كمك-كنترل نمايش تصاوير در جدول با استفاده از css

آقا من يه قالب واسه سايت يكي از دوستان طراحي كردم گفتم شما هم اين قالب رو ببينيد و نظرتون رو بديد و اشكالات من رو بگيريد و راهنمايي كنيد. البته مي دونم كه اينجا تالار طراحي وب نيست اما سوئ تفهم نشه ،مشكل من روي css هست
اين قالب به خودي خود و تا وقتي كه هيچ محتوايي نداره خيلي خوب و شيك هست (همانطور كه در تصاوير 1 و 2 مي بينيد) [البته براي ديدن بهتر تصاوير بايد روي اونها كليك كنيد] اما اگر محتوا از يك اندازه اي بيشتر باشه يا اگر كامپونت تماس با ما رو فعال كنيم تصاوير استفاده شده در بلوك سمت راست بالا و پايين ميشه و شكل اون بهم مي ريزه.
من تصاوير رو براي اين قسمت در تيبل هاي مربوطه بطورت عادي قرار دادم كه به شكل شماره 3 در اومدش اما اگر تصاويري كه بهم ريخته رو بصورت تصوير بگراند تيبل مربوطه قرار بديم باز به يه شكل ديگه قيافه سايت اون بلوك سمت راست تغيير ميكنه (شكل شماره 4) يعني تصاويري رو كه به اين شكل تعريف كرديم براي پر كردن فضاي خالي ايجاد شده آنقدر خودشون رو تكرار مي كنند كه كناره هاي اون بلوك از زيبايي خارج ميشه . خصوصا اين حالت براي زماني كه متن نمايش داده شده در صفحه بيشتر ميشه بدخوري نمايان ميشه (شكل 5 و 6)
همينطور در اين حالت فاصله نوار هاي آبي بكار فته در اون بلوك سمت راست از هم زياد مي شوند اما در حالت كلي و نرمال بايد بعد از اتمام فرم عضويت در تصوير 5 بلافاصله نوار آبي دوم نمايش داده بشه و با طول متن قرار گرفته در جدول سمت چپ كاري نداشته باشه ! !
حالا من خود قالب رو براتون ميفرستم شما لطف كنيد و نصبش كنيد و ايرادت اون رو بگيريد و راه حل بديد كه براي حل اين مشكل چكار كنيم آيا با استفاده از css ميشه اين مشكل رو حل كرد ؟ در صورت مثبت بودن جواب چطور امكان داره به شكلي كه قيافه سايت به هم نخوره و شكلش مثل تصوير شماره 7 باشه؟ ! ؟

راستي اين رو هم بگم كه من با دريم ويو كار مي كنم هر چي سعي كردم تو css اين كد background-repeat:y-repeat; رو بهش بفهمونم نتونستم گفتم شايد اينطوري تصاوير زمينه رو درست نشون بده !

لينك دانلود قالب (جهت استفاده در مامبو): http://www.2shared.com/file/3265930/cbaae96f/1_online.html
اسم قالب 1 هستش
با تشكر

1

2

3

4

5

6

7

آقا يعني تو اين انجمن به اين بزرگي و با وجود اساتيد بسيار خوبش كسي نيست بعد چند روز به سوال من جواب بده يا راهنمايي كنه

جدیدترین ارسال ها

بالا