كمك در مورد عكس

با سلام
من عكسهائي رو دارم كه پسوندشون Cr2هستش اونها رو توي فتوشاپ نتونستم ببينم آيا برنامه خاصي داره براي ديدن اينجورعكسها لطفا دوستان راهنمائي كنند.
با تشكر

memol_515

Active Member
توسط فتوشاپ باز ميشن، اما فتوشاپت ورژن چنده؟ از cs3به بالا باز ميكنن. cs2 هم باز ميكنه، اما حتما بايد آپديت شده باشه.
همون cs3 رو نصب كني، راحت تري.
يه برنامهديگه هم هست به نام IrfanView كه باز هم براي نمايش خيلي از فرمت ها من جمله اين فرمت cr2 بكار ميره.
اينم سايت اين برنامه: http://www.irfanview.com/

موفق باشي

ممنون از راهنمائيت من از فتوشاپ cs2 استفاده مي كنم فتوشاپ cs3 فولش رو از كجا مي تونم گير بيارم مي شه راهنمائي بفرمائيد.
با تشكر

mehdinasiri

پارس لند گروپ
این دوستمون دنبال CS3 هست.اگر ADSL دارید از سایت www.p30download.com بگیرید. اگر ندارید در هر سوپرمارکتی! هم برید 1000 تومن میفروشه.

با سلام مجدد
من اين cs3 ورژن اصليش رو پيدا كردم اما موقع نصب همون اول كه مي خواهد سيستم رو چك كنه پيغام مي دهد مي شه بگيد چكار كنم installation cannot continue until the following applications are closed: firefox.exe

please close the application(s) listed above and click "try again" to continue the installation click cancel to exit setup. خلا صه موندم كه چيكار كنم البته فتوشاپ cs2 هنوز روي سيستمم نصب هست آيا مشكلي ندارد از دوستان خواهشمندم كمك نمائيذ با تشكر.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بچه ها میشه یکمی کمتر برای سایتهای دیگه تبلیغ کنید؟!!!!

تو فروشگاه سایت خودمون هم نسخه ی کامل فتوشاپ Cs3 وجود داره!

دستتون درد نكنه دوستان ولي يه سئوال ديگه آيا پلاگينهائي رو كه توي فتوشاپ cs2 هست رو ميشه توي اين ورژن نصب كرد يا نه لطفا راهنمائي كنيد.
با تشكر

جدیدترین ارسال ها

بالا