كارت DVB ؟

alireza-metal

Active Member
من خودم 3-4 ماه فقط درباره اين كارتها تحقيق كردم---خلاصه مطلب اينكه اگه سيستمت مدل بالاست sky star 2 بخر و اگه نيست همون nexus رو بخر ---- خلاصه هر سوالي هم داري در خدمتيم----هر چي دلت ميخواد بپرس

Sabzine

Member
با وجود بالا بودن سيستم اگر كسي skystar داشته باشه . همزمان كه داره چيزي پخش ميشه اگر كار ديگه اي بخواد انجام بده با مشكل مواجه ميشه.

mohsenshahbazi

Active Member
بله تنها موردي كه اسكاي استار داره همينه كه يا بايد دانلود كني يا بايد تصوير داشته باشي ...

ولي فكر ميكنم بين دي وي بي ها فعلا بهترين باشه (به جز نكسوز( ؟؟

ببين نكسوز مثل دي وي دي رايتر ميمونه
جنس خوبيه كاربردش هم خوبه ولي قيمتش بالاست ...

محسن

Sabzine

Member
منظورم از نظر كم آوردن سيستم بود. چون اون چيري كه شما كفتي به ظاهرا به سوزني بستگي داره. البته من اطلاعاتم ضعيفه در اين زمينه.
از اين جهت ميگم كه نكسوز براي خودش پردازش جدا و مستقلي داره خيلي عاله و مناسب براي كار من.

حالا اين كارت چيكار مي كنه ؟
اگه يكي توضيح بده ممكنه ما هم يه چيزي ياد بگيريم
ممنون

alireza-metal

Active Member
اين كارت براي اتصال به اينترنت با سرعت بالا

و كانالهاي ماهواره رو هم دريافت ميكنه و به صورت pci هم هست ---- و امكان باز كردن كانالهاي كارتي رو هم داره بوسيله پلاگين

خلاصه امكانات زياد داره كه خواسته باشم بنويسم چندين صفحه ميشه

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام..

سبزينه جان شما اين كارت نكسوز را از كجا گير آوردي و چند ;) ؟

اگر لطف كنيو بگي ممنون ميشم.. چون منم دنبال يه DVB خوب ميگردم.. (لطفا بچه ها نيان تعريف Sky Star 2 را بكنن ، در مورد اين كارت ميدونم و قبلا ديدمش..) ;)

تشكر..
سايان

Sabzine

Member
من 250 گرفتم .
براي اطلاعات بيشتر ميتوني ايميل بزني به من.
seven [at] fireboy.biz

mohsenshahbazi

Active Member
سايان عزيز

من نميگم اسكاي استار چون ميدونم ميخواي با اين دي وي بي چند ساعت در روز دانلود كني :mrgreen:

پس به نظر من هم نكسوز بهتره ... براي كار تو البته

محسن

Ghamnevis

Well-Known Member
مرسي سبزينه جان حتما تماس ميگيرم..

محسن جان (!) ;) قربونت دادا.. تو كه ميدوني من چقدر برام عقده شده :)

اقا يكي به ما بگه ايا نياز به ديش مخصوص هم داره يا نه
و نياز به پرداخت شارژ ماهانه هم داره يا فقط خريد كارت كافيه و سوال بعدي اينكه ايا فقط رسيو مي كنه و سند با دايل اپ هستش يا اينكه اين كارت سند و رسيو هستش ( ببخشيد كه سوالات زياد شد ) !

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام..

بله ديش ميخواد.. مثل اكانت هاي ديال آپ هستش بايد براش اكانت بخريد.. يعني بايد شارژ ماهيانه بديد..

فقط ريسيو هستش و از دايال آپ براي سند استفاده ميشه..

سايان

mohsenshahbazi

Active Member
در صورتي كه بخواين ميشه تجهيزات ارسال / دريافت هم با مجوز مربوطه براتون تهيه كرد ولي اصلا براي مصارف خانگي به صرفه نيست ...
اگه دنبال اينترنت پرسرعت هستين ...

يا ADSL كه من خودم هم ميتونم بهتون بدم تو اصفهان
يا E-DSL كه همين اينترنت ماهواره اي هاست كه اين رو هم ميتونم كارت واكانت هردورو براتون رديف كنم
(اين يك بازاريابي نيست - ماگريت!)
محسن

جدیدترین ارسال ها

بالا