كمك خيلي فوري

esk

New Member
دوستان سلام من host windows پيدا كردم ولي منظورم درست كردن فايل index.aspx و يا default.aspx و upload كردن آن مي باشد لطفا كمكم كنيد.:sad:

parsit

New Member
عزیزم شما برنامه نویسی و طراحی رو می تونی حتی با نوت پد هم انجام بدی بعدش با پسوند aspx سیوش کن و آپلودش کن...

amirlol

Well-Known Member
دقیقآ بگو ببینم چی می خواهین تا کمک کنم !!!
تلگرافی سوالت رو ننویس اگه واقعآ نیاز فوری داری

esk

New Member
كمك فوري

دوستان سلام كل ماجرا از اين قرار است كه من يك سايت طراحي كردم و يك host و domain گرفتم تا آنرا upload كنم
طبق نوشته هاي كتاب نام صفحه اصلي را به default.aspx تغيير نام دادم و آنرا با نرم افزار cuteآپلود كردم ولي كار نمي كند و نمي دانم چرا؟ و نمي دانم چه كار كنم؟ لطفا راهنمايي كنيد كه چكار كنم متشكرم.

parsit

New Member
شاید مشکل شما این هست که فایلها رو تو فولد www آپلود نکردی...
بعد از ورود به اف تی پی هر هاستی یک فولدر با نام www یا wwwroot هست که شاخه اصلی هاست شماست و هر فایلی رو باید داخل اون فولدر قرار بدین...

esk

New Member
كمك

دوست عزيز سلام از لطف شما متشكرم . با راهنمايي خوب شما موفق شدم كه سايتم درست شد ولي يك مشكل دارم و آن اينست كه تمامي فونتهاي آن بهم ريخته است و من از فونتهاي tohoma و arial اشتفاده كردم و در كامپيوتر خودم خوب كار مي كند ولي روي host اينطور نيست لطفا در اين مورد نيز مرا راهنمايي كنيد متشكرم.

esk

New Member
كمك

دوست عزيز سلام از لطف شما متشكرم . با راهنمايي خوب شما سايتم درست شد ولي يك مشكل دارم و آن اينست كه تمامي فونتهاي آن بهم ريخته است و من از فونتهاي tohoma و arial استفاده كردم و در كامپيوتر خودم خوب كار مي كند ولي روي host اينطور نيست لطفا در اين مورد نيز مرا راهنمايي كنيد متشكرم.

esk

New Member
كمك

دوست عزيز سلام از لطف شما متشكرم . با راهنمايي خوب شما سايتم درست شد ولي يك مشكل دارم و آن اينست كه تمامي فونتهاي آن بهم ريخته است و من از فونتهاي tohoma و arial استفاده كردم و در كامپيوتر خودم خوب كار مي كند ولي روي host اينطور نيست لطفا در اين مورد نيز مرا راهنمايي كنيد متشكرم.

جدیدترین ارسال ها

بالا