كسب درآمد از طريق سايت

به نظر من دنبال این سیستم ها نباشیم بهتره !

چون در ابتدای کار عالی پیش میره

ولی آخر کار چیزی نصیب صاحب وب سایت نمیشه

نظر این حقیر اینه که اگه میخواین از وب سایتتون راه درآمدی داشته باشین یه فروشگاه اینترنتی کوچولو بزنین بهتر از اینه !

البته سوء تفاهم نشه یه وقت

من فقط نظرم رو عرض کردم

با تشکر

3jokes.com

New Member
به نظر من دنبال این سیستم ها نباشیم بهتره !

چون در ابتدای کار عالی پیش میره

ولی آخر کار چیزی نصیب صاحب وب سایت نمیشه

نظر این حقیر اینه که اگه میخواین از وب سایتتون راه درآمدی داشته باشین یه فروشگاه اینترنتی کوچولو بزنین بهتر از اینه !

البته سوء تفاهم نشه یه وقت

من فقط نظرم رو عرض کردم

با تشکر

ساختن فروشگاه اینترنتی به این سادگی هم نیست. در واقع فروشگاه خیلی با وبلاگ تفاوت داره. زمان نسبتا زیادی باید براش بذاری، صفحات مختلف برای محصولات مختلف درست کنی، هر محصول رو معرفی کنی و... سرمایه اولیه هم لازم داره. هم برای تهیه محصول و هم تبلیغات. باید محصولاتی برای فروش داشته باشی، بعد باید با شرکت های طرف قرارداد شرکت پست قرارداد ببندی (مثل شرکت پرداخت یا ایران مارکت سنتر) و بعد تازه متوجه می شی که این شرکت ها هم خودشون شدیدا بدحساب هستند و پولتو با تاخیر پرداخت می کنند.(اینو من شنیدم، خودم تحربه نکردم) مشکلات و کارهای دیگری نظیر بسته بندی محصول، ارسال محصول، احتمال برگشت خوردن محصول و... وجود داره.

خلاصه: دردسرش خیلی زیاده. من که ترجیح می دم این کار رو نکنم و روی سایت اصلی وقت بذارم، تا مطالب بهتری تهیه کنم و بازدید سایت بیشتر بشه. در واقع بهتره هر کسی یه کار رو به صورت تخصصی انجام بده تا اینکه توی هر زمینه ای به طور ناقص یه فعالیتی داشته باشه. البته اگر وقت و سرمایه شو دارید فروشگاه اینترنتی درآمد خوبی داره. ولی این فرمول برای عموم قابل استفاده نیست. برای اکثریت افراد بهترین گزینه (حداکثر درآمد با حداقل فعالیت) اینه که یک سیستم تبلیغاتی مناسب رو انتخاب کنند و با اون همکاری کنند و تمام وقت و انرژی خودشون رو بعد از این کار روی ارتقای سطح کیفی سایت/وبلاگشون قرار بدن.

با نظر شما موافقم

صحبت شما متین !

من پیشنهادم رو عرض کردم ... ولی در کل باید یک سیستم مورد اعتماد و مطمئن از همه نظر در داخل کشور باشه که وب مستر ها بتونن با خیال راحت باهاش کار کنن ( که متاسفانه یا چنین سیستمی نداریم یا اگر هم داریم انگشت شمار هستند )

جدیدترین ارسال ها

بالا