كتاب سويش مكس (سريع دانلود كنيد!)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

swi

Member
فقط نزديك 7 مگابايت آموزش داره كه به صورت فايله
و راحت ميشه ياد گرفت .
هر كي نگيره ضرر كرده

• Like
Reactions: pcj

Masih

Well-Known Member
عجب كتابيه! من خودم با اينكه ديروز دانلودش كرده بودم هنوز نديده بودمش. چون به محض اينكه دانلود كردم؛ توي يه سايت آپلود كردم كه همه بتونن دانلود كنن!

واقعا كتاب خيلي خوبيه! فقط اينو بهتون بگم كه اگر هيچي از سويش مكس توي اين كتاب ياد نگيريد حداقل ياد ميگيريد كه اكشن اسكريپت بسازي. اون هم از مبتدي تا نيمه پيشرفته!

مسيح.

• Like

Masih

Well-Known Member
يادم رفت بگم كه بيشتر از 100 فايل SWI به عنوان نمونه به همراه اين كتاب هست!

مسيح.

• Like

Alioffline

Member
بابا انگليسي نوشته مگه نه
به چه درد من مي خوره اخه من كه يك كم بلدم بخونم چي كار كنم خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

• Like

vapid

Member
آقاي مسيح خيلي ممنون
ـــــــــــــــــــ
من دانلود كردم، ولي وقتي خواستم اجرا بكنم نشد!
با چه برنامه اي قابل اجراست؟

• Like

vapid

Member
منم ميدونم با اكروبات قابل اجراست ، مشكل من اينه كه هر برنامه اي رو كه از اينترنت دانلود ميكنم ؛ نمي تونم اجراش كنم ... آيكونش هم تغيير پيدا مي كنه!
چه جوري مي تونم اين مشكل رو رفع كنم؟

• Like

a Truth Seeking

Active Member
روي فايل راست كليك كنيد و گزينه ... Open With رو انتخاب كنيد و بعد نرم افزاري كه براي باز كردن اون فايل بايد استفاده كنين رو انتخاب كنين براي راحتي بيشتر هم مي تونين جمله اي كه پايين فهرست برنامه ها وجود داره و از شما سوالي به اين مضمون كه آيا مي خواهيد هميشه از اين برنامه براي باز كردن اين فايل استفاده كنين رو علامت بزنين تا از اين به بعد اون فرمت با اون نرم افزار اجرا بشه.

• Like

vapid

Member
از راهنمايي تون ممنون ... ولي همه ي اين كارا رو كردم ... مشكل من اينه كه اگه اين كار رو هم بكنم تمام چيزايي كه دانلود كردم ؛ همه به اون شكل در ميان! و بعد يه نكته ي ديگه شايد برنامه اي كه مي خوايم اجرا كنيم در ليست Open With نباشه ... و اين خودش يه مشكل ديگست.

• Like

Masih

Well-Known Member
vapid گفت:
از راهنمايي تون ممنون ... ولي همه ي اين كارا رو كردم ... مشكل من اينه كه اگه اين كار رو هم بكنم تمام چيزايي كه دانلود كردم ؛ همه به اون شكل در ميان! و بعد يه نكته ي ديگه شايد برنامه اي كه مي خوايم اجرا كنيم در ليست Open With نباشه ... و اين خودش يه مشكل ديگست.

اول بهتره بگين كه به طور مستقيم فايلها رو دانلود ميكنيد يا توسط نرم‌افزارهاي مديريت دانلود؟

در مورد اينكه نرم‌افزار مورد نظر شما هم در ليست نباشه ميتونيد از دكمه Browse براي انتخاب اون نرم‌افزار استفاده كنيد.

مسيح.

• Like

mohsenshahbazi

Active Member
Masih گفت:
vapid گفت:

اول بهتره بگين كه به طور مستقيم فايلها رو دانلود ميكنيد يا توسط نرم‌افزارهاي مديريت دانلود؟

در مورد اينكه نرم‌افزار مورد نظر شما هم در ليست نباشه ميتونيد از دكمه Browse براي انتخاب اون نرم‌افزار استفاده كنيد.

مسيح.
البته در صورتي كه اون نرم افزار رو نصب كرده باشين !

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا