كلاسي ساده براي كنترل موسيقي متن مولتي مديا ها و قطع و ادامه آنها با افكت Fade

++Hadi++

Active Member
باسمه تعالي
سلام
عيدتون مبارك

نام كلاس : Sounds
نام سازنده : هادي عباسي - ++Hadi++
ارائه به سايت : forum.majidonline.com به صورت پابليك
تاريخ انتشار : 1390/1/8
ور‍ژن برنامه نويسي : اكشن اسكريپت 3
كلاسهاي مورد نياز در كنار سورس : Greensock TweenMax از سايت greensock.com
كاركرد : كنترل جريان صوتي به صورت راحت تر

در جريان يه پروژه سعي كردم همه كاراي روتينمو تو كلاساي مختلف قرار بدم و يكي از اون كارا كنترل راحت تر موسيقي متن هام در قسمت هاي مختلف بود . پس اين كلاس رو نوشتم و الان اونو آماده پابليك شدن كردم . البته اين كلاس خيلي كار شاخي نمي كنه و هر كسي مي تونه اين كلاس رو بنويسه ولي خوب الان با سمپل اونو آماده دانلود برا دوستان عزيزم كردم . اميدوارم از اين كلاس لذت ببرين . اين كلاس رو واسه مبتدي ها و اونايي مي نوسم كه مي اومدند و سفارش يه سورس يا برنامه رو مي كردند كه موسيقي متن رو راحت تر كنترل كنند و وقتي آدرس كلاس MP3 Player‌رو بهشون مي دادم ،‌اونا مي گفتند كه چيز ساده تري رو مي خوان .
پس دانلود كنين و لذت ببرين . علت بالا بودن حجم سورس به خاطر دو تا نيمچه آهنگهايي هستند كه واسه سمپل گذاشتم . توضيحات كامل در داخل فايل موجوده .
امكانات :
1- قطع و وصل آهنگ ها با Fade‌همراهه
2- به راحتي يه آهنگ رو مي تونين قطع و كنين و بعد از ادامه اش ،‌جريان رو ژيش بگيرين .
3- مي تونين موسيقي متن رو راحت تر به حالت Loop قرار بدين .
4- مي تونين با هر بار اتمام آهنگ مربوط ، يه متد خاصي رو كه خودتون نوشتين رو ران كنين .
برا مشاهده سمپل بايد فلش CS5 در سيستمتون نصب كنين . اين كلاس برا اكشن 3 كارا نوشته شده .

موفق باشيد ....

++Hadi++

Active Member
سلام
اینم یه سمپل توپ
من این کلاس رو گسترش داده بودم و نیاز کاربر به نوشتن کد رو کمتر کردم ولی چون از اون تو یه نرم افزار شرکتی استفاده کردم نمی تونم تو اینجا آپدیتش کنم...
در ضمن می تونید سه تا صدای دیگه هم تو این سورس import کنید و به جای صداهای 2 و 3 و 4 ،از اونها نمونه سازی کنید چرا که به خاطر سبک شدن سورس و راحتی آپلود برا من و دانلود برا شما ،یه صدا رو import کردم و برا 4 صحنه،4 بار نمونه سازی کردم.
در ضمن برا استفاده از صداهای بیرونی هم می تونید با استفاده از این سمپل و سمپل قبل ،کارتونو راه بیندازید...
جالبه دیگه نمی شه تو مجید آنلاین فایل آپلود کرد!!!
باید هر 4 تکه رو دانلود کنید و به هم بچسبونید ...
تکه اول
تکه دوم
تکه سوم
تکه چهارم

در ضمن نمونه سازی از صداها و ... همگی تو کد انجام شده...تو فریم ها دنبالش نگردید...
بای...

آخرین ویرایش:

yaa110

کاربر فعال
سلام هادی جان، خیلی عالی بود. تشکر
راستی با بنده تماس گرفتید، شرمنده سر جلسه امتحان بودم. هر وقت امری داشتید درخدمتیم.
موفق باشید.

++Hadi++

Active Member
سلام نوید جان مرسی از لطفت
سر موضوع عدم لود فایل های اکشن 2 تو ادوب ایر بوده که بعدا فهمیدم با embed شدن فایل اکشن 2 تو یه فایل اکشن 3 مشکل حل می شه...

morid71

Member
آقا هادی خیلی خوب بود، ممنون. من توی برنامه ام اگه بخوام مثلا از توی یه مووی کلیپ دیگه به این کلاس دسترسی پیدا کنم و آهنگ رو قطع و وصل کنم چه طوری باید این کار رو انجام بدم؟! (دیگه ما اینیم، دنبال کار آماده نمی گردم، ولی توی کلاس ها خیلی ضعیفم)

++Hadi++

Active Member
تو امضام به آموزش متغیر های استاتیک سر بزنید...
در ضمن اگه به OOP مسلط باشید می تونید با نوشتن property یا methode برا دسترسی می تونید بهش دست پیدا کنید که اونم تو امضام تو آموزش های اکشن 3 از صفر هست...

morid71

Member
راستش نمی دونم اینی که می گین چیه، و می دونم کلی مزاحم شما شدم، و براتون هم زحمت میشه که دقیق توضیح بدین اگه بخوام کلاس ها و متغیر ها رو فراخوانی کنم باید چه کار کنم، خلاصه همین هم گذاشتین کلی به دردم خورد.

++Hadi++

Active Member
توی آموزش هام کاملا توضیح دادن ولی به صورت کلی باید یه کلاسی رو بغل پروژتون بوجود بیارین و توش یه متغیر استاتیک مثلا از نوع * تعریف کنید و از هر جایی از فایل که خواستین ،هر شیی رو که بهش پاس بدین ،از جای دیگه می تونید فراخوانی کنید.یه کم تو امضام و تو آموزش های اکشن 3 از صفر فصل چهارم یا شی گرایی یا oop بگردید با کلی آموزش و مثال نوشتمش...

جدیدترین ارسال ها

بالا