كاغذ و متريال جديد

Vespoher

New Member
سلام
دوستان عزيزي كه تو كار كاغذ هستند يا اطلاعي دارن لطفا جواب بدند .
يه كار كاتالوگ دارم كه ميخوان با يه متريال جديد باشه . مثلا يه نوع كاغذ خاص . زياد قيمت براشوم مهم نيست . ولي ميخوان جديد باشه و كسي زياد استفاده نكرده باشه . همچين چيزي كسي سراغ داره . ممنون ميشم كمي فوريه .
:rose:

lpi

مدیر انجمن اصول چاپ
دوست عزیز
برای رسیدن به جواب بهتره کمی راجع به کاتالوگ توضیح بدید. مثلا نوع طراحی، اینکه برای چه موسسه ایی تهیه می شه و کارشون چی هست؟ سعی کنید تصویری بدید از اونچه که بهش طرح می گین.
به نظر من رسیدن به یک ایده خلاق و نو در مورد یک کاتالوگ با توجه به تمام عوامل سازنده اون کاتالوگ میسر هست. یک کاتالوگ نوعی رسانه هست که هدف از تولید اون جلب توجه، معرفی ، انگیزه دادن یا اهداف دیگه می تونه باشه.

موفق باشید
امین زردوزی
[email protected]

Vespoher

New Member
دوست عزیز
برای رسیدن به جواب بهتره کمی راجع به کاتالوگ توضیح بدید. مثلا نوع طراحی، اینکه برای چه موسسه ایی تهیه می شه و کارشون چی هست؟ سعی کنید تصویری بدید از اونچه که بهش طرح می گین.
به نظر من رسیدن به یک ایده خلاق و نو در مورد یک کاتالوگ با توجه به تمام عوامل سازنده اون کاتالوگ میسر هست. یک کاتالوگ نوعی رسانه هست که هدف از تولید اون جلب توجه، معرفی ، انگیزه دادن یا اهداف دیگه می تونه باشه.

موفق باشید
امین زردوزی
[email protected]

ممنونم دوست عزيز
هنوز راجع به طرحش كاري نكردم . شركت صنعتي و پتروشيميه و بيشتر ظاهر براشون مهمه .
يك حالت فولدر مانند كه داخلش برگه هايي براي توضيحات شركت استفاده بشه مد نظرمه منتها با برش تازه و جديد و همچنين متريال جديد . شايد اطلاعاتم كافي نباشه براتون . كجا ميتونم نمونه هايي از اين دست پيدا كنم . چاپخونه اي و يا كاغذ فروشي كه در مورد اين مسائل اطلاعاتي داشته باشه؟
بازم ممنون

HASTAR

Member
سلام من چند روز یک کار واسه کنسرت زدو با کرافت کاغذ خیلی شیک وآلی اما اسقامت نداره

جدیدترین ارسال ها

بالا