كمپايل كردن فابل as

naeim_crack

Active Member
من يك فايل دارم با پسوند as3 كه يك دونه پوشه به اسم com داره من ميخوام اين فايل تبديل به swf بشه ميشه راهنمايي كنين كارم حيلي گير اين موضوعه

++Hadi++

Active Member
به امضای من ، آموزش اکشن 3 از صفر برو و دروس رو از درس بیسام دنبال کن .
اینطوری نمی شه نظر داد .
بای...

naeim_crack

Active Member
سلام

سلام دست شما درد نكنه آموزش هاي بسيار جالبي بود همه رو دانلود كردم كه بخونم فقط يه زخمتي اين كار خيلي عجله دارم اين فايل رو گذاشتم ميشه بگيد چطوري كمپايلش كنم از توي درس 21 به بعد نتونسيم جون آموزشه هاي پيوسته است بايد همه روبخونم اگه زحمت اينو بكشين ممنون ميشم

پیوست ها

• src.rar
    44.4 کیلوبایت · بازدیدها: 5

++Hadi++

Active Member
سلام:
1- باید ببینی که در جایی که اونو واسه دانلود گذاشته بود ، لینک سورس fla اونو هم گذاشته بود یا نه ؟چون سورس fla خیلی حیاتیه .
2- MP3Player همون کلاس اصلی یا document class هست و باید یه سورس fla فلش ، در کنار اون درست کنی و اونو به اکشن 3 انتخاب کنی و بیرون از stage کلیک کنی تا در پنل properties ، کادر class رو ببینی . بعد در اون کادر ، اسم MP3Player رو بنویسی .
بعد در پروژه ات کلی ایراد می گیره و این بخاطر اونه که باید در سورست ، یه سری مووی کلیپ ها یا تصاویر بیت مپی یا ... linkage یا همون export for action script کنی و چون نمی دونی چه چیزی رو باید export کنی ، به مشکل می خوری . واسه همینه که گفتم سورس حیاتیه .
شما در فلش و در Library ، می تونین هر چیزی اعم از صدا و مووی کلیپ و دکمه و تصاویر بیت مپی رو به غیر از گرافیک های فلش ، export for actionscript کنی و از اونا با همون اسم export شده ، در اکشن جهت نمونه سازی استفاده کنی .
قدم بعدی اینه که یه چند تا مووی کلیپ بسازی و اونا رو به اسامی که در سورست نمی شناسه ، export کنی .
مثلا تو یه جایی یه شی از نوع AssetControll می سازه . پس بیا و یه مووی کلیپ جدید درست کن که اسم اکسپورت شده اش ، AssetControll باشه . البته باز شاید یه مووی کلیپ export شده رو سازنده ها اومدن و subclass یه کلاس دیگه کردن ولی در هر صورت واسه شروع این کار رو بکن . یعنی در حالتی که در کادر subclass اون مووی کلیپ های اکسپورت شده ، نوشته شده باشه :flash.dispaly.MovieClip
بای...

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا