كمك براي نصبphpbb كممممممممممك

salmanclever

Well-Known Member
سلام من يك مشكل در نصب phpbbدارم اونم اينه كه وقتي من براي نصب phpbbديتابيس را با accessميسازم(obdc)و اطلاعات خاسته شده رو درphpbbپر ميكنم و دكمه شروع نصب ميزنم اين پيقام ميده:

Warning: SQL error: [Microsoft][ODBC Driver Manager] Data source name not found and no default driver specified, SQL state IM002 in SQLConnect in c:\inetpub\wwwroot\db\msaccess.php on line 55
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

DEBUG MODE

SQL Error : Error
:oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :oops: :cry:

من خودم حدس ميزنم مشكلم از ديتابيسمه
لطفا بگين اشتباه من كجا بوده و من بايد براي حل اين مشكل چكار كنم با تشكر سلمان.....
کد:

salmanclever

Well-Known Member
مشكل در نصب phpbb؟؟؟

با با يعني كسي نميخاد در مورد سوال بالا به من كمك كنه يعني هيچ كس بلد نيست دارم كم كم از همتوون نا اميد ميشم؟؟؟؟؟ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

blackpen

Member
salman14000 گفت:
سلام من يك مشكل در نصب phpbbدارم اونم اينه كه وقتي من براي نصب phpbbديتابيس را با accessميسازم(obdc)و اطلاعات خاسته شده رو درphpbbپر ميكنم و دكمه شروع نصب ميزنم اين پيقام ميده:

Warning: SQL error: [Microsoft][ODBC Driver Manager] Data source name not found and no default driver specified, SQL state IM002 in SQLConnect in c:\inetpub\wwwroot\db\msaccess.php on line 55
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

DEBUG MODE

SQL Error : Error
:oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :oops: :oops: :oops: :cry:

من خودم حدس ميزنم مشكلم از ديتابيسمه
لطفا بگين اشتباه من كجا بوده و من بايد براي حل اين مشكل چكار كنم با تشكر سلمان.....
کد:
سلام
مشكل شما روي آدرس دهي ديتا بيستون هست
شما قبلا برنامه رو توي لوكال هاست قرار داده بوديد و آدرس اونجارو به صفحه فراخاني ديتابيس داديد بايد اون آدرس رو عوض كنيد
منظورم در فايل msaccess.php و خط 55 بايد آدرس رو عوض كنيد

سلام سلمان جان
شما در برابر اين فيلد هاي زير چه نوشتيد؟ با توجه به اينكه مي گوييد روي access
مي خواهيد نصب كنيد

نام هاست ديتا بيس يا DNS:
نام ديتا بيس
نام كاربري ديتا بيس :
كلمه عبور ديتا بيس:

arashdvb

New Member
سلام بچه ها . یک سوال داشتم خواهش میکنم هر کسی بلده جواب بده بد جوری گیر کردم .
من یک سایت دارم . یک بانک اطلاعاتی با access هم دارم . زمانی که کاربر میره توی سایتم ثبت نام میکنه تمام مشخصاتش به راحتی وارد دیتا بیس میشه اما زمانی که کاربر میخواد بره Login کنه با این Error برخورد میکنه :

Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '80040e14'

[Microsoft][ODBC Microsoft Access Driver] The changes you requested to the table were not successful because they would create duplicate values in the index, primary key, or relationship. Change the data in the field or fields that contain duplicate data, remove the index, or redefine the index to permit duplicate entries and try again.

/index.asp, line 26

خواهش میکنم هرکسی میدونه مشکل چیه بگه . ممنونم از لطفتون .

جدیدترین ارسال ها

بالا