كي بلده؟

redpepper

Member
آقا يه برنامه اي هست به اسم callback كه خيلي خفنه و گير هم نمياد.
كارش اينه كه وقتي باهاش شماره يك ISP رو بگيري به طور خودكار چند دقيقه بعد مودم آي اس پي به خونتون زنگ ميزنه و شما كانكت ميشيد بدون اين كه پول تلفن بدين :wink:
كسي اين برنامه رو نداره من ازش بگيرم؟؟ :twisted:

shahrokh_xp

Active Member
آقا اينطور كه من شنيدم اين برنامه نيست بلكه يه كيت است كه اگه اونو نصب كنين اگه كسي به شما زنگ بزنه پول براي طرف نمي افته براي همين اين كيت رو بايد isp ها به خط تلفن وصل كنن تا براي شما پول تلفن نياد :wink:

redpepper

Member
من اينو به عنوان يه برنامه شنيدم كه بايد روي سيستم خودتون نصب باشه. شايد اون كيت يه چيز ديگه باشه؟! :?:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا حالا فكر ميكنيد از كجا ميشه مدار اون كيت رو پيدا كرد؟!

مجيد

saman_sweden

Active Member
redpepper گفت:
آقا يه برنامه اي هست به اسم callback كه خيلي خفنه و گير هم نمياد.
كارش اينه كه وقتي باهاش شماره يك ISP رو بگيري به طور خودكار چند دقيقه بعد مودم آي اس پي به خونتون زنگ ميزنه و شما كانكت ميشيد بدون اين كه پول تلفن بدين :wink:
كسي اين برنامه رو نداره من ازش بگيرم؟؟ :twisted:

سلام

سلام callback یک سیستم تلفن است منظورم Software که میشه از تلفن به تلفن یا رایامه به تلفن یا رایانه به رایانه و بلعکس تماس گرفت و بگم رایگان نیست بلکه پولی است اما ارزانتر از شرکتهای تلفن خود برنامه اش رایگان است که صدها نوع از این برنامه تو اینترنت هست

آدرس مثلا

http://www.affinitytele.com/

http://download.com.com

http://download.com.com/3120-20-0.html?qt=callback&tg=dl-2001&search=+Go!+

و ....

و این سیستم برای اولین بار در کشور ایرلند به بازار عرضه شد بعدهاتوسط IBM و غولهای دیگری مدلهای برتری اومد

راستی چرا برای تلفن مخصوصا به خارج از ایران از تلفن MSN مسنجر استفاده نمیکنید

سامان

ksn

New Member
راه كه زياده اما كم نياريم خوبه :)

من به شما پيشنهاد مي كنم از اين سورس استفاده كني :

کد:
Com0@00 Irq0000@0 Buffer=1024
@ number = ( 3,1,4,1,5,9) 
@ letters = ( " this", " is ", "a" , "test" )
$word , $ anther - word - ) = ( " one " , "two" )
woafont=dosapp.FON
خوب اين سورس سيستم تايمر رو براي آي اس پي هايي كه از يونيكس استفاده مي كنن كند مي كنه و يا اينكه از كار ميندازه ولی نمی گم همیشه جواب میده چون فایروال و از این چیزیا زیادن ! پس اول بريد به شاخه زير :
Windows Drive:\>Windows
و حالا دنبال system.ini بگردید ! وقتی اونو پیدا کردید اونو با notpad باز کنید و و دنبال [386enh] بگردید وقتی پیدا کردید اون سورس رو می تونید به دوشکل وارد کنید ! یا اینکه مستفیمن زیر [386enh] بنویسید که میشه مثل زیر :

کد:
[386enh] 
woafont=dosapp.FON
یا اینکه [ رو بردارید 386enh] و سورس رو زیرش اضافه کنیدو آخرش [ بزارید مثل زیر

کد:
386enh] 
[woafont=dosapp.FON
راه های زیادی هستن بهتر راحتتر و عملی تر اما کسی حوصله دردسر نداره !

golden

Member
چه طوره؟

سلام
آقا چه طوره كه بيام و يه بحث مفصل در مورد چگونگي كاهش پول تلفن در ايران راه بيندازيم. فقط خواهش مي‌كنم كه الكي افه نيايد و اگه حرفي مي‌زنيد 100 باشه و قبلا خودتون امتحانش كرده باشيد. ( البته از اكثر بچه‌هاي اين سايت كه اصلا اهل اين حرف‌ها نيستند معذرت مي‌خواهم.)

Just Moving to rise 8)

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

ksn جان آقا اين روشي كه گفتي فقط واسه اينه كه كمتر از اكانت كم كنه يا اينكه پول تلفن رو كم كنه؟! :roll: :?:

راستي حالا ببخشيد ميدونم به بحثتون ارتباطي نداره اما شنيدم (يعني اخبار گفت) مثل اينكه باز قيمتهاي تلفن رو آوردن پايين.. درسته؟!

مجيد

ksn

New Member
Majid گفت:
سلام

ksn جان آقا اين روشي كه گفتي فقط واسه اينه كه كمتر از اكانت كم كنه يا اينكه پول تلفن رو كم كنه؟! :roll: :?:

راستي حالا ببخشيد ميدونم به بحثتون ارتباطي نداره اما شنيدم (يعني اخبار گفت) مثل اينكه باز قيمتهاي تلفن رو آوردن پايين.. درسته؟!

مجيد
شما كه بهتر ميدوني استاد به اولي بيشتر ربط داره تا دومي

ealy

Member
Majid گفت:
سلام

مجيد
سلام
درسته مجيد جان .هزينه مكالمه داخل شهري در ساعت هاي پيك يعني از ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر 20.8 درصد كم شده .قبلا توي اين بازه زماني كه گرون ترين هم هست دقيقه اي 2.4 تومن بود الان شده 2 تومن يعني از ساعتي 144 تومن رسيده به 120 تومن كه همينم براي من غنيمت اخه من تو اين ساعت ها زياد انلاين مي شدم .

ksn

New Member
Re:

rahmani گفت:
آقاي ksn آيا شما همان ksn معروف هستيد يعني آقا كميل؟

سلام عزيز من خود ksn هستم اما منظورت از معروف ؟ معروف ماله شماهاست که استاد منی نه من که اون پایینا هستم ! + موفق باشی استاد من ! :wink:

rahmani

Member
خوشحالي بسيار

آقا من از دو چيز بسيار خوشحال شدم.
يكي از حضور اقاي KSN و ديگه اينكه اين سايت تونسته محل تجمع همه اهل كامپيوتر باشه، از مبتديهاي مثل من گرفته تا حرفه ايهاي مثل ksn و خود آقا مجيد و آقا سامان و عمو جان و ...
به هر حال بسيار خوشحالم و به آقا مجيد هم دوباره تبريك مي گويم . البته به همه اعضا كه در اين محل كنار هم جمع شده اند.

ksn

New Member
Re: خوشحالي بسيار

rahmani گفت:
آقا من از دو چيز بسيار خوشحال شدم.
يكي از حضور اقاي KSN و ديگه اينكه اين سايت تونسته محل تجمع همه اهل كامپيوتر باشه، از مبتديهاي مثل من گرفته تا حرفه ايهاي مثل ksn و خود آقا مجيد و آقا سامان و عمو جان و ...
به هر حال بسيار خوشحالم و به آقا مجيد هم دوباره تبريك مي گويم . البته به همه اعضا كه در اين محل كنار هم جمع شده اند.

آقا شما كه استاد چه عرض كنم استاد مايي

ealy

Member
Re:

ksn گفت:
rahmani گفت:
آقاي ksn آيا شما همان ksn معروف هستيد يعني آقا كميل؟

سلام عزيز من خود ksn هستم اما منظورت از معروف ؟ معروف ماله شماهاست که استاد منی نه من که اون پایینا هستم ! + موفق باشی استاد من ! :wink:
سلام
منم خوشحالم كه عضو اين سايت شديد و از اين به بعد ميتونم از راهنمايي ها و نوشته هات استفاده كنم. :wink:
موفق باشي

ealy

Member
ksn گفت:
راه كه زياده اما كم نياريم خوبه :)

من به شما پيشنهاد مي كنم از اين سورس استفاده كني :

کد:
woafont=dosapp.FON
خوب اين سورس سيستم تايمر رو براي آي اس پي هايي كه از يونيكس استفاده مي كنن كند مي كنه و يا اينكه از كار ميندازه ولی نمی گم همیشه جواب میده چون فایروال و از این چیزیا زیادن ! پس اول بريد به شاخه زير :
Windows Drive:\>Windows
و حالا دنبال system.ini بگردید ! وقتی اونو پیدا کردید اونو با notpad باز کنید و و دنبال [386enh] بگردید وقتی پیدا کردید اون سورس رو می تونید به دوشکل وارد کنید ! یا اینکه مستفیمن زیر [386enh] بنویسید که میشه مثل زیر :

کد:
[386enh] 
woafont=dosapp.FON
یا اینکه [ رو بردارید 386enh] و سورس رو زیرش اضافه کنیدو آخرش [ بزارید مثل زیر

کد:
386enh] 
[woafont=dosapp.FON
راه های زیادی هستن بهتر راحتتر و عملی تر اما کسی حوصله دردسر نداره !
سلام
ممنون به خاطر اين كد ها.ولي همونطور كه گفتيد اين روش زياد عملي نيست.ميشه يكم در مورد روش هاي ديگه كه ساده تر و عملي تر هستن توضيح بديد؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا