كمك براي يك فرم سفارش اختصاصي

sardabir-pk

Member
سلام دوستان
من يه فرم سفارش اختصاصي با امكانات زير مي‌خوام ، اگر دوستي مي‌تونه بسازه لطفا كمك كنه
1- پس زمينه مشكي
2- نام و نام خانوادگي و ايميل رو بگيره
3- شماره تلفن ثابت
4- تلفن همراه
5- آدرس ونام گروه يا شركت
6- گروه محصول درخواستي( اين قسمت رو خودم بتونم بهش گزينه اضافه كنم)
7- نوع سفارش ( اين قسمت رو هم خودم بتونم بهش گزينه اضافه كنم )
8- بهتر آجاكس باشه ( اما مهم نيست )
9- آپلود فايل داشته باشه
10 -صفحه مديريت داشته باشه
11- نصبشم راحت باشه
12- قسمت توضيحات تكميلي هم داشته باشه
13- قسمت قيمت پيشنهادي مشتري داشته باشه ( تومان )
14- كد امنيتي داشته باشه
15- PHP باشه
16- ارزونم باشه ... !
اگر كسي خواست ارزون با ما حساب كنه فايل Html يا PHP هم بهش مي‌دم كه كارش راحت بشه

آخرین ویرایش:

sepidweb

Member
چیزایی که شما خواستید تقریبا یک سایت فروشگاه کامل هست، و خیلی بیشتر از یک فرم هست.

eye arman

Member
گرون نباشه ؟؟؟ بعد آژاکس باشه و پی اه پی باشه و این همه کار بکنه
من بلد نیستم ولی کلا می گم این بالای صد تومن یا دویست تومن در میاد کارش

sardabir-pk

Member
گرون نباشه ؟؟؟ بعد آژاکس باشه و پی اه پی باشه و این همه کار بکنه
من بلد نیستم ولی کلا می گم این بالای صد تومن یا دویست تومن در میاد کارش

مگه مي‌خواد سايت بنويسه كه 100 تا 200 ... ! :shock: پول بگيره
يه صفحه ناقابله ... !

آخرین ویرایش:

restles20

Active Member
ویرایش، مدیریت.

ویرایش، مدیریت.

دوست عزیز اولا اینکه ادب رو رعایت کن ... حتما یه اشتباه نوشتاری بوده و تحت هیچ شرایطی حق ندارین که دوستمون رو مورد تمسخر قرار بدی
امیدوارم مدیر محترم بخش به این بی ادبی ها و بی حرمتی هایی که برخی اشخاص مرتکب میشن هرچه سریعتر رسیدگی کنه و جلوی این عمل زشت و نا پسند رو بگیر

sardabir-pk

Member
دوست عزیز اولا اینکه ادب رو رعایت کن ... حتما یه اشتباه نوشتاری بوده و تحت هیچ شرایطی حق ندارین که دوستمون رو مورد تمسخر قرار بدی
امیدوارم مدیر محترم بخش به این بی ادبی ها و بی حرمتی هایی که برخی اشخاص مرتکب میشن هرچه سریعتر رسیدگی کنه و جلوی این عمل زشت و نا پسند رو بگیر

دوست عزيزتر
بنده هم قصد توهين يا به قول شما بي ادبي نداشتم
ولي وقتي تو دنيايي زندگي مي‌كنيم كه همش پول و پول و پوله ... !
مگه اعصاب واسه آدم ميمونه؟!
كلا از همه و از جنابعالي عذر مي خوام

shnoit

Well-Known Member
دوست عزيزتر
بنده هم قصد توهين يا به قول شما بي ادبي نداشتم
ولي وقتي تو دنيايي زندگي مي‌كنيم كه همش پول و پول و پوله ... !
مگه اعصاب واسه آدم ميمونه؟!
كلا از همه و از جنابعالي عذر مي خوام

دوست عزیز درسته که اینجا انجمن هست ، ولی اینو همیشه مدنظر داشته باشید که کسی به کسی طلبکار نیست.
شاید یکی وقت داشته باشه و در راه رضای خدا بتونه واستون بنویسه، شاید یکی دیگه کارش همینه پس مجبوره پول بگیره و وقتشو صرف کنه واسش.

در خصوص پست اولی که دادین اینجا نمونه فرم هست در قسمت php و بخش اسکریپت ها . میتونین بگردین و دانلود کنین.
منتها فروشگاه ساز رایگان و کاملا فارسی هم وجود داره ( اوپن سورس ) مثلا اسکریپت سبد خرید خودش نسخه رایگان هم داره.

موفق باشید.

sardabir-pk

Member
دوست عزیز درسته که اینجا انجمن هست ، ولی اینو همیشه مدنظر داشته باشید که کسی به کسی طلبکار نیست.
شاید یکی وقت داشته باشه و در راه رضای خدا بتونه واستون بنویسه، شاید یکی دیگه کارش همینه پس مجبوره پول بگیره و وقتشو صرف کنه واسش.

در خصوص پست اولی که دادین اینجا نمونه فرم هست در قسمت php و بخش اسکریپت ها . میتونین بگردین و دانلود کنین.
منتها فروشگاه ساز رایگان و کاملا فارسی هم وجود داره ( اوپن سورس ) مثلا اسکریپت سبد خرید خودش نسخه رایگان هم داره.

موفق باشید.

اولا ازتون تشكر مي‌كنم كه وقت گذاشتين

دوما من نگفتم كسي صلواتي كار كنه ، گفتم ارزون بگيره !

سوما مي‌خواستم اختصاصي باشه

چهارما فقط يه صفحه باشه با يه صفحه تشكر

پنجما بتونم مديريتش كنم

بابا به خدا منم كارگردانم و فيلم سفارشي ساختم ، واسه يه فيلم يك و نيم ساعته من فقط 100 هزار تومن گرفتم
در حالي كه حاضرم قسم بخورم اگر كس ديگري بود 100 ميليون مي‌گرفت ... !
پس مني كه براي رضاي خدا ( به قول شما ) اينقدر دست پايين پول گرفتم انتظار دارم آدماي با معرفت برا كار منم پيدا شن !

هنرتون و مهارتتون رو وقتي به پول بفروشيد ، همين مي‌شه

خلاصه اگر كسي خواست ارزون با ما حساب كنه فايل Html يا PHP هم بهش مي‌دم كه كارش راحت بشه ، پيام خصوصي بده !

shnoit

Well-Known Member
دلیل ویرایش رو نمیدونم ولی من راهنمایی کردم فقط !!!
ممنون میشم یکی از ناظران یا مدیران بگه تا بهتر ویرایش کنم.
با تشکر

دوست خوبم بحث رو بی خودی از موضوع اصلی تاپیک منحرف نکنیم تا زودتر به نتیجه برسیم.

به نظر من دنبال یه تیکت باشید شاید به یکمی دستکاری کارتون رو راه بندازه.
برای این کار از وردپرس و افزونه تیکت اون استفاده کنین.
یکی از دوستان هم در همین انجمن هست که در امضای خودش ذکر کرده این کارو انجام میده ( یعنی ویرایش و مابقی کارهای افزونه ) البته در خود سایت wp-persian.com هم میتونین در خواست بدین تا افزونه را با مقدار اندکی پول ( شاید کمتر از تصور خودتون ) انجام دادن واستون.

بهترین پشنهاد من همینه.
چرا ؟
چون هم هاستی که گرفتین دیگه سایتتون رو میتونین بهتر مدیریت کنین ، هم اینکه افزونه در خود سایت هست و کارتون رو بهتر میتونین مدیریت کنین.
باز اختیار و تصمیم نهایی با خودتونه.

با آرزوی موفقیت

آخرین ویرایش:

sardabir-pk

Member
فرم ساز اختصاصي

سلام بر دوستان

خودم يه فرم ساز طراحي كردم - سخت بود ولي ممكن بود !
به زودي براتون به رايگان مي‌زارمش !
خوب يه چندتا مشكل كوچيك داره دارم برطرفشون مي‌كنم
خوبيش اينكه صفحه مديريت داره

همانا خداوند با صابرين است ( مخلصتم خدا ) :oops:

اگه تونستم طي چند روز آينده مي‌زارمش وگرنه اول تابستون آپلودش مي‌كنم ( چون سرم شلوغه )

Digital007

Member
درود

شما بهتره از اين سايت
http://e-virtu.com/
فروشگاه بخرين، امكاناتي كه ميخواين رو داره و صد برابرش رو هم داره. خيلي بدردتون ميخوره. منتها ارزون نيست زياد.

جدیدترین ارسال ها

بالا