كمك در تغيير قالب فارسي

skh_med

Member
با سلام
من اين قالب رو خيلي دوست دارم . اما متاسفنه عيبي كه داره اينه كه رزولوشن 100% نداره و وسط صفحه جمع مي شه . مي خواستم يكي كمكي كنه و اين قالب رو طوري بكنه كه 100% بشه و البته به هم نريزه . ممنون مي شم . http://www.medsh.org/hi-tech_01se.zip

alireza82

Well-Known Member
سلام
اقا در مورد رزولیشن 100% من سعی میکنم راهی پیدا کنم ولی اگر دوستان راهی بلدن که منم به زحمت نیفتم :d
خوب منم دلم میخواد بدونم. یه نمونه داشتم باید کداش رو نگاه کنم.

alireza82

Well-Known Member
سلام
آقا من به نتایچی رسیدم البته مشکل شما رو حل نمیکنه ولی برا خودم سوال پیش اومده که امیدوارم بچه های وارد تر جواب بدن و با جواباشون مشکل هر دو مون حل شه و معذرت میخوام که تو تاپیک شما مطرح میکنم خواستم تاپیک هم موضوع ایجاد نشه (آقا فیروزمندان اونوقت پوستمو میکنه :d:d)
آقا در مورد 100% شما من قلب هایی که داشتم چه اونایی که فارسی کردم چه اونایی که نه همشون یه table اصلی دارن که 800 پیکسل هستند و اگر هم با 100% تعریف شن همون 800 پیکسل نمایش داده میشن
پس نتیجه اول اگر با رزولیشن 800*600 کار میکنید قالب کاملا صفحه رو میگیره اما اگه با رزولیشن بالاتر کار میکنید این تور نیست و قالب در وسط قرار میگیره
در مورد قالبی هم که من داشتم و تمام صفحه رو میگرفت باید بگم که table اصلیش 966 بود.
حالا این سوال رو من دارم که با چه کدی میشه بر مبنای رزولیشن مانیتور بیننده قالب (کلا صفحه) با مچ شه !!!!!!!
اصلا این امکان و جود داره؟
اگه داره و کسی میدونه را هنمایی کنه من تو قالب هایی که دارم طراحی میکنم(طراحی برای یادگیری هنوز بچه ام :d) همش دارم به خاطر رزولیشن بالای مانیتور خودم با table بزرگ کار میکنم که نتیجه اینه که اگر کسی رزولیشنش کمتر از مانیتور من باشه خوب پس صفحه بزرگ و اگر رزولیشنش کمتر باشه صفحه در وسط جمع میشه
اگر دوستان راهی دارند به من هم بگند
پیشنهاد هم میپذیریم:d
یا
علی

skh_med

Member
اميدوارم واسه اين مشكل راه حلي پيدا شه و يا حداقل اين قالب من رو درست كنن

mambolearn

Active Member
ببینید برای اینکه یک تیبل با رزولیشن کاربر مچ بشه باید به جای استفاده از اندازه ثابت ( مثلا 600 ) از درصد استفاده کرد . مثلا اگر اندازه یک تیبل رو 100% بذاریم دیگه فرقی نمیکنه که رزولیشن طرف چند باشه . این تیبل تمام صفحه رو می گیره ...

سجاد در مورد اون قالب هم چشم . به بچه ها میگم یه کاریش کنند .

یا علی
فیروزمندان

skh_med

Member
ممنونم آقاي فيروزمندان . در ضمن من 100% گذاشتم ها اما جواب نمي ده كه نمي ده .

alireza82

Well-Known Member
سلام
آقا فیروزمندان این برا من هم مسئله شده 2 تا پست بالا تر دقیقا من همین قضیه 100% رو گفتم ولی جواب نمیده!!!!!!!!!

mambolearn

Active Member
من این مشکل رو براتون حل میکنم و فایل رو آپلود میکنم همینجا . با مقایسه 2 فایل میتونید بفهمید مشکل از کجاست و راه حل چیه ....

یاعلی

alireza82

Well-Known Member
سلام
منم اومدم
آقا مرسی از پرشین ارت و آقا فیروزمندان اینم چک میکنم
ممنون تا بعد
یا
علی

سلام...

علیرضا جان فکر کنم شما قالب رو فارسی کردی....

ببخشید فضولی میکنم...اما یکم در فایل css دقت کن...خیلی جاهاش مشکل داره...بعضی از فونت ها رو هم کوچکتر کنی بهتره...

فرهاد نوری

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا