كمك براي ويرايشInvision Power Board

hamed2004

New Member
سلام
چطوري بايد Invision Power Board رو ويرايش كنم تو كامپوترم مثلا عكساشو عوض كنم و كل سفحاتشو ببينم و آيا قالبش رو هم ميشه تغيير داد لطفا كمك كنيد متشكرم :( .

hamed2004

New Member
سلام خيلي ممنون از راهنمايي ولي يك چيز كه چطوري بايد Invision Power Board رو ويرايش كنم تو كامپوترم مثلا عكساشو عوض كنم و كل سفحاتشو ببينم و آيا قالبش رو هم ميشه تغيير داد توش نبود.

sambol

Active Member
بله
وقتيشما تو كامپيوترتون apache رو نصب كنيد مي تونيد برنامه ها رو( همون invision رو نصب كنيد) و از صفحاتش لذت ببريد
اما براي تغييرات مثلا براي زبان بايد فايل هاي زبان رو با يه برنامه مثل not pad ويرايش كنيد براي قالب در مورد invision يه كم مشكله من خودم قاطي ميكنم ولي براي تغيير رنگ و غيره مي تونيد عكس هاش رو قتوشاپ يا هر برنامه يي تغيير بديد

mehrdad1355

New Member
sambol گفت:
بله
وقتيشما تو كامپيوترتون apache رو نصب كنيد مي تونيد برنامه ها رو( همون invision رو نصب كنيد) و از صفحاتش لذت ببريد
اما براي تغييرات مثلا براي زبان بايد فايل هاي زبان رو با يه برنامه مثل not pad ويرايش كنيد براي قالب در مورد invision يه كم مشكله من خودم قاطي ميكنم ولي براي تغيير رنگ و غيره مي تونيد عكس هاش رو قتوشاپ يا هر برنامه يي تغيير بديد
من توصیه می کنم از ای پی بی استفاده نکنی چون پولی شده و ارتقا مفتی در کار نیست
از SMF استفاده بکن ( http://www.simplemachines.org / )
ایمان ابرو هم داره فارسی میکنه!
نمونه اش هم رو سایت خودمه(فارسی کردنش مال خودمه چون مال ایمان هنوز حاظر نشده ولی مال ایمان بیاد توپ میشه چون اون رو فارسی سازی کامل داره کار میکنه (بر خلاف من) و هم اینطور که امروز به من گفت تاریخش هم فارسی کرده)

http://forum.amozesh4persian.com/
امکاناتش از ای پی بی و بی بی بیشتره و فری هم هستش

آخرین ویرایش:

fireboy

Member
مهرداد خان Smf چقدر حجم ميگيره روي سرور ؟ (حجم اوليه برنامه؟ )

mehrdad1355

New Member
همین حدودا حجم خود برنامه هست 4 مگ! ولی شما 10 مگ بزار براش کنار در عمل در شروع کار ! چون باید زبان پرشین و ایمیج هاشو هم بریزی
کانورتور برای ای پی بی 1.3 و بی بی 2 هم داره
کامی جان خیلی از تاپیک ها برام سفید میاد اینجاها

tarooneh

Member
اره بابا معلومه كه اي پي بي بهتره
ipb با vbulletin رقابت مي كنه اما smf با phpbb :D

miladspy

Member
سلام
دوستان الان من یه دونه از همین Invision Power Board ساختم از نوع free
حالا میخوام فارسیش کنم ولی اصلا نمیدونم چطوری؟
آیا کسی هست اینو مثل phbb فارسی کرده باشه ما آمادش رو بگیرم .حتما منتظرم لطفا زود جواب بدید

جدیدترین ارسال ها

بالا