كي ميتونه لايسنس وي بي بخره؟

dehkade

Member
كي ميتونه لايسنس بخره چند روزه ميتونه قيمت يك ساله رو بگه ممنون ميشم

ToFaN

Well-Known Member
دیگه مثل اوایل سخت گیر نیستن مسئولانه Vb
اگه برای یه سایت معمولی میخواین دانلود کن بره

ahmad6

Member
سلام نه همچين آسون گير هم نيستن اما اگه فكر ميكني يوزرها زيادي خواهي داشت از لايسنس استفاده كن و گرنه متاسفانه زير آبت 3 سوت ميره اما اگه دنبال free و قدرتمند ميگردي من mybb رو پيشنهاد ميكنم كه دارم رو قالب و فارسيش هم كار ميكنم.

در مورد خريد لايسنس از وي بي هم خواستي در خدمتيم.

mohsenshahbazi

Active Member
ahmad6 گفت:
سلام نه همچين آسون گير هم نيستن اما اگه فكر ميكني يوزرها زيادي خواهي داشت از لايسنس استفاده كن و گرنه متاسفانه زير آبت 3 سوت ميره اما اگه دنبال free و قدرتمند ميگردي من mybb رو پيشنهاد ميكنم كه دارم رو قالب و فارسيش هم كار ميكنم.

در مورد خريد لايسنس از وي بي هم خواستي در خدمتيم.

قیمت چند ؟
با کش یو هم میشه خرید کرد ؟

ممنون
محسن

sayeh2222

Member
یعنی برای همیشه 160 دلار چه قدر عالی من رفتم بخرم
شوخی کردم اقا اگر 160 دلار برید بخرید البته برای همیشه ها

Parham

Well-Known Member
خیر ، ببینید این قیمت برای 1 سال هستش که در اون مدت اگر سیستم به روز بشه شما به طور مجانی‌ میتونید از اون استفاده کنید اما در آخر سال دیگه نیازی نیست که اون مبلغ را بدین و کافی‌ هستش مبلغ 30 $ را بدید تا بتونید از نسخه های جدید هم استفاده کنید این در حالی‌ هستش که اگه بخواهید از نسخه سالیانه که 85$ هستش استفاده کنید شما در آخر سال باید مبلغ را دوباره بپردازید یعنی‌ در پایان سال دوباره همون مبلغ 85$ را پرداخت کنید ...
در ضمن میتونی‌ اطلاعات تکمیلی‌ را در این صفحه ببینی‌ ...

sayeh2222

Member
eeeeeeخب یارو پس میره همون کلیشو میخره با صرف تره که اقا یک جا سراغ نداری هک هاشو مجانی بده

Parham

Well-Known Member
به صورت مجانی‌ خیر ... اما این سایت برای کسانی‌ که لیسانس این برنامه را خریداری کردن هستش که تمامی‌ هک ها و ... را در اختیار اونها قرار میده ... البته میتونید به صورت رایگان در این سایت عضو شوید اما برای گرفتن و یا دانلود کردن نیاز به وارد کردن مشخصات لیسانس خود دارید

جدیدترین ارسال ها

بالا