كمك در مورد html

mehran_j

Member
سلام دوستان
من تازه شروع به ياد گيري html كردم . براي شروع به كار چند صفحه با استفاده از اين زبان ساختم كه مقعي كه اين صفحات رو به هم لينك ميكنم . روي لينك كليك ميكنم به من ارور ميده . به صورتي كه در آدرس بار فقط اولين مكاني رو كه لينك در اونجا واقع شده رو به من نشون ميده .
آيا بايد تغيير خاصي رو روي سيستم انجام بدم .؟
چون از درست نوشتن برنامه مطمئنم .از كمك شما دوستان ممنون ميشم

mehran_j

Member
بايد منو ببخشيد
مثل اينكه خيلي ناشيانه منظورمو گفتم . من 2-3 تا صفحه مختلف ساختم بعد در تگي كه بايد آدرس لينك رو قرار بدم آدرس محلي در كامپيوتر كه صفحه وب بعدي قرار داشت رو نوشتم . اما نميدونم چرا مرورگر نميتونه صفحه رو روي كامپيوترم پيدا كنه؟
اميدوارم واضح تر گفته باشم . بحر حال بايد ببخشيد

YTERROR

Active Member
شما یک کار بکن که استاندارد همین کاره همه فایلهای اچ تی ام ال رو تویی یک پوشه بریز و بعدش در قسمت آدرس دهی برای لینک دادن فقط اسم صفحخ مورد نطرتو بدی بسه بعد خودش پیدا می کنه و اگه زمانی هم آپلود کردی تویی نت بازم بدون هیچ تغییری خودش پیدا می کنه فقط همه سفحات داخل یک پوشه بشند و فقطم اسم صفحه که می خوایی لینک بدی رو بزار همین

justin

Member
میتونی آدرستو به این صورت بدی...مثلا اگه پیچ اولت تو C:\web هستش و پیج دومت که مثلاً اسمش main.html توی C:\web\page شما توی لینک دادن از پیچ اول به main اینجوری آدرستو تایپ کن : page\main.html منظورم اینه که درایو رو تو لینکات مشخص نکن..

اینجوری اگه جای فایلها رو هم عوض کنی بازم سیستم کار میکنه ...حتی اگه رو سرور بذاری...:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا