كمك در مورد PHP.ini (جون عزيزت جواب بده!!)

raef

New Member
با سلام.
تاحالا من هرچي مطلب نوشتم حتي يدونه ام جواب نگرفم!!واقعاً كه!!:mad: به شمام ميگن وب مستر؟؟ به خاطر اين كه جواب بدين نوشتم جون عزيزتون!!!
به هر حال من نوكرتونم هستم خواستين كمك كنيد نخواستينم بريد بيرون بزاريد اين تاپيكم خاك بخوره!!:wink:
من از هاست لينوكس استفاده ميكنم!وقتي كه اومدم Ircommerice رو نصب كنم به من پيغام داد:
خطاي مهم: مقدار register_globals در فايل پيكربندي php.ini غيرفعال مي باشد, لطفا آنرا فعال كنيد!
در صورتي كه من اصلاً نميدونم PHP.ini چي هست؟؟ اصلاً نميدونم كجاست! چجوري بايد Register_Globals رو فعال كرد!!
من ديگه انقدر سرچ كردم تركيدم :razz: تو گوگل داشتم سرچ ميكردم ييهو آدرس سايت مجيد آنلاين خودمونو ديدم بعد كليك كردم ديدم يكي ديگه قبل از من يه تاپيك به اسم php.ini فوري زده ولي بيچاره جوابي نشنيده بعد تصميم گرفتم خودم يه تاپيك بزنم! هرچند شما به اين مطلب ها بها نمبدبن ولي خدايي جون عزيزت اگه ميدوني جواب بده!
شما ها فقط بلدين جواب اون بالا رتبه ها و مدير پديرا رو بدين!!:mad:
ببخشيد انقدر تند صحبت كردم!!! شايد رفتار شما فكر منو عوض كنه!!:) دمه همتون گررررررم!!!!

J4vad

Member
دوست عزيز ! دليل جواب نگرفتن شما ! كوتاهي خود شماست ! اگر جست و جو مي كرديد بارها مطرح شده و پاسخ داده شده ...

در فایل htaccess. در روت هاست میتونید این کد را اضافه کنید. البته به شرط اینکه استفاده از این فایل روی سروری که هستید مجاز باشه که اگر از قبل استفاده کردید پس حتما مجاز مي باشد.

کد:
php_flag register_globals on

اینکار این گزینه را تنها برای هاست شما روشن میکنه. اگر میخواهید خاموش کنید باید به جای on در انتهای کد off بگذارید

موفق باشيد.

جدیدترین ارسال ها

بالا