كمك براي راه اندازي سايتي مثل پرشين بلاگ

nistelrooy

Member
با سلام خدمت تمام دوستان عزيز

آقا من يك برنامه ارائه دهنده ي خدمات قوي مي خوام كه:

1- كاربر بيات تو سايت عضو بشه و يك وبلاگ داشته باشه
مثل : پرشين بلاگ - بلاگفا و...

2- يك پنل مديريت كامل و قوي براي يوزر عضو شده داشته باشه كه در اختيار كاربر باشه تا با وارد كردن يوزر نيم و پسور بتونه تغييرات در وبلاگش اعمال كنه

3- از استايل هاي خوب و زيبايي برخوردار باشه

4- واقعاً ممنون

لطف همگي مستدام

mehriz

Active Member
سلام دوست عزيز
شما اگر اينگونه سيستم هايي بخواهيد بايد از قدرت برنامه نويسي استفاده كنيد . اگر سيستم هاي رايگان مثل blog hoster استفاده كنيد.
موفق باشيد. نيكي هاست

isat

Member
من وروپرس مولتي يوزر نصب کردم ولي يکم باهاش مشکل داشتم (اشکال از خودم هست نه از ورد پرس) ساب دومين نميسازه کسي نميدونه چرا؟ و چي کار کرد؟ توي فروم خود ورد پرس چک کردم جواب درست و حسابي گيرم نيومد گفتم شايد شما بتونيد کمک کنيد (مي دونم بايد يه تاپيک جديد ميزدم شرمنده)

mahdisalari

Member
من وروپرس مولتي يوزر نصب کردم ولي يکم باهاش مشکل داشتم (اشکال از خودم هست نه از ورد پرس) ساب دومين نميسازه کسي نميدونه چرا؟ و چي کار کرد؟ توي فروم خود ورد پرس چک کردم جواب درست و حسابي گيرم نيومد گفتم شايد شما بتونيد کمک کنيد (مي دونم بايد يه تاپيک جديد ميزدم شرمنده)

برای نصب اینجور سیستم ها باید هاست یک ویژگی هایی داشته باشه مثلا بتونه بی نهایت ساب دومن بده و امکانات دیگه . شما اول مطمئن شید که هاستتون این امکانات رو بهتون می ده بعد اقدام به نصب سیستم بکنید . لیست امکاناتی که سیستم لازم داره فکر کنم در این آدرس قید شده باشه البته مطمئن نیستم چون درست نخوندمش , بد نیست شما هم یک نگاهی بهش بکنید :
http://trac.mu.wordpress.org/browser/trunk/README.txt

isat

Member
امکان ساخت بي نهايت ساب رو بهم داده ولي بازم .......

sinaweb

Member
دوست عزیز علاوه بر داشتن امکان ساخت بی نهایت ساب دومین بایذ dns wicard نیز فعال باشه که بعضی از هاستینگ ها به دلیل اخلال در شرویسشون این امکان رو غیر فعال می کنن

جدیدترین ارسال ها

بالا