را نگه داره ولي من اون 3 خط اصلي PHP NUKE را مي خوام عوض كنم :cry:

S4DEGH

Well-Known Member
ببينيد ميشه عوض کرد اما چون شما ميريد ناک يک سايتي که مسئول فارسي سازي ناک است رو برمي داريد . در نتيجه بخاطر زحمتي که کشيدند .
اين قانون است که متن کپي رايت در زير هر سايتي باشه !
حالا شما بيا اونو پاک کن ! خب زحمتي که طرف کشيده بر باد مي ره !
اگه قرار بود که هر کي قانون کپي رايت رو برداره خب ديگه کسي نمي ره سيستم فارسي کنه چون ارزشي نداره !
اون قانون نشون مي دکه اگر کسي از اون سيستم خوشش اومد بدونه که اين ماله کيه !

خود من براي پلاتينيوم 3 ماه صرف ثبت نمايندگيش کردم ! که بعد از اون دارن يواش يواش ثبت مي کنن !

خوب من خودم تونستم اون خط رو عوض كنم ولي پاكشون نكردم فقط اسم سايت خودمو بهش اضافه كردم
نميدونم مجازم كه اينجا روش عوض كردنشو بدم يا نه؟

S4DEGH

Well-Known Member
شما مي تونيد در کنار کپي رايت نيوک اسم سايتت تون رو وارد کنيد . اين که چيز بدي نيست !

اصلا بايد وارد کنيد بخاطر کپي رايت سايتتون !

اما صادق جان باور بفرماييد بسياري از دوستان با بيشرمي تمام كپي رايت نيوك رو بر مي دارند و همه جا هم تبليغات مي كنند كه آقا اين كار خودمونه خودمون فارسي كرديم و به اون عده اي هم كه سردر نميارن نيوك چيه ميگن كل سايت رو خودمون طراحي كرديم و ....
اي كاش مي شد فرهنگ رعايت حقوق ديگران در بين ما ايرانيان هم جاي خودش رو باز مي كرد. به اميد اون روز

آره اشكان جان شما درست ميگيد راستش من خودم يه زماني نميدونستم پي اچ پي چي هستش و هر سايتي رو به اين شكل حال مي ديدم كلي تو فكر مي رفتم اخه چطور يه نفر اين همه ميتونه يه سايت به اين باحالي طراحي كنه
ولي حالا كه جريان كار دستمه به هر كس كه ميرسم واسش توضيح ميدم كه چقدر رو اين طراحي ها زحمت كشيده شده
البته كسي كه كپي رايت رو ورش ميداره و اسم خودشو مينويسه خيلي بي معرفت هستش!!!

S4DEGH

Well-Known Member
اما يچيز بگم بخنديد ! همون افراد وقتي به مشکلي بر ميخورند ميان سراغ ما !

بعد آدرس سايتشون هم مي دن ! وقتي من اين صحنه رو ميبينم مي گم شما که اينو خودتون فارسي کرديد پس خودتون جواب سوال رو مي دونيد !!!!!!!

spsgorgan

Active Member
احوال داشم اشكان خان
آقا خيلي مخلصيما ! يه سري به ما بزن . . من هم با نظر اشكان موافقم .

assimi

Member
با سلام دوست عزیز آقا صادق من با نظر شما کمی مخالفم فقط یه ذره ادامه مطلب رک است و از من چیزی به دل نگیرید چون شما را همچون برادرم دوست دارم :

شما می گویید که باید در بخش کپی رایت و بخش navigation اسم سایتها و بخش منابع باشد . شما و خود شرکت اصلی یه چیزی درست کردین و فارسی کردین بعد آقا این همه انحصار طلبی !!!!!!! ولی من تا حالا سایتی را ندیدم که 5-6 خط فقط قانون کپی رایتش باشه هر کی به چیز می سازه یه خط اضافه می کنه خود سایت Techgfx هم فقط 1-2 خط قانون کپی رایت داره آخه این انصافه !!!!!!! درسته شما زحمت کشیدین شرکت زحمت کشیده دستتون درد نکنه ولی دیگه اینقدر به رخ ما نکشین ما خودمون یه سایت داریم دوست نداریم دیگران بخش منابع را در navigation ببینند بقیه سایتهایی که از یه کیلیومتری داد می زنه از ناک استفاده کرده هم راحت بدون اهمیت دارن کاری می کنن شما بگین چطوری باید اون پایین را درست کرد ؟
باز هم ببخشید این همه با عصبانیت حرف زدم من اینو تو تاپیک های کپی رایت و را چگونه پاك كنم می فرستم منتظر قالبهای فارسی شده و با حال جدید من باشید فعلا لو نمی دم.
راستی یه نگاهی هم به ادیتور برای آفاق و RSS برای ناک می خواهم و این بخشها برا چی هستند بزنید .
فقط می بینیم اینجا کله گنده زیاده این فقط یه صحبت دوستانه بود به من حمله نکنید ( چند نفر به یه نفره )

نه آقا بحث دعوا و اين حرف ها نيست. متاسفانه ما ايراني ها بيشترمون مشكل داريم و مي ترسيم ديگران بيشتر از ما بدونند اگر بفهمند ما چكار مي كنيم . متاسفانه ما براحتي از زحمات ديگران استفاده مي كنيم و تا وقتي كارمون گيره هي چاكرم مخلصم مي كنيم اما همين كه تونستيم چهار دست و پا راه بريم همه چي يادمون مي ره و دوست داريم كه همه چيز رو به نام خودمون تموم كنيم و حتي گاهي بعضي ها رو ديدم كه گفتن اين سايت كل برنامه نويسيش رو خودمون كرديم و ... بقول آقا صادق حرف جالب زدند دستشون درد نكنه باعث شد من هم كلي بخندم اگه باز به مشكلي بر بخورند پيش همين اقايون ميان و ...
اميد وارم روزي همه اين افراد ياد بگيرند كه حقوق ديگران رو رعايت كنند و فرهنگ رعايت كپي رايت در جامعه ما هر چه بيشتر رواج پيدا كنه
حالا جالب اينجاست اگه همين آقا يون اگه با زحمت بتونن يه ماژول يا بلوك رو فارسي كنند تو هر سوراخيش رو نگاه كنيد كپي رايت قرار ميدن همين هايي كه كپي رايت ديگران رو براحتي و با بيشرمي بر مي دارند.
اخه مگه كپي رايت سه يا چهار خظ اون هم در پايين سايت چه مشكلي براتون بوجود مياره تا زه اون هم در پايين سايت شما. آيا شما فكر مي كنيد با پنهان كردن منابع خودتون رو خيلي آدم با سواد و يا مطلعي نشون داديد اتفاقا برعكس. بهر حال اگه امثال مثل آقا مجيد و ديگران همچين سايتي درست نمي كردند اين همه زحمت براي آموزش ما دوستان نمي كشدند شما هم هيچ اطلاعي از اين منابع نداشتيد در هر صورت چه شما بخواهيد و چه نخواهيد كاربران مي توانند به اين منابع دسترسي داشته باشند و اين شما هستيد كه در صحنه رقابت عقب مانده ايد و اين جاي بسي تاسف دارد.
بيايد براي بزرگ نشان دادن خود حقوق ديگران را پايمال نكنيم

اشكان شما درست ميگيد والبته assami & .صادق جان هم حق دارن
به نظر من بهتره يه قسمت از سايت رو به كپي رايت اختصاص بديم تا از كساني كه زحمت كشيدن قدرداني بشه ولي در حد معقول

S4DEGH

Well-Known Member
ببينيد .
اون قسمت منابع رو خب حذف کنيد .

منه بيچاره که فقط يک کپي رايت کوچولو تو پايين صفحه گذاشتم که اگرم يک قالبي نصب کني که قسمت پايين کپي رايتش عکس باشه . ديگه کپي رايت منو که نشون نمي ده ! مگر اينکه يک آدم درستکار بره خودش اون عکس رو دستکاري کنه و کپي رايت منو خودش قرار بده !
پس هيچ تبليغي و کپي رايتي نيست !

من که حذف اون منابع رو گفتم ! پس ديگه مشکل چيه !؟

در مورد Techgfx هم که بنده هم مثل اون دقيقا يک 4/1 خط کپي رايت گذاشتم :