كلك به سرور شركت !!

Fred123

New Member
با سلام حضور اساتيد
من يك Home Page ساده براي خودم با استفاده ازFrontpage ساخته ام و در اينترنت گذاشته ام ميخواهم يك Browser روي آن اضافه كنم طوريكه آدرس سايتهايي را كه ميخواهم ببينم در آن بنويسم و وارد آنها شوم طوريكه وقتي صفحه جديد باز شد در Address Bar اينتر نت اكسپلورر اسم Home Page خودم را داشته باشم نمي دونم تونستم منظورم را برسونم ؟خلاصه اينكه ميخواهم وقتي از سايت هاي ديگر استفاده ميكنم در Server شركت فقط آدرس Home Page خودم ثبت بشه. از راهنمائي كه ميفرمائيد كمال سپاس را دارم.

YTERROR

Active Member
اگه درست فهمیه باشم شما راحت می تونید یک جستجوگر گوگل یا یاهو روی یک صفحه زیر مجموعه بگیزارید و آدرس سایتتون رو داخلش بنویسد و در هنگام لود سایت مورد نظر در زیر مجموعه صفخه اصلی از فایل فلش باز کنه این جوری نه آدرس ذخیره میش ود نه ....... برای فایل فلشتونم هم می تویند یک پسورد برای ورود بهش بکزارید تا کسی هم وارد صفحه شما شد نتونه بفهمه این فایل فلش چکار خاصی رو انجام میده

d@nyal

Member
ايول ! من اينجوري گرفتم كه يه هم پيج ميزاري بهد داخل همون صفحه يه adress bar و يه frame ميزني كه هرآدرسي كه داخل ادرس بار نوشته بشه و enter ه بزنن همون صفحه در فريم نشون داده بشه .

روش جالبيه !
اگه زون php بلد باشي راحت مي توني چنين كاري رو انجام بدي.
آدرس رو از form گيره و محل نمايش frame قرار ميده !

عاليه ! مرسي

Fred123

New Member
yterror با تشکر فراوان از راهنمایی ات اگه یه خورده بیشتر توضیح بدی من تازه کار بهتر درک کنم ممنون میشم
قربانت Fred

amir_s

Active Member
میشه از Proxy هم استفاده کرد ... چون برنامه های Proxy مثل Phproxy تمامی صفحات درخواست شده رو از طریق URL خودشون انتشار میدن ... و از BandWidth خود سرور هم استفاده میکنن !

d@nial

Well-Known Member
amir_s گفت:
میشه از Proxy هم استفاده کرد ... چون برنامه های Proxy مثل Phproxy تمامی صفحات درخواست شده رو از طریق URL خودشون انتشار میدن ... و از BandWidth خود سرور هم استفاده میکنن !
البته باید قبلش از هاستتون سوال کنید یا اگر جایی قانونی داره مطالعه کنید

چون بعضی سرور ها بلافاصله بعد از نصب proxy ها ، سایت رو suspend میکنند! بدون اخطار!

YTERROR

Active Member
ببحشید من نبودم ولی دوستان راهنمایی کردن برای نصبش روی یک هاست فری هم می تویند نصب کنید ولی کاری که من گفتم فکر کنم یکم بهتر باشه چون از طریق فلشه و پسورد هم داره کجاشو توضیح بدم ؟؟؟؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا