كارت DVB ؟

Sabzine

Member
به يك كارت دي وي بي نياز دارم.
مدل nexuz
از كساني كه در كار سخت افزار و شبكه هستند ممنون ميشم اگر سراغ داشتند اطلاع بدن.

DC-Master

Member
سلام
من شنيدم كه تو پايتخت دارن يك از دوستام ميگفت كه در ط 2 ( مغازه ها ) و در طبقه 5 ( دفاتر كه حالت فروش دارن )‌كسي داره ولي قيمتش كه بالا بوود

Sabzine

Member
ملت اصلا نميدونن نكسوز چي هست چه برسه به داشتنش.

ممنون مستر جان. قيمتش زياد مهم نيست. مهم داشتن اين مدل nexuz firm 717 هست و اينكه گارانتي هم برام مهمه و ترجيحا تهران باشه.
البته نكسوز برام اينقدر مهم هست كه به خاطرش به زحمت بي افتم.

DC-Master

Member
سلام
من كه قرار نبود آدرس بيشتري بدم
راستش نميتونم بهتون بيشتر از اين كمك كنم چون خريد و فروش اين جور چيزا كمي مشكل داره
در نتيجه اگر شما جوينده خوبي باشيد با همون راهنمائي كه كردمتون ميتونيد پيدا كنيد
ط 2 برج B
و ط 4 پايتخت
موفق باشي
البته ببخشيدا ولي خوب حق بدين

Sabzine

Member
نه دوست عزيز منظورم كسی بود كه به من پيغام خصوصی زده بود.

در مورد راهنمايی شما هم ممنون ، امروز تونستم تو پايتخت پيدا كنم. فقط مشكلی كه دارم اينه كه ۲ مدل بود كه من فكر نميكردم نكسوز مدل ۷۱۷ اينقدر ارزون باشه، حدود ۱۵۰ تومن بود. ﴿ البته مدل firm 717 نديدم فقط همين بود كه ظاهرا همونی كه من ميخواستم بود ﴾ من شنيده بودم قيمتش ۲۰۰ تومن به بالاس.

مدل ديگه ای هم كه داشت اكسترنال DEC 3000 نكسوز بود كه يو اس بی بود.

من ميخوام در مورد اين دو مدل اطلاعات بيشتری بگيرم. اگر بگين واقعا كمك بزرگی ميكنيد.

DC-Master

Member
سلام
راستش من اصلا اطلاعات فني در مورد اينها ندارم فكر ميكنم بهتر باشه بري تو سايتش انجا استادش كني
موفق باشي

DC-Master

Member
سلام
راستش من اصلا اطلاعات فني در مورد اينها ندارم فكر ميكنم بهتر باشه بري تو سايتش انجا استادش كني
موفق باشي

DC-Master

Member
من جمعه ميگردم اگر چيزي پيدا شد بهتان خواهم گفت
ولي از خود فروشنده هم بپرسيد يا بهتان ميگويد يا ازش بخواهيد كه دفترچه را بدهد همانجا مطلعه كنيد يك چيزاپي بايد توش نوشته باشه

Sabzine

Member
راستش دفترچه اگه باشه كه داخلش هست نميشه باز كرد.
من 717 رو ديدم و احتمالا همون رو بگيرم . برام جالبه كه چرا تو خود سايتش كه محصولات نكسوز هست 717 رو نزدن!
خودم چيزايي پيدا كردم اما اگه شما هم چيزي پيدا كردين لينك بدين ممنون ميشم.

Sabzine

Member
اين سايت رو ديدم.
حالا تو تهران از كجا ميشه جايي رو پيدا كرد كه اين مدل رو بفروشه و بشه بهش اطمينان كرد كه اصل باشه!؟

Raptor

Member
شايد كارت WinTV بود. آخه اين كارت هم از چيپ ست هاي Nexus استفاده ميكنه اما امكانات كمتري داره و بصورت نرم افزاري Decode ميكنه.
تا جايي كه يادم Nexus با دكود سخت افزاري بالاي 270 تومن بود!!

mohsenshahbazi

Active Member
فقط اسكاي استار 2.6
چون كارت نكسوز ب خاطر قيمتش فعلا براي استفاده شخصي به صرفه نيست ولي اگه باهاش بتوني سفارش دانلود بگيري همون نكسوز باشه بهتره ...

محسن

Sabzine

Member
من در حال حاظر ار نكسوز براي استفاده شخصي استفاده ميكنم.
چون كارهاي ديگري هم همزمان انجام ميدم براي همين نكسوز خيلي برام خوب هست.

جدیدترین ارسال ها

بالا