كمك در خريد MP3 Player

Pooriya_Online

Active Member
ميخوام يه MP3 Player بخرم. خودم ميگم iPod Nano ون قيمت 2گيگش رو توي عصر ارتباط بدون گارانتي زده 190. حالا اگه مدل بهتري ميشناسيد لطفا راهنمايي كنيد سقف قيمت هم همين 200 تومن ديگه. اگرم با قيمتي كمتر ميشه يه چيز خوب خريد ممنون ميشم بگيد... :wink:
راستي بيشتر هم كيفيت صدا و امكانات برام مهمه بعدشم قيافه...:)

Sunboy454

Active Member
از من میشنوی همون ipod رو بگیر ، چون گارانتی درست و حسابی واسه هیچ کدوم از این mp3 player ها تو ایران وجود نداره ، من خودم یه creative 20 gig داشتم درست 1 هفته بعد از تموم شدن گارانتی مشکل واسش پیش اومد و به گارانتیش که بردم ، گفتن دیگه تعمیر نمیشه و 300 تومن پول بی زبون دور ریخته شد ، سواد افرادی هم که تو گارانتی این طور محصولات کار میکنن در حد صفر یه کم بالاتره ، گذرت به گارانتی افتاد متوجه حرفای من میشی ، در هر صورت بهتره همین ipod رو بگیری که تو دنیا حرف اول رو میزنه ...

Pooriya_Online

Active Member
در مورد گارانتي هم من ميدونم ولي مشكل من گارانتي نيست. يه چيز ديگم هست اينكه ميخوام ضبط صدا هم داشته باشه...

kian1982

New Member
سامسونگ یه مدل داره که هم خوشگله و هم کیفیت صدای خیلی عالی داره. امکان ضبط صدا هم داره . در ضمن به غیر از اکولایزرهای معمول SRS و ٌWOW هم داره . من یه دونه واسه یکی از همکارام خریدم راضیه. گارانتیش هم سام سرویس هست که فکر می کنم خیلی معتبره. قیمت 512 اون 160 تومنه .
مدلش : YP F1
توی mp3 player ها به نظر من سامسونگ بهتره. چون من یه کریتیو داشتم. خوب بود ولی صداش به این مدل سامسونگ نمی رسید.
اگر ضبط صدا خیلی برات مهمه. می تونه از نوع خبرنگاریش رو بگیری که مدل اونو نمیدونم .

جدیدترین ارسال ها

بالا