كارت ويزيت(نظر شما خيلي مهمه)

hani_99m

Member
سلام به دوستان يه كارت ويزيت طراحي كردم ميخوام بدم براي چاپ نظر شما برام مهمه لطفا نظرتونو در مورد اين كارت بگيد واينكه ايراداشو بگيد برطرف كنم.پيشاشيش از همتون ممنون.

H@DI-LI

Member
سلام.
اگه میخوای بدون طرح باشه و فقط با نوشته ها کار کنی باس یه جوری باشه که بیننده رو جذب کنه.
فونتت رو عوض کن و یه فونت شیک بزار جاش.
باید از این نمونه کارا یه عالمه ببینی. تو بخش ابزار، یه پستی سارا گذاشته که همین مدل کارت ویزیت ها توش زیاده.
اونا رو ببین ایده های خوبی به ذهنت میاد.
:rose:

S.A.N

Member
سلام دوست .. من

کارت ویزیت باید جذاب باشه ...

الان شما فونت زیاد خوبی را انتخاب نکردی ...

بکگراند خوبی ندارید ...

اما اگر کار کنی جای کار زیادی داره ... یکم از این کارتهای نمونه استفاده کن...

فونت ها را کوچک تر کن .. به نظر من تجدید نظر کن ، بعد بده زیر چاپ..

ولی اگر یکم با دقت و سلیقه بیشتر کار کنی بهتر خواهد شد ..

موفق باشی :wink:

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
طرح خوبی هست اما جذاب نیست .
کارت ویزیت هم اگر که جذاب نباشه فایده ای نداره .
فونت خیلی کار رو زشت کرده .
به نظرم اول یه تعداد طرح کارت ویزیت ببینید و بعد دوباره از اول کارت رو طراحی کنید .
شرمنده که ایراد گرفتم .
موفق باشید .

MOHAMMADIX

Member
اگه نظر من برات مهمه،بهت ميگم كلا عوضش كني ، ميتوني چند تا كار از اينترنت ببيني تا روش كار دستت بياد
موفق باشي

astalavista

Member
من واقعا عذر میخام ولی اسم این کار کارت ویزیت نیست. این یه نوع تراکت حساب میشه. شما تکستت تمام زمینرو فرا گرفته بطور غیر علمی. بابا مبحث زیبایی شناسی واسه همینجاهاست.
من نمیدونم ما ایرانیا چرا همش دنبال کاراشلوغ پلوغ میگردیم پارک میخایم بریم میریم جای شلوغ- رستوران جای شلوغ - آهنگای شلوغ گوش میدیم - کارت ویزیتمونم شلوغ پلوغه.:mad:
به خدا زیبائی در سادگیه. شما نیکول کیدمنو پسند میکنی یا کریستینا آگویلرارو (از لحاظ ظاهری) من خودم که نیکولرو به خاطر سادگی در میکاپ و استایل واقعا با این ظاهر نشونه یک لیدی کامله با اینکه صدای کریستینا رو واقعا قبول دارم والا جفتشونم خشگلن.
طرح هم همینه مثل یک خانم میمونه که اگه زیاد آرایشش کنی دلتو میزنه یا مثل آقایی که موهاشو کم کنی و ریششو بلند که دیگه حال آدمو ...

به هرحال عزیزم فونتاتو ساده استفاده کن مثل ترافیک - یاقوت - یکان و... و زمینه کارتم سفیدکن و بیشتر روی تیتر و آرمت تمرکز کن.

موفق باشی:rose:

m2ahdi

Member
عزیزم باید کارت یه نقطه داشته باشه که توجه بیننده رو جلب کنه . باید یک چیزی واسه تاکید داشته باشی :rose:

flashpro

کاربر فعال
دوست من کارتت بیشتر حالت نامه داره تا کارت ویزیت.
باید بیشتر کار کنی.
سایز و نوع فونت به هیچ وجه مناسب نیست.
چیدمان عناصر موجود در کارت ویزیتت هم مناسب نیست.
به قول دوستمون H@DI-LI :
سلام.
اگه میخوای بدون طرح باشه و فقط با نوشته ها کار کنی باس یه جوری باشه که بیننده رو جذب کنه.
فونتت رو عوض کن و یه فونت شیک بزار جاش.
باید از این نمونه کارا یه عالمه ببینی. تو بخش ابزار، یه پستی سارا گذاشته که همین مدل کارت ویزیت ها توش زیاده.
اونا رو ببین ایده های خوبی به ذهنت میاد.
موفق باشی :rose:

شايد منظور دوستمون يه همچين چيزي بوده(البته در حد اتود اوليه:lol:):
1.
1.PNG
1.PNG

ولي هم شلوغ هست ،‌هم اينكه تو كارت به اندازع كافي فضا كمه كه ديگه اين همه كناره لازم نيست
----------------------
بنظرم تو اين مايه ها بزنن بهتر جواب ميگيره
اون پايين هم آرم و غيره..
2.
2.PNG

ببخشيد پيش اين همه اساتيد جسارت كردما:snap:

آخرین ویرایش:

hani_99m

Member
سلام به دوستان مرسي ازينكه به من لطف داشتيد و نظرتونو گفتيد همانطور كه بيشتر شما گفتيد كار رو عوض كردم و باز هم نظر شما خيلي مهمه چون ميخوام يه كاره خوشكل بدم براي چاپ اگه اينم قابل قول نيست لطفا ايده ي خودتونو بگيد تا استفاده كنم.
در ضمن چون نوشته زياد هست زياد نميتونم روي طراحي مانور بدم.
منتظر نظراتون هستم.

MOHAMMADIX

Member
نسبت به قبلي خيلي بهتره ولي:
افكت تكست بالا زياد جالب نيست
بك گراند شلوغه و رنگ خوبي هم نداره و باعث يشه تكست خودشو نشون نده
باز هم خيلي جاي كار داره
البته اينا نظر شخصيمه
موفق باشي:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا