كيوان - بوشهر - 16- فلش(حرفه اي) - php

سلام
من دنبال کار هستم
16 سالمه و سایت به صورت حرفه ای با فلش و پی اچ پی می سازم.
برای ساختن سایت های تجاری و شخصی و سایت هایی با یک موضوع کاملا آماده ام.
همکاری هم می کنم. 8)
خوب فعلا بای

ady_constantine

Active Member
آقا كيوان !
علاوه بر نمونه كار - شهري كه در آن اقامت داريد را بنويسيد ...

سلام
كيوان - بوشهر
اين هم يه نمونه: buznodet.com
راستي اين نمونه رو من فقط فلش ها رو ساختم براي مدرسمون و كد نويسي با يكي ديگه بوده. چون چيزي هم بهم نمي رسيد الكي ساختم
آشنا كه شديم از اون باحالاش نشونتون مي دم.راستي من ترك هستم ها(تبريز) تبريزي ها هواي من هم داشته باشن ديگه :wink:

eoc

New Member
بد نبود ولي يكسري اشكالات اساسي تو طراحيش بود كه اگه بخواي بعدا به خودت ميگم .
واسه پيدا كردن كار بايد بيشتر بگردي و فقط به 1 جا اكنفا نكني .
ولي اگه الان تو تبريز بودي ميتونستم يه كاري واست بكنم .

eoc جان بگو دستت درد نکنه
به هر حال باز هم منتظرم
راستی کجاها رو برا کار بگردم می گی؟

eoc

New Member
كيوان جان ؛ مواردي كه ليست كردم جزو اشكال هاي سايت هستند . لطفا فكر نكن كه اينا نظرات شخصي من هستن بلكه استاندارد هاي بين المللي هستن . اميدوارم به رعايت نكات زير بتوني سايت هاي بهتري بسازي . البته اينو هم بگم كه نسبت به سن ي كه داري خوب كار مي كني .

1- اگه ميخواي يه سايت حرفه اي طراحي كني هيچوقت پس زمينه ي سياه انتخاب نكن چون باعث مي شه سايت رسمي جلوه نكنه .
2 - هيچوقت از دكمه ها يا شكل هاي چشمك زن تو سايتت استفاده نكن چون بيننده رو عصبي ميكنه .
3 - از Meta تگ ها تو سايتت استفاده نكردي . اين تگ ها رتبه ي سايت رو تو موتور هاي جستجو بالا مي برن .
4 - بهتر بود ميگذاشتي راست كليك استاندارد بمونه . چون خيليا عادت دارن از راست كليك استفاده كنن . اينجو افكت ها مال سايت هاي سرگرميه !
5 - خيلي زياد از فلش تو سايت استفاده كردي . اكثر سايت هاي حرفه اي كمتر از فلش استفاده مي كنن چون حجم زيادي دارن و بيشتر اوقات متحرك بودنشون بيننده رو اذيت ميكنه .
6 - بيشتر جاها از فونت مناسبي استفاده نكرده بودي . همچنين سايز فونت ها زياد جالب نبودن .
7 - براي يه سايت حرفه اي خيلي بده كه بعضي از صفحاتش page not found بده .
8 - قالب قسمت خبر با بقيه ي صفحات يكي نبود و اصلا همخوني نداشت . و همينطور خبرهاش .
9 - وقتي رنگ پس زمينه رو عوض ميكني ، رنگ لينك ها رو هم با اون تطبيق بده .
10 - لازم نبود براي قسمت هاي در دست احداث ، فلش هاي سنگين بسازي . ميشد با يه متن ساده هم نوشت .

و اما نكته ي قوت سايت دكمه هاي 2 زبانه بود و اينكه در تمام Resolution ها به خوبي نمايش داده ميشد .

آقاجان سلام
دمت گرم
بعضی از ایراد ها تقصیر (تقسیر؟) من نیست. به من گفتن اینجوری کن.(یکی دو تا شون).
و اما ایراد های دیگه. حق با تو است. به خدا خوشحال شدم وقتی یکی پیدا شد ایراد ها ی منو بگه. آخه اینجا هیچکی بلد نیست. ولی خداییش خوب کردی.راستی از meta tag ها خودم استفاده نکردم. گفتم آخه کی می آد این سایت رو سرچ کنه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا