كدام برنامه نويسي بهتره

Gharibeh_M

Member
سلام من مي خوام يه برنامه نويسي يادم بگيرم بهدش هم بدردم بخوره دانشجوي تازه وارد رشته كامپوتر هم هستم.....C++ يا c يا c# در ضمن ويژوال آينها بهتره يا نه اصلا چي ياد بگيرم ممنون ميشم اگه كمك كنيد ....مرسي:-? :-? :-? :-?

nima_dir

Active Member
سلام دوست عزيز
نظر من اينه كه اگه تازه وارد رشته كامپيوتر شدي اول با C++ شروع كن تا يكم اشنا بشي با مفاهيمي مثل كلاس و... (البته ++c خالي نه ويژوال و دات نت)
بعد كه اشنا شدي وارد دنياي دات نت بشو

MnavidM

Active Member
سلام.

ببینید در این مورد این قدر بحث شده ، که اصلا دیگه حرفشم نزن.

اول تو انجمن سرچ کنید و بگردید ، اگر به جواب نرسیدید ، بعد سوال مطرح کنید.

موفق باشید.
نوید.

dark-man

Member
ببین به نظر من اول طبق روال دانشگاه با پاسکال و سی آشنا شو بعد که با منطق برنامه نویسی آشنا شدی برو سراغ VB.net ....من خودم یک زمان خیلی سی کار می کردم اما الان تقریبا کوچ کردم به سمت Vb

hashem mohseni

New Member
من به تو سفارش ميكنم كه اول ++c را ياد بكيري به دليل اينكه ديكر برنامه نويسي هاي بعدي براي تو أسان مي شودز

mmz

Member
سلام دوست عزیز
شما بهتره که اول ++c رو یاد بگیرید
به این منظور مه با دونستن ++c شما می تونید خیلی از زبون های دیگه رو راحت یاد بگیری.
++c رو به C ترجیح می دم چون هم دستورات ساده هستن و هم اینکه در حال حاضر در دانشگاه های خارج از ایران اکثریت ++c تدریس می شه.
موفق باشی

tafkiki

New Member
سلام دوست عزيز به نظر من شما بايد به روند آموزش وسر فصل هايي كه وزارت علوم تعيين كرده آشنا باشي بعد زبان مورد علاقه رو انتخاب كني شما بايد اول مفاهيم بر نامه نويسي ساخت يافته رو ياد بگيري كه اينو اكثرا تو دانشگاهها با c or pascal or java شروع ميكنن بعد بايد مفاهيم شي گرايي رو مد نظرت قرار بدي كه C++ زبان خوبي براي شروعه بايد دقت كني كه c وc++ فقط تو شي گرايي با هم تفاوت دارن و به همين خاطر ميتووني برنامه نويسي ساخت يافته رو تو c++ هم ياد بگيري

جدیدترین ارسال ها

بالا