كار با محيط كورل

h*o*sh

New Member
سلام سه سوال از خدمت شما داشتم:
1- چگونه ميتوان خط هاي ثلث ونستعليق و شكسته را به محيط كورل اضافه نمود؟(البته ذكر اين نكته لازم است كه بگويم من به منظور انجام اين كار سعي كردم پوشه نستعليق متعلق به محيط kelk را به پوشه كورل كپي كنم اما نتيجه اي حاصل نشد.)
2-چگونه ميتوان متن نوشته شده در محيط kelk ,chalipa رادر كورل باز نمود؟
3-آيا تا به حال با كاتر كار كرده ايد اگر پاسخ شما مثبت باشد پس با اصطلاح خط چيني آشنا هستيد در اين صورت مي خواستم بدانم كه چگونه بايد يك تصوير اسكن شده را(با تمام جزئيات آن) خط چيني كرد؟(منظور اين است گويي شكل را با مداد كشيده باشيم):sad:

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
سلام
در مورد سوال اول و دومتون تلفيقاً جواب مي دم :
به طور كلي از نرم افزارهاي خارج از محيط كرل (كلك ، چليپا ، ميرعمادو...) به سه صورت مي توان به محيط كرل وارد نمود .
1) متن را در محيط مورد نظر تبديل به عكس كنيد و بعد عكس را وارد كرل كنيد و در صورت لزوم عكس Import شده را Trace يا تبديل به وكتور نماييد.
2) از برنامه ثانويه فايل را به صورت PDF در آورده و PDF را در كرل Import نماييد
3) يا اينكه مانند برنامه هايي مثل ميرعماد و چليپا كپي و پيست معمولي نماييد و وارد كرل كنيد.
در مورد سوال آخرتون هم منظورتون رو از خط چيني متوجه نشدم . آيا منظورتون همون وكتوره يا چيز ديگه ؟

موفق باشيد
مهدي

من فقط تو محیط چلیپا می دونم
1 از منو 0( حتما) کپی کن یعنی کنترل + سی رو نگیر
2 تو کرل پیس ان فرمت کن تو پنجرشم اخرین گزینه رو انتخاب کن
3 بعد انگروپش کن راست چینش کن
همین

در مورد سوال سومیم تو افکتا ارت افکتا منوش هست ولی اگه می خوای جزعیاتش حفظ شه باید خیلی با کیفیت باشه عکست

آخرین ویرایش:

h*o*sh

New Member
با عرض سلام و تشكر فراوان خدمت آقاي مهدي آشتياني از بابت پاسختان به سوالات من . در مورد سوال سوم نمونه كاري دارم كه ميتوانم با فرستادن آن به ايميل شما منظورم را بهتر بيان كنم . اگر ممكن است آدرس ايميلتان را در پاسخ به اين پيغام برايم مشخص كنيد و يا اينكه بگوييد من چگونه مي توانم دو عكس مورد نظر (كه يكي از آنها عكس اسكن شده و ديگري همان خط چيني عكس مي باشد ) را در پيغام بعدي برايتان نمايش دهم . در پايان از خانم پانته آ ابراهيمي هم سپاسگزارم .
البته در مورد اين عكس ( به خاطر نداشتن جزئيات فراوان )من موفق شدم با روشي كه ميدانم خط چيني كنم ولي همانطور كه قبلا متذكر شدم مشكل من در مورد عكسهايي است كه جزئيات زيادي به همراه دارند .

جدیدترین ارسال ها

بالا