[phpNuke] كمك كنين تو رو خدا

كمك كمك صدتا كمك

--------------------------------------------------------------------------------
من نمي تونم وارد كنترل پنل مديريت نوك بشم . اسمم قبلا admin بود . به محمود تغييرش دادم و الان وقتي به صفحه مورد نظر مي رم مي نويسه :
Begone
. ميشه بگين چكار كنم ؟

آخرین ویرایش:

izone

Active Member
درود بر شما.

نخست اينكه شما چجوري نام را تغيير دادي؟

دوم اينكه براي اينكه شما بتوني دوباره وارد ادمين بشيد و نام جديد هم انتخاب كنيد يك راه آسان وجود دارد. با phpmyadmin وارد ديتابيس نيوك بشيد و در آنجا به تيبل Nuke-Arthur برويد و نخستين خط را كه مربوط به ادمين است را پاك كنيد. (پيش از اينكار حتما از ديتابيس يك بك آپ بگيريد). سپس دوباره به سايت برويد و به بخش ادمين مراجعه كنيد كه نيوك از شما ميخواهد يك ادمين جديد بسازيد مانند باز نخستي كه شما نيوك را نصب كرديد.

شاد و پيروز باشيد.

اول سلام
دوم من ادمين رو از توي كنترل پنل مديريت نوك تغيير دادم
سوم متاسفانه من نمي تونم از نوك پشتيبان بگيرم
چهارم ممنون و منتظرم ...

izone

Active Member
خوب اينكه كاري نداره. وقتيكه به phpmyadmin رفتي ديتابيس خودت را كه مربوط به نيوك است انتخاب كن. بعد هم در بخش بالا روي نوشته Export بزن و در اون صفحه هم همه تيبل ها را انتخاب كن (روي اولي يك كليك كن بعد shift را نگهدار و روي آخري هم كليك كن تا همه آبي بشن) و بعد هم Save as file را علامت بزن و ok را فشار بده و فايلي را كه ميده را روي كامپيوترت ذخيره كن. شد!!!

بعد هم همان كاري را كه قبلا گفتم بكن و اون تيبل را پاك كن و دوباره برو به بخش ادمين و يك ادمين جديد درست كن و ................

آقا توي فايل كانفينگ.پي اچ پي هم بايد تغيير بدي يعني اسم ادمين رو انجا هم بايد بدي

izone

Active Member
parsa fatehi گفت:
آقا توي فايل كانفينگ.پي اچ پي هم بايد تغيير بدي يعني اسم ادمين رو انجا هم بايد بدي

:eek: پارسا جان ميشه بگي اين به كجاي فايل كانفيگ كار داره؟؟؟؟ :eek:

$dbhost = "localhost";
$dbuname = "admin";
$dbpass = "pass";
$dbname = "site";
$prefix = "nuke";
$user_prefix = "nuke";
$dbtype = "MySQL";
$sitekey = "7Ed+UratU+e9-eSwASW8s82MagUV*2";
$gfx_chk = 0;
$subscription_url = "";
$admin_file = "اينجا";​

:) :wink: :eek:

izone

Active Member
parsa fatehi گفت:
$dbhost = "localhost";
$dbuname = "admin";
$dbpass = "pass";
$dbname = "site";
$prefix = "nuke";
$user_prefix = "nuke";
$dbtype = "MySQL";
$sitekey = "7Ed+UratU+e9-eSwASW8s82MagUV*2";
$gfx_chk = 0;
$subscription_url = "";
$admin_file = "اينجا";​

:) :wink: :eek:

پارسا جان شرمند ولي ايشون نام كاربري خودش را تغيير داده. نامي كه با اون لوگين ميكنه و نه نام فايل ادمين را.

اينكه شما نوشتيد در نيوك 7.6 جديد آمده و تنها براي اين است كه اگر خواستي نام admin.php را به يك نام ديگر (براي جلوگيري از هك شدن) تغيير بدي بايد نام جديد اين فايل را در اون بخش بنويسيد. :eek: :D :shock: :cool: :cry: :sad:

جدیدترین ارسال ها

بالا