كمك جهت ساختن لود كردن متن در پنجره pop up در سايت فلش

farzaneart

New Member
با سلام و روز به خير

من يه سايت فلش رو دارم طراحي مي كنم كه نياز هست حجمش خيلي پايين باشه و تا حالا تونستم طراحيش رو ساده
كنم و حجمش هم پايين . اما الان كه اطلاعات رو مي خوام وارد كنم ( نوشته و عكس زياد هست مخصوصا نوشته ) و همه اين نوشته و عكس ها در پاپ آپ ها باز مي شه . و اينكه پاپ آپ ها قابل حركت هستند . مي خوام دقيقا متن داخل پاپ آب باز شه چي كار كنم .

در سايت ها search زدم بيشتر لود كردن عكس و فيلم ديدم فهميدم كه بايد برا متنم از فايل xml استفاده كنم بهتر هست .
و اينكه برام مهمه سايت امنيتش هم حفظ شه ممنون ميشم من رو راهنمايي كنيد.

با تشكر فرزانه

farzaneart

New Member
مرسي دوست من از راهنمايي ببين من چيزي رو كه مي خوام فونت نيست . من مي خوام يه فايل text رو بخونم توي فلش اونم در يك جاي خاص و فكر مي كنم بهترين راه xml هست .

http://irdevs.com/articles/actionscript/xml-اکشن-اسکریپت-3-فلش-2_i247_.html

توي همين سايتي كه گفتيد قبلا اين صفحه رو ديدم اما روش كار كردن رو نمي دونم . مسئله من اين هست كه تا يه حدي مي تونم كد بخونم يا بفهمم اما دقيقا كجا به كارش ببرم رو نمي دونم. و برام خيلي ضروري هست كه اين كار رو انجام بدم ممنون ميشم من رو راهنمايي كنيد .
باتشكر

<3pehr>

Active Member
سلام
الان مشکل شما دقیقا کجاست؟توی لود کردن متن از بیرون فلش یا جای دیگه؟در مورد لود کردن متن هم از فایل text و هم از xml تو انجمن بگردی حتما پیدا می کنین اما اگه مشکل جای دیگست دقیقا بگین کجاست که بشه راحت تر راهنماییتون کرد.

سپهر

apolon_021

Member
مرسي دوست من از راهنمايي ببين من چيزي رو كه مي خوام فونت نيست . من مي خوام يه فايل text رو بخونم توي فلش اونم در يك جاي خاص و فكر مي كنم بهترين راه xml هست .

http://irdevs.com/articles/actionscript/xml-اکشن-اسکریپت-3-فلش-2_i247_.html

توي همين سايتي كه گفتيد قبلا اين صفحه رو ديدم اما روش كار كردن رو نمي دونم . مسئله من اين هست كه تا يه حدي مي تونم كد بخونم يا بفهمم اما دقيقا كجا به كارش ببرم رو نمي دونم. و برام خيلي ضروري هست كه اين كار رو انجام بدم ممنون ميشم من رو راهنمايي كنيد .
باتشكر

برای این کار در xml کد زیر را بنویسید :

PHP:
<galerie>
<tag1 name="this is sample text"></tag1>
</galerie>
و در فلش :
PHP:
var xml_xml:XML = new XML();
xml_xml.ignoreWhite = true;
xml_xml.load("1.xml");
xml_xml.onLoad = function(success) {