[phpNuke] كسي مي‌تونه چنين چيزي رو براي نيوك بسازه؟

Aftabgardan-cc

Active Member
سلام؛
دوستاني كه با سيستم نيوك و PHP آشنا هستند، مي‌تونن چنين چيزي رو بسازن؟
من مي‌خوام تيتر و لينك آخرين اخباري كه به ماژول News ارسال مي‌شه، در يك صفحه خالي نشون داده بشه، چيزي مثل بلوك آخرين ارسال‌ها به انجمن، اما در يه صفحه جدا!
يه چيز تو مايه‌هاي اين صفحه:
http://www.aftabgardan-cc.com/yahoo.php

البته اين صفحه آخرين ارسال‌ها به انجمن‌ها رو نشون مي‌ده،
من مي‌خوام آخرين ارسال‌ها به ماژول News رو نشون بده:sad:

كسي مي‌تونه كمك كنه؟:cry:

Aftabgardan-cc

Active Member
راستش صادق جان، من هزار تا مقاله و مطلب درباره اين Rss خوندم، آخرش نفهميدم اين چيه و چجوري مي‌شه ساخت!
مي‌شه يه كم توضيح بدي؟

ممنون

narenj

Member
همه Nukeها فایل backend.php رو دارن ( www.aftabgardan-cc.com/backend.php ) که 10 خبر آخر سایت رو به صورت RSS درمیاره. برای اینکه بتونی از این فایل استفاده کنی، نیاز به یک RSS خوان داری. که باید در این RSSخوان (که به صورت فایل است) آدرس فایل backend.php رو وارد کنی تا آخرین خبرهای سایتتون را نشون بده

Aftabgardan-cc

Active Member
:eek: جالبه، تا به حال اين قسمت رو نديده بودم!

حالا rssخوان چيه؟ يه كم توضيح بديد ممنون مي‌شم.

نمي‌شه اين صفحه رو يه ذره با كدهاش ور بريم يه چيزي مثل اون صفحه‌اي كه بالا آدرس دادم بشه؟:neutral:

narenj

Member
مثلا MyYahoo و یا GoogleReades آر.اس.اس خوان هستند که میتونی آدرس یک فایل RSS را وارد کنی تا به صورت خودکار اخبار را نشان دهند. اما شما به یک RSS خوان مستقل احتیاج دارید که بتونید یه چیزی شبیه آدرسی که دادید را درست کنید.

اگر براتون امکان دارد، لطفا فایلی که آدرسش را دادید برای من ارسال کنید تا ببینیم آیا میتوانید از همین فایل استفاده کنید یا خیر

S4DEGH

Well-Known Member
ببين كاري نداره !

اين دو فايلي كه زير گذاشتم رو ببين :

اولي مخصوص نيوك است و بصورت ماژوله !

دومي فايل اصلي rss است !

در ضمن حتما قبل از نصب و ... يا روي كامپيوتر انجام بده ويا روي نيوك ديگه اي ! چون خراب نصب بشه و يا مشكلي پيش بياد سايتت خراب ميشه !:wink:

پیوست ها

• rss2-3.zip
    81.1 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • rss.zip
    699 بایت · بازدیدها: 7

Aftabgardan-cc

Active Member
narenj گفت:
اگر براتون امکان دارد، لطفا فایلی که آدرسش را دادید برای من ارسال کنید تا ببینیم آیا میتوانید از همین فایل استفاده کنید یا خیر

متشكر از توضيحاتتون،
من اون فايل رو براتون با پيغام خصوصي مي‌فرستم...
صادق جان،
از شما هم خيلي ممنونم،
مي‌رم كه امتحان كنم:razz:

narenj

Member
Aftabgardan-cc، هنوز من از شما پیام خصوصی نگرفتم نمیدانم فرستادید یا خیر. اگر خواستید میتونید به آدرس ایمیل من بفرستید:
info [AT] narenj [DOT] com

جدیدترین ارسال ها

بالا