كمك نياز دارم !!

hackmen

New Member
man mikham internetamo be eshterak bezaram va in sytem winxp baram kar nemikoneva nemidoonam chikar konam agar mishe ye rahe ha baram begid? ta betoonam karbarin ro kontrol konam va mesl yek isp faaliat konam va yad avari konam ke az dailup estefade mikonam va mikham be eshterak bezaram?
mamnoonl

:roll: :roll: :roll:

xnux

Member
سلام به شما دوست تازه واردم

ببينيم يهو اومدي ، اونوخت ميخواي اينا همه چيز ياد بگيري و بعد بري
بابا دمت گرم ... يكم هم با ما باش ... يه چاي بريزم برات يا دونم :oops: سفارش بدم برا آقا !

ولي در مورد سوالتون
ببين دوست عزيز اين اطلاعاتي كه شما داديد براي رفع ميشكلتون كافي نيست .
مثلا شما بايد بگيد كه :

1- به چند خط تلفن ميخواهيد سرويس بدهيد
2- با سيستم عامل ويندوز XP ميخواهيد كار كنيد يا با سرور 2000
3- قصد توسعه داريد يا نه ؟
4- چقدر ميخواهيد هزينه كنيد ( منظورم اين نيست كه من اين كار را براي شما با مزدش ميكنم ها ؟؟!!!)
5- اينترنت خود را چگونه ميخواهيد تامين كنيد ؟( ديش ماهواره - وايرلس - آي پي مخابرات و ...)
6- پاكارش هستي يا نه يا حوسي مي خواي اين كار را بكني ؟
( به هر حال در هر كاري روانشناسي هم لازمه )

و سوالات ديگه اي كه بعدم ميپرسم
( به خودم : اصول دين ميپرسي از طرف ... بابا جوونه ... اميد داره :wink: )
hackmen گفت:
man mikham internetamo be eshterak bezaram va in sytem winxp baram kar nemikoneva nemidoonam chikar konam agar mishe ye rahe ha baram begid? ta betoonam karbarin ro kontrol konam va mesl yek isp faaliat konam va yad avari konam ke az dailup estefade mikonam va mikham be eshterak bezaram?
mamnoonl

:roll: :roll: :roll:

hamed_xp

Member
سلام عزيز
معمولا اشتراك گذاشتن dial up رو براي كافي نت ها استفاده مي كنن. ولي اينكه يه dial up رو بگيري و براي n نفر ديگه dial up بدي ! واقعا نامرديه . نه؟ حتي اگه cash server هم بذاري. باز هم سرعت دو برابر كه بيشتر نميشه ! تازه اون خط dial up خودش چه قدر محكمه كه بخواد به افراد ديگه هم سرويس بده. كاش اهدافت رو بيشتر مي گفتي. به هر حال هر چي كه بخواي اينجا حتما مي توني بفهمي !!!! شايد اين اطلاعات رو هيچ جا نشه به اين راحتي بدست آورد . نظر دوست عزيزم xnux چيه؟

xnux

Member
سلام رفيق
بابا منم كه دارم بهش ميگم
بياد بگه ميخواد چيكار بكنه
تا ترتيب اثر بديم ( به خودم : اداري صحبت كردي ها )

با تشكر از شما
لحاظ ميشود 8O
hamed_xp گفت:
سلام عزيز
معمولا اشتراك گذاشتن dial up رو براي كافي نت ها استفاده مي كنن. ولي اينكه يه dial up رو بگيري و براي n نفر ديگه dial up بدي ! واقعا نامرديه . نه؟ حتي اگه cash server هم بذاري. باز هم سرعت دو برابر كه بيشتر نميشه ! تازه اون خط dial up خودش چه قدر محكمه كه بخواد به افراد ديگه هم سرويس بده. كاش اهدافت رو بيشتر مي گفتي. به هر حال هر چي كه بخواي اينجا حتما مي توني بفهمي !!!! شايد اين اطلاعات رو هيچ جا نشه به اين راحتي بدست آورد . نظر دوست عزيزم xnux چيه؟

hackmen

New Member
dailup

sallam
baba man dige mordam az bas ke tooye in anjomanha komak khastam va yeki ham javabe dorosty be ma nadad , azatoon khahesh mikonam ke komakam konid valla be khoda kheyli niaz daram.
man mikham be doostam internet bedam hamino bas dige janbe poolbazio in harfa nadare.
va shoma azizam mikham ke rahi baraye bala bordan sorate dailup va be eshterak gozashtan va control karbarin baraye masraf internet be man begid???
moteshakeram
.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
سلام

آقا راستش تا اونجايي كه من فهميدم شما ميخواين با دوستتون از يك اينترنت استفاده كنيد..مثلا انگار دسترسي flat گرفتين ميخواين با هم استفاده كنيد..درسته؟! حالا ميخواني كنترلش كنيد .. درسته؟!

حالا آقا يك سوال شما هر دوتون از يك كامپيوتر استفاده ميكنيد؟!

مجيد

hackmen

New Member
كمممممممممممممممممممممممممممك

مجيد جون من ميخوام بدونم چجوري اينترنتم رو به اشتراك بزارم .مثل يك اي اس پي و چجوري كنترلشون كنم دقيقا مثل يك اي اس پي ولي با دايل آپ .
و چجوري سرعتم رو بيشتر كنم تا بتونم سرعت باند دوستانم رو هم زياد كنم.
همه كامپيوتر ها جدا هستن .
:cry: :cry:

hamed_xp

Member
بايد يه خط تلفن براي وصل شدن خودت و به هر تعداد خط كه مي خواي براي دوستات داشته باشي........ و به همون تعداد مودم. من تا 4 تا مودم رو يه سيتم گذاشتم و قشنگ كار كرده البته دو تا اكسترنال و دو تا اينترنال. بيشتر از اون ديگه بايد بري سراغ مولتي پورت و روتر و از اين حرفها كه گرون ميشه ديگه ..... بعدش هم كه هموشون رو بزار رو يه يه ويندوز 2000 به درد بخور و همه چيز رو نصب كن .... حالا بايد بري سراغ ras ويندوز 2000 و همه چيز رو درست و حسابي ست كني. من اين جوري نمي تونم بگم چون ممنكه كه n تا حالت اتفاق بيفته. كش سرور هم مي توني از همون win route pro يا microsoft isa server استفاده كني . ولي فكر نكنم تا حال كسي اين كاري كه شما مي خواهيد بكنيد رو كرده باشه !

جدیدترین ارسال ها

بالا