كارگاه نقد عکس

Ali 59

Well-Known Member
سلام
لطفا نقد كنيد

2269197484_525b3fcabe.jpg

2269182426_9f192ba25f.jpg

2269181046_e7a9c7b630.jpg

در ضمن بقيه عكسها رو هم به آدرس زير مي تونيد لطف كنيد ببينيد

مشاهده بقيه عكسهاي سواحل خليج فارس

تصوير پرنده بسيار زيبا بود رضا جان .. احسنت بر شما
دوربينت چيه رضا جان؟

Ali 59

Well-Known Member
سوء برداشت نشه! من دخاني/ دودي نيستم اما ديشب مجبور شدم (شايدم بشه گفت توقيق اجباري!!! ها ها) سر صحنه ( فيلمبرداري) استعمال كنم!

چون دوربين همرام بود معطلش نكردم!
عكسو دست نزدم فقط يه Exposure ساده بهش دادم. البته دوس داشتم دوداش بيشتر معلوم بشه كه خوب توفيق حاصل نشد!

smo.jpg

Nikon D70s
ISO 1600

hamid ir

Well-Known Member
اسم عکس رو گذاشتم Big Ring !!

پیوست ها

• BiG_RinG_by_h_ir.jpg
    BiG_RinG_by_h_ir.jpg
    88.5 کیلوبایت · بازدیدها: 6

arkdvi

New Member
سوء برداشت نشه! من دخاني/ دودي نيستم اما ديشب مجبور شدم (شايدم بشه گفت توقيق اجباري!!! ها ها) سر صحنه ( فيلمبرداري) استعمال كنم!

عكسو دست نزدم فقط يه Exposure ساده بهش دادم. البته دوس داشتم دوداش بيشتر معلوم بشه كه خوب توفيق حاصل نشد!

smo.jpg

Nikon D70s
ISO 1600
فضاي جالبيه. همونطور كه گفتيد اگه دود اين سيگار هم وجود مي داشت عكس جذابتري از كار در مي اومد ولي ميشد به دست هم حالت ديگه اي داد يا از زاويه بهتري عكس گرفت.
اسم عکس رو گذاشتم Big Ring !!

عكس فضاي خوبي داره. انگشتر ضمخت و فلزي و خشن و انگشتر و دست . انسان و فلز. خشانت و لطافت. ممنون

sooratak

New Member
شک و تردید شایدم شرم و حیا . دست دراز شده به طرف بیننده با انگشتانی خمیده و صورت برگشته و فلو از بیننده تقاضای چیزی را با اکراه دارد.موفق باشی

sooratak

New Member
:razz:با اینکه از ترکیب بندی وکمپوزسیون خوبی برخوردار است و این به مراتب نقطه قوت عکس میباشد ولی از نظر مفهومی بار منفی دارد و بیننده را از حرکت باز میدارد و به قول دوستمان حس جاماندن به انسان دست میدهد.موفق و پاینده باشی

anne sherli

New Member
رنگ دستها غير طبيعي شده طوري كه من فكر كردم دست سوخته!

smo.jpg

Nikon D70s
Iso 1600

anne sherli

New Member
اين عكس جز اولين عكسهاي من هست. خوشحال مي شم ايرادهام رو بگيريد و راهنماييم كنيد. .

2wqzywy.jpg

Ali 59

Well-Known Member
رنگ دستها غير طبيعي شده طوري كه من فكر كردم دست سوخته!

افكت Exposure داده شده تا دست از حالت طبيعي خودش خارج بشه و اصطلاحا تداعي همان حالت سوختگي رو بكنه... عمداً!

آخرین ویرایش:

Ali 59

Well-Known Member
اين عكس جز اولين عكسهاي من هست. خوشحال مي شم ايرادهام رو بگيريد و راهنماييم كنيد. .

2wqzywy.jpg

عكس با كيفيت و با وضوحي شده.. مدل دوربين هم ذكر كنيد خوبه... تنها ايرادي كه ميبينم اينه كه گل قشنگي رو انتخاب نكردي.. شايدم زاويه " گل" مشكل داره... اما پروانه خيلي زيباست.

آخرین ویرایش:

Ali 59

Well-Known Member
ولي به من حس حركت داد ! رنگ پاها اون قدر جلب توجه مي كنه كه به آدم اين حس دست مي ده كه سوژه آماده براي قدم هاي بلند و محكمه. برداشت زيبايي شده.

اين هم برداشت درستيه اما توجه داشته باشيم كه سوژه پيش از "آماده بودن براي قدم هاي بلند و محكم" ، جا مانده !

anne sherli

New Member
ممنون از نظرتون. اول بگم كه عكس resize شده. دوربين من sony cybershot dsc H10 هست. با لنز carl zeiss.
.عكس با كيفيت و با وضوحي شده.. مدل دوربين هم ذكر كنيد خوبه... تنها ايرادي كه ميبينم اينه كه گل قشنگي رو انتخاب نكردي.. شايدم زاويه " گل" مشكل داره... اما پروانه خيلي زيباست.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا