كلاه براداري عزيم در نصب vb

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamid_ip

New Member
°°°° ویرایش شده توسط ماندانا °°°°

آخرین ویرایش توسط مدیر:

1240

Banned
آقا به فرض محال همه اینها درست کار نداریم
من اگه تا حالا ساپورت وی بولتین را نداشتم 100 بار سایتم می پوکید
خیلی لازم هست هر سوال و مشکلی را می گن
وقتی می خواهی 180 تومن بدی به این ها
خوب 160 بده لایسنس
یه دامین هم بگیر 8 تومن
هاست هم نتوسنی ماهیانه می تونی بگیری
در عوض ساپورت داری قانونی هست کارت سرور خوب می گیری نه مجبور میشی بریزی وارز
و پلاگین می گیری و .. .

farazjoon

New Member
وااای آقا یارو خیلی دزده : اینم ببنید :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hamid_ip

New Member
بابا همه اينا بمونه آخر آدم پولش رو از كجا آورده باشه بريزيه اينجا سطل اشغال نمدونم اما مي خوام بگم ايران هم شده دزد خونه :eek:

the-MA

Member
...

بابا همه اينا بمونه آخر آدم پولش رو از كجا آورده باشه بريزيه اينجا سطل اشغال نمدونم اما مي خوام بگم ايران هم شده دزد خونه :eek:

عزیز جان با یه گل بهار نمیاد
با یه خزون هم دنیا زیر و رو نمیشه !!!

در متن پستهاتون بیشتر دقت کنید که چی میگید
توهین کردن کار ساده ای اما عواقب سنگینی داره

( خودتم ایرانی هستی پس یه کم بیشتر به پست هات دقت کن :cool:)

سلام دوستان:
اگر به متن دقت كنيد ميبينيد كه: هاست از سرور های وارز هست و مشگلی با نال شده وی بی ندارد ..
يعني نسخه نال شده هست و دومين آي آر ميده چون آي آر رو نمي تونن ببدندن.بعد هاست هم وارز هست كه هاست وارز رو هم نميتونن ببندن پس داره ميگه اين نسخه اصل نيست.
يعني اين كلاه برداري نيست كه داره نسخه نال شده رو با هاست و دومين كه فاقد بسته شدن از طرف شركت جلفا سيستم رو داره با يك طراحي قالب توسط خودشون به شما ميفروشند.
ما نبايد به خود به همنوعان خودمان توهين كنيم.
پس ابتدا متن را با دقت كافي بخوانيد بعد قضاوت كنيد.
با تشكر ....
گرگرات سافت...

كلاه برداري اينه كه طرف راستش را بهتون نگه. مثلا بگه وي بي را قانوني نصب مي كنه ولي نال شده بهتون بده. مثل بلايي كه سر سايت تپل مپل اومد. اينها فقط خيلي گرون ميدن !

nevisande

Active Member
چرا بيخود طرفداري ميكنين؟
همين كه گرون ميده خودش كلاهبرداريه.
حالا گرون فروشي به كنار. من نميدونم چرا تو ايران هك كردن و نال كردن رو كلاهبرداري نميدونن؟
اگه شما يه سال براي يه محصول زحمت بكشين. مثلا يه بازي بسازين. بعد بخواين بفروشين. اگه يكي بياد و كپيشو بفروشه، شما خوشتون مياد؟ اين كلاهبرداري نيست؟
دقيقا مثل بلايي كه سر فيلم اخراجيها آوردن.

چرا بيخود طرفداري ميكنين؟
همين كه گرون ميده خودش كلاهبرداريه.
حالا گرون فروشي به كنار. من نميدونم چرا تو ايران هك كردن و نال كردن رو كلاهبرداري نميدونن؟
اگه شما يه سال براي يه محصول زحمت بكشين. مثلا يه بازي بسازين. بعد بخواين بفروشين. اگه يكي بياد و كپيشو بفروشه، شما خوشتون مياد؟ اين كلاهبرداري نيست؟
دقيقا مثل بلايي كه سر فيلم اخراجيها آوردن.

حق با شماست.

خجالت بكشيد
به شما ها هم ميشه گفت كاربر
واقعاً كه
مجيد آنلان را كردن ....
فقط دوست دارين بشينين و مثل زنها غيبت كنيد
خجالت بكشيد

hamid_ip

New Member
بابا چهار تفر از همين هموطنا كه ميگين ميرن پول ميدن ديگه بعضي ها نول چه ميدون چيه فكر مي كنن خودش برنامه نويسي كرده بعد كه پول رو ميدن دو روز بعد سايت رو ميبندن كي جوابشون رو ميده خوب هيچكس بزاريد رسوا شه كه يخورده حساب كار دست بقيه بياد

هنوز در كف 180 هزار تومانم :eek: همه اينها رو از سايت خارجي مي گيره ميده 180 تومان من همه ي اينايي كه گفته ميدم با هم روي هم همه و همه هاست و دامنه و وي بي و وووووو همه 40 تومن كسي نره بخره ها تازه نمي خوام تبليغ كنم مي خوام بگم اينا 40 تومون هم نيست:eek:

کسی که به اکانت میگه اکونت
tooth.gif

به نظر من ما بايد حد احترام را براي خود داشته باشيم و نبايد به يكديگر توهين كنيم.
عزيزان اين را هم بدانيد كه اين آقاي .... يك شخص محترمي است براي خودشان يعني هر كسي براي خودش محترم هست پس نبايد در مورد يك هم وطنمان يا هم نوعمان اينطور برخورد كنيم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا