كسي سايت دانلود آهنگهاي ايراني و جديد سراغ داره ؟

m.f

Member
من يك سايت ميخوام كه آهنگ هاي جديد گوگوش و ديگر خواننده ها رو دانلود كنم
ممنون

saman_sweden

Active Member
من يه برنامه نوشتم بزودي لايت ورژون آن در اختيارتون مي گذارم عين اون ناپ استرعاي قديمي است كه بدليل غير قانوني بودن برچيده شد اين برنامه من ميره تمام بانگهاي اطلاعاتي و اف ت پي ها و ... همه را مي گرده و آهنگ در خواستي شما را سريع پيدا مي كنه در ضمن اين برنامه راديوهاي لايو هم مي گرده و همه را براتون دانلود مي كنه و همزمان پخش مي كنه درضمن يه افكت ديگري هم كه داره اين برنامه از تمام راديوها و تلويزيون هايي كه بصورت لايو برنامه پجش ميشه را همزمان ضبط كنه البته اين قسمت از برنامه را پولي خواهم كرد خلاصه من الان ميتونم با اين برنامه به راديو فردا گوش كنم و همزمان كل راديو فردا را بسته به نوع فرماتش مثلا mp3 ضبط كنم بعد با يه برنامه ديگري مانند اسپليتتر اون قسمتهاي زايد را از فايل ضبط شده جدا سازم اين برنامه تقريبا اماده است و ازش استفاده هم مي كنم لايت برنامه رايگان خواهد بود

...................

اين قسمت بخاطر درخواست مدير انجمن حذف شد

MrMohi

Active Member
خوب اسم برنامه شما چیه که من یواش یواش برم دنبال کرکش...
:wink: :lol:

Peyman-Pop

Active Member
آقا سامان صحبت های موهی‌ کاملا شوخی‌ بود نباید جدی بگیری .

این برنامه شما بسیار کارامد و مهمه مثل برنامه های قبلی‌ شما .

منتظر اتمام برنامه شما خواهیم بود .

anti-life

Active Member
سامان انتي اين وسط برات بميره .... بچم وقت گذاشته برنامه نوشته چرا ميزنيد تو ذوقش ميگيد كركش رو پيدا ميكنيد ....به جاي كه بگير ازت ميخريم ولي پولش رو نميديم بر ميگرديد ميگيد كركش رو ميگيريم ........ :دي

سامان راستي من برات لينك چند برنامه رو تو پيام خصوصي دادم گرفتي يا نه ؟ :گردالي

black-die

Active Member
ara گفت:
www.persianhub.com هم هميشه آهنگ هاي روز رو ميزاره
اقا من رفتم تو اين سايت ولي نفهميدم چي به چيه 8O
يه جا هم ديدم نوشتن بايد بريم تو hub (‌براي دانلود اهنگ )‌
لطفا اگه ميتوني يكم دربارش توضيح بده 8O :arrow:

بابا شما قيمت بده ...
نيازي به مجوز نيست ...
قيمت خوب باشه همه مجيد آنلايني ها خريدارن ( البته ببخشيد كه از طرف شما مجيد آنلايني ها حرف ميزنم )
خوبه ديگه ...

saman_sweden گفت:
shirazpatogh گفت:
بابا شما قيمت بده ...
نيازي به مجوز نيست ...
قيمت خوب باشه همه مجيد آنلايني ها خريدارن ( البته ببخشيد كه از طرف شما مجيد آنلايني ها حرف ميزنم )
خوبه ديگه ...

اينم يه عكس ازش كه ببينيد ...
سامان كدوم عكس رو ميگي ( اينو :?: )
اينجا كه عكسي نيست

جدیدترین ارسال ها

بالا