كسي پيدا مي شه كه ...

Alireza_s

New Member
كسي پيدا مي شه كه برام يه سي دي فلش از ايران بخره برام پست كنه؟

ealy

Member
سلام
منظورت از cd فلش .همون سريه studio MXهست؟؟
يا فقط برنامه flash رو مي خوايد؟
اگر فقط فلشو ميخوايد كه شما مي تونيد اونو down load كنيد .من كركشو براتون مي فرستم.
حجمش حدودا 45MB هست.شما هم اونجا حتما به broad bandمثل dsl دسترسي داريد.و داونلودش زياد برات طول نمي كشه.
راستي ساكن كجا هستيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Alireza_s

New Member
من منظورم سي دي Macromedia Flash MX هست.
من ساكن امارات عربي متحده هستم.

dashamir

Member
دوست عزيز فكر كنم از طريق اينترنت راحت بتوني بگيريش با اين حال اگه بخواي من حاظرم اين سي دي رو برات تهيه كنم و بفرستم ....
موفق باشي :wink:

Alireza_s

New Member
اگه بخوام با اينترنت بگيرم خيلي طول مي كشه و پول اينترنت از پول سي دي هم بيشتر مي شه.

من بهت ايميل مي زنم آدرس ميدم.
ممنون :wink:

ealy

Member
سلام
دوست عزيز macromedia برنامه فلش MXرو به همراه يه سري ديگه از توليداتش در قالب يه package به نام studio MX روي يه cdعرضه كرده.
باز هم ميگم بهترين و ارزانترين راه براي دسترسي به اين برنامه download اونه.من ميگردم و لينكشو برات پيدا ميكنم.
راستي نگفتي به dsl دسترسي داري يا نه .البته اونجوري كه شنيدم dial up تويس امارات مثل خيلي جاهاي ديگه مجانيه. :)

Alireza_s

New Member
ealy گفت:
سلام
دوست عزيز macromedia برنامه فلش MXرو به همراه يه سري ديگه از توليداتش در قالب يه package به نام studio MX روي يه cdعرضه كرده.
باز هم ميگم بهترين و ارزانترين راه براي دسترسي به اين برنامه download اونه.من ميگردم و لينكشو برات پيدا ميكنم.
راستي نگفتي به dsl دسترسي داري يا نه .البته اونجوري كه شنيدم dial up تويس امارات مثل خيلي جاهاي ديگه مجانيه. :)
من ديل آپ دارم ولي مجاني نيست.
100 درهم دادم گرفتم.
تازه اجاره اش هم مي گيرند.
و هر چي بيشتر بري اينترنت پولش بيشتر مي شه.
ولي بعضي از روزها ديال آپ مجاني مي دن.
اون روزي كه من گرفتم مجاني نبود :lol:

shahrokh_xp

Active Member
اگر هم خواستي cd را بگيري بهتر studio MX را بگيري كه شامل چند تا برنامه MX است به همراه flash MX. :D

جدیدترین ارسال ها

بالا