كلي گله گذاري

وضعیت
موضوع بسته شده است.
شما یه کاری کن.هر وقت تو انجام یه آموزش که تاپیکش هم قدیمی هست مشکل پیدا کردی از بچه هایی که همیشه فعالن بپرس . مدیرای این سایت واقعا مسئولیت پذیرن و مشکل تخصصی کسی رو تا جایی که در توانشونه رفع می کنن. نمونه ش همین اقا مصطفی
اگه دلت می خواد من برات پی دی اف می کنم تو یه تاپیک جدید همه شونو می ذارم. ولی خب خیلی طول می کشه. یه کم صبر بد نیست.
یه چیز دیگه...
اینجا یه مکان عمومیه. یعنی همه جور آدمی توش هست. هر کسی هم یه لحنی واسه صحبت کردن داره. من خودم تا حالا چیز بدی ندیدم و حرف بدی از کاربرا نشنیدم. ولی احیانا اگه بود ، یا خود مدیرا پاکش می کنن یا خود اون طرف به مرور زمان متوجه میشه که اینجوری حرف زدن مال اینجا نیست. در ضمن کسی که به یه مکان عمومی میاد باید خودشو آماده کنه...
شما هم یه کمی انتقاد پذیر باش و اگه انتقاد می کنی تا قانع شدن دست نکش از کارت.

راستی...
ورودتونو به مجیدآنلاین تبریک میگم. امیدوارم بتونیم دوستای خوبی برا هم باشیم و از اطلاعات هم استفاده کنیم.

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خوب متاسفانه من هفته پیش به دلیل down شدن سایت نتونستم این تاپیک رو ببینم و الان تازه دیدمش.

خوب نمیدونم این ساغر خانم هنوزم میان به سایت یا نه ولی اینو برای همه میگم. همونطوری که پرهام هم اشاره کرد ما قبل از اینی که عضو اینجا بشیم یه چک باکس وجود داشت که بدون خوندن متن اون و پذیرفتن اون در مقابل کلمه Agree تیک زدیم و اصلا نگفتیم اینا چی هست اصلا شاید توش چیزایی نوشته شده باشه که به نفع ما نباشه!!!

بله منم سایتایی رو دیدم که توش بچه ها هر جور حرفی رو که دلشون میخواد میزنن و هر جور پستی (رکیک ترین حرفها) رو هم به هم میزنن و هیچ کس نیست که جلوشونو بگیره.

یا مثلا همین موضوع تاپیکهای قدیمی. تو همون سایت یهو میدیدی یه تاپیک که واسه 1 سال پیش بود دوباره میومد بالا فقط بخاطر یک کلمه که مثلا یه یوزر خواسته پستاشو زیاد کنه برگشته گفته ممنون!!! خوب اینا همه بی نظمی ایجاد میکنه.

در مورد پی دی اف هم باشه من در اولین فرصت اموزشهایی رو که ارزش داشته باشه رو پی دی اف میکنم و اپ میکنم. ولی اینم بگم که من در شروع کارم در سایت چیزی حدود 10 تا اموزش بصورت پی دی اف گذاشته بودم که خود بچه ها گفتن دانلودش طول میکشه و از این حرفا و مجبور شدم اموزشها رو بصورت html بذارم.

saghar_sh

New Member
دستتون درد نكنه پي دي افها رو ديدم و تا تونستم گرفتم
سارا گنجشك من اطلاعاتي ندارم كه بدم
فقط مصرف كننده هستم
همچين تنبل هم تشريف دارم اساسي

حالا يكي بياد به من بگه من اسم ساغر رو چطور عوض كنم
اشتباه تايپ شد

saghar_sh

New Member
اقا مصطفي من نگفتم من فايلها رو براي اين سايت پي دي اف ميكنم
گفتم هر وقت خودم پي دي اف ميكنم كار آسونيه
اما نوشتن آموزش خيلي سخته

arashonline

Well-Known Member
درسته ببينيد خب شما بايد آموزشهاي آسون ترو استفاده كنيد كه در خود سايت مجيد آنلاين هست نا فرومش پله به پله !

arashonline

Well-Known Member
راستي در مورد اسم كاربريت به مدير فني سايت پ . خ بزن بگو عوض كنه !!

Lifer

Active Member
خوب راستش بنده خداها حق دارن نتونن سرور عوض کنن. فکر نکنم مجید آنلاین سود مالی براشون داشته باشه.
یه زمانی تبلیغ داشتین ولی الآن یدونه هم من نمی بینم. هر فارومی اگه اینقدر شلوغ بود تمام سوراخ سمبه ها رو تبلیغ گذاشته بود.

saghar_sh

New Member
حالا اين كامران كجاست؟
آي دي اش چيه
بابا لطف كن اي دي امو درست كن

GFX Master

من بهش خبر میدم تا اینکارو برات انجام بده. در ضمن مدیرای فنی یکیشون ایمان هست و یکیشون کامبیز!

saghar_sh

New Member
سلام دستتون درد نكنه
خودشون برام درست كردند

حالا من يه چيز ديگه ميخوام
اگه سئوال داشته باشم بايد كجا بنويسم؟

من ميخوام تو قسمت اموزشهاي ويديويي
اون اموزشها رو بگيرم هر كدوم كه تو رپيد شير هست
اصلاً باز نميشه
يعني اون عكسي كه داره يه عدد و رقم سه حرفي ميده
اونو نشون نميده
هر چي شو پيكچر ميزنم انگار نه انگار
تازه نميدونم اونايي كه با رپيد شير هستند با دانلود منيجر ميشه دانلودشن كرد يا نه؟
اگه نشه كه خيلي ستمه
چون فايلها ويديويي هستند و عادي دانلود كردنشون فكر كنم همچين غيرممكن باشه
لطفاً بگيد من چي كار كنم؟

saghar_sh

New Member
نميتونم فايلهاي ويديويي رو بگيرم بعد دو ساعت كه تازه رپيد شير باز ميشه
ميگه فايل وجود نداره
يكي به داد برسه

آخرین ویرایش:

GFX Master

شما باید سوالت رو در بخش سوالات و درخواستها مطرح کنی.

shasha_ara2001

New Member
سلام دوستان

از مدیران سایت خواهش میکنم یه فکری برای سرعت سایت بکنند.
صفحات واقعا دیر لود میشه. عکس ها هم که لود نمیشه. تازه من با Adsl 256 کار میکنم.اگر دایل آپ بود که
هیچی.
واقعا حیف همچین سایت تخصصی هست که این مشکلات رو داشته باشه.
نه میخوام گله کنم نه نق بزنم!!!! اگر هم حرفی هست واسه اینه که مجید آنلاین واسمون عزیزه!!
پس لطفا ...

Erfan

Active Member
سلام دوستان

از مدیران سایت خواهش میکنم یه فکری برای سرعت سایت بکنند.
صفحات واقعا دیر لود میشه. عکس ها هم که لود نمیشه. تازه من با Adsl 256 کار میکنم.اگر دایل آپ بود که
هیچی.
واقعا حیف همچین سایت تخصصی هست که این مشکلات رو داشته باشه.
نه میخوام گله کنم نه نق بزنم!!!! اگر هم حرفی هست واسه اینه که مجید آنلاین واسمون عزیزه!!
پس لطفا ...

WOW !

ميگم من كه با سرعت 33 كانكت شدم و اين سايت مثل برق برام باز ميشه قضيه اش چيه ؟

ميگم اي دي اس ال رو بهت انداختن @ شك نكن @

مخلصيم, بارزام @

GFX Master

خوب ظاهرا این تاپیک شده محل ابراز شکایتها و انتقادات و سوالات و درخواستها و ...

برای تمامی این مسائلی که گفتم انجمن و بخشهای مخصوص به خودشون وجود داره.

پس لطفا بحثهاتون رو تو انجمن مربوط به خودش مطرح کنید.

قفل - سارا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا