كمك در ارسال اطلاعات در فايل php

vahidmom

Member
با سلام

من مدت زيادي نيست كه با اجاكس اشنا شدم، ولي تو اين مدت كم تونستم صفحاتي رو با آجاكس درست كنم.حالا واسم يه مشكل ايجاد شده

من يه قايل به نام admin.php دارم كه ميخوام لينك هاي اين فايل رو تبديل به آجاكس كنم به اين صورت كه

مثلا وقتي روي لينك

ارسال خبر كليك ميشه آجاكسه فايل add.news.php رو فراخوني كنه. وبعد از اين بشه مطالب رو نوشت و اونو ارسال كرد.

حالا من تونشتم لينك آجاكسي رو درست كنم و وقتي روي ارسال خبر كليك ميكنم به صورت لودينگي و آجاكسي فايل add.news.php رو فراخوني كنه.ولي مشكل اينجاست كه وقتي اطلاعات رو ارسال ميكنم هيچي ارسال نميشه.

اونجوي كه من فهميدم وقتي فايل add.news.php فراخوني ميشه وقتي روي كليد ذخيره كليك ميكنم به جاي اينكه اطلاعات به فايل add.news ارسال بشه ميره به فايل admin ارسال ميشه.واين مشكل باعث ميشه كه هيچي ارسال نشه.

حالا اگه من كد ارسال رو يعني <form method='POST' action=''> تو فايل add.news رو به اين شكل تغيير بدم <form method='POST' action='add.news.php'> وقتي اطالعات رو ارسال ميكنم از صفحه آجاكشي admin خارج ميشه و ميره به صفحه add.news.

حالا يكي به من بگه كه من چيكار بايد بكنم؟؟؟

به طور خلاصه:تمام فايلهايي كه بايد توي ادمين اجرا بشن يه جوري ارسال اطلاعاتن و من چطوري ميتون توي اون فايل اطلاعات رو ارسال كنم.اگه نمو.نه داشته باشين ممنون ميشم.

با تشكر از تمامي دوستان.

ms_863

New Member
"حالا اگه من كد ارسال رو يعني <form method='POST' action=''> تو فايل add.news رو به اين شكل تغيير بدم <form method='POST' action='add.news.php'> وقتي اطالعات رو ارسال ميكنم از صفحه آجاكشي admin خارج ميشه و ميره به صفحه add.news.

حالا يكي به من بگه كه من چيكار بايد بكنم؟؟؟"

اون طوری که من از سوالتون برداشت کردم کدهای javascript شما خطا داره و چون خطاها رو کنترل نکردین خود به خود اجرای کد های js متوقف می شه اطلاعات فرم به صفحه add.news.php یا همون admin قبلی ارسال میشه.
شما باید کد ها js تون رو دوباره چک کنید!؟

ms_863

New Member
سلام
دوست من به شما عرض کردم که کد های javascript شما احتمالا error داره برای همین وقتی که مرورگر به نقطه خطا می رسه از اجرای script صرف نظر می کنه و فرم به صورت نرمال خودش برای سرور ارسال می شه
برای حل مشکل با کدهای javascript تون را چک کنین که وسط کار خطا نداشته باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا