كمك جاسوس شبكه رسيد

ديروز

New Member
سلام دوستان

بلييييييييييز كسي كمكم كنه
من يك مشكل دارم اينكه هر وقت در ياهو مسنجر جت مي كنم احساس مي كنم كه كسي من رو مراقبت مي كنه مثل جت كردنم وصحبت كردنم در مايك
ايا جنين جيزي هست يا نه مثلا كارمندهاي شبكه مي تونند جنين كاري بكنن وهمه صداهاي ما را كوش بدن وضبط كنند يا فقط جت كردن ما راستي سايتها م ضبط مي شه يا نه

مثلا من وايرلس دارم يا فرق نمي وايرلس يا تلفن فرقي نداره

لطفا جواب در اسرع وقت خواهش مي كنم

EMIRATES

Active Member
با سلام

چجوری احساس ميکنيد؟

از کجا ميفهميد؟

نه ، در وايرلس يه شبکه هست (خدامم الان با وايرلس کانکتم) و به راحتی ميتونن جاسوسی کنن.

اما در تلفن ، شايد بشه ولی درصد اش کمه.

با تشکر.

ديروز

New Member
يعني مي تونند جاسوسي كنند يا نه والا كيج شدم
خوب شما از كجا فهميديد ثانيا شما ساكن امارات هستيد يعني شبكه شما باايران فرق مي كنه

لطفا بيشتر توضيح بدين خواهش مي كنم

EMIRATES

Active Member
با سلام

دوست عزيز نگاه کنيد ، هيچ ربطی به شبکه ايران و امارات نداره ، وايرلس يه شبکه هست که به يه adsl وصله
چه ايران ، چه امارات و چه هر کجا بازم شبکه شما همونه.
اما خوب برنامه هايی هستن که بشه راحت باهاشون به راحتی يک pc رو ديد زد يا حتی از راه دور باهاش کار کرد!
(اين آخريه که گفتم رو خودم هم با يکی از pc هم انجام ميدادم و اگه کاری با pc ديگه داشتم از رو pc خودم انجام می دادم و بعدش اون pc رو با pc خودم شات دان ميکردم.)
ولی بازم ميگم ، هيچ فرقی در شبکه های وايرلس (مکانی) وجود نداره.
اگه بازم سؤالی داشتين حتماً بگيد.
با تشکر.

ديروز

New Member
متشكرم از اين وقتتون به بنده دادين

خوب يعني انها مي تونند صداهي مارا بشنوند يا فقط نوشتار ما در يا هو مسنجر ببخشيد خيلي سمج هستم ولي جاره ديكه ندارم

ممنون ميشم اكه جوابمو بدين

ديروز

New Member
عزيز من!

كفتم كه كارمندهاي شبكه مسولان شبكه مثل مدير كارمند كساني كه با كنكت بودن ما خبر دارند

EMIRATES

Active Member
خوب منم جوابتون رو دادم ديگه ، اونا با يه نرم افزار اين کارو ميکنن.

خوب حالا اين سؤال آخری تون رو که بعد جواب من بود واضح تر ميگيد؟

با تشکر.

Shouli

Active Member
یعنی همچین چیزی ممکنه ؟
منم وایرلس دارم ! دستگامم پر از عکسای خانوادگیه ... یعنی طرف با یه نرم افزار میتونه تو Pc من بیاد و همه کار کنه !!!

EMIRATES

Active Member
یعنی همچین چیزی ممکنه ؟
منم وایرلس دارم ! دستگامم پر از عکسای خانوادگیه ... یعنی طرف با یه نرم افزار میتونه تو Pc من بیاد و همه کار کنه !!!
بله!!!!!!!!! ولی طرف بايد حتماً از همون آی اس پی وايرلس داشته باشه که آی پی ش اگه شما ؛ 192.168.1.2 هستين اون هم آی پيش مثلاً 192.168.1.5 باشه (البته تو شبکه)

با تشکر.

ديروز

New Member
خوب از كجا بايد بفهميم كه اي بي ما اين رقم هست

ميشه بيشتر توضيح بدين راجب اي بي

Shouli

Active Member
آی پی وایرلس اختصاصیه, که شما با یوزر و پسوردی که بهتون میدن میتونی واردش بشی .
مثلا : 192.168.100.78

EMIRATES

Active Member
آی پی وایرلس اختصاصیه, که شما با یوزر و پسوردی که بهتون میدن میتونی واردش بشی .
مثلا : 192.168.100.78

با سلام
بله ولی تو وب فرق ميکنه.
مثلاً الان آی پی من (تو شبکه) = 192.168.254.1 هست ، ولی در وب آی پی من = 86.99.80.235 هست که
در اين صورت فقط بايد شما هم در شبکه باشيد و الّا آی پی شما مثال = 86.99.80.235 هست.
با تشکر.

جدیدترین ارسال ها

بالا