كارت ويزيت براي معرفي يك گرافيست!!!

Saeid Taheri

Active Member
با سلام خدمت دوستان
يك نظر از شم دوستان عزيز ميخواستم
من آيا براي طراي يك كارت ويزيت براي يك طراح كه خودش رو
معرفي كنه لازمه كه كارهاي رو كه انجام ميده رو داخل اون كارتش درج كنه يا نه؟
من خودم از يكي كه توي اين كار تجربه كافي رو داشت پرسيدم كه ايشون گفتن اصلا چنين
كاري رو نكن بهترين راه همينه كه همون طرحي كه براي كارتت زدي همون نشانه كا رتو هستش
و اين بله تنهايي نشون ميده كه و در چه سطحي هستي و چه كارهيي
ميتوني انجام بدي حالا من خواستم اول باشما دوستانم يك مشورت بكنم بعد شروع به طراحي و چاپ
اين كارت بكنم حال لطفا هر كسي هر نظري داره بگه من با كمال دلگرمي ازش استقبال ميكنم
با تشكر موفق باشيد

salmanclever

Well-Known Member
سلام
من اين نظر رو دارم كه براي بهتر شدن و توي چشم اومدن يك كارت ويزيت بايد ببيني كه بيشتر كارت ويزيتهاي گرافيكي به چه صورت هستند و تو كارتي كه مي خواهي طراحي كني يك چيزي تقريبا متفاوت و جدا از اينها باشد مثلا اگر بيشتر كارت ويزيتها خيلي شلوغ پلوق و پر از طرح هاي مختلف بود تو كارت رو بسيار ساده و بي طرح طراحي كن من يادمه كه براي طراحي يك كارت ويزيت براي يك شركتي از كارتهاي ويزيت مختلف نمونه برداري ميكردم انواع كارت ويزيت جمع كردم با طرهاي مختلف رنگارنگ و گرافيكي ولي يك كارت بود كه توي اين كارتها خيلي به چشم ميومد و هم من ازش خوشم ميومد و هم به هر كسي نشون ميدادم اين كارت رو مي پسنديدن
اين كارت با رنگ سفيدش تشكيل شده بود فقط از نام شركت و شماره تلفن شركت و يك لوگوي بسيار جالب بسيار ساده و رنگهاي كم به چشم اومدنش بخاطر اين بود كه با بقيه فرق داشت
من نميگم كه حتما ساده طراحي كن ببين بيشتر كارت ويزيتهاي گرافيكي به چه صورت هستند شما هم يك چيزي متفاوت از همه آنها و يك چيز جديد طراحي كن البته كارهاي گرافيكي بيشتر به خلاقيت انسان بستگي داره كه اينكه اون كار تازه و جديد باشد
البته اين حرفهاي من فقط نظر من هست
سلمان...

Saeid Taheri

Active Member
salman14000 گفت:
سلام
من اين نظر رو دارم كه براي بهتر شدن و توي چشم اومدن يك كارت ويزيت بايد ببيني كه بيشتر كارت ويزيتهاي گرافيكي به چه صورت هستند و تو كارتي كه مي خواهي طراحي كني يك چيزي تقريبا متفاوت و جدا از اينها باشد مثلا اگر بيشتر كارت ويزيتها خيلي شلوغ پلوق و پر از طرح هاي مختلف بود تو كارت رو بسيار ساده و بي طرح طراحي كن من يادمه كه براي طراحي يك كارت ويزيت براي يك شركتي از كارتهاي ويزيت مختلف نمونه برداري ميكردم انواع كارت ويزيت جمع كردم با طرهاي مختلف رنگارنگ و گرافيكي ولي يك كارت بود كه توي اين كارتها خيلي به چشم ميومد و هم من ازش خوشم ميومد و هم به هر كسي نشون ميدادم اين كارت رو مي پسنديدن
اين كارت با رنگ سفيدش تشكيل شده بود فقط از نام شركت و شماره تلفن شركت و يك لوگوي بسيار جالب بسيار ساده و رنگهاي كم به چشم اومدنش بخاطر اين بود كه با بقيه فرق داشت
من نميگم كه حتما ساده طراحي كن ببين بيشتر كارت ويزيتهاي گرافيكي به چه صورت هستند شما هم يك چيزي متفاوت از همه آنها و يك چيز جديد طراحي كن البته كارهاي گرافيكي بيشتر به خلاقيت انسان بستگي داره كه اينكه اون كار تازه و جديد باشد
البته اين حرفهاي من فقط نظر من هست
سلمان...

ممنون از لطفتون آقا سلمان ولي منظور من يك چيز ديگه اي بود
منظورم اينه كه آيا كارهايي كه انجام ميدم مثلا طراحي سايت طراحي فلان و ....
رو داخل كارت درج كنم يا نه ؟
با تشكر از لطف شما

salmanclever

Well-Known Member
سلام
به نظر من اينكه مثلا مستقيم ذكر بشه طراحي صفحات وب زياد جالب نيست به نظر من بايد اين موضوع را كه شما طراحي وب ميكنيد را غير مستقيم به بيننده كارت رسوند مثلا گزاشتن عكس نوار ابزار اينترنت اكسپلورر يا گزاشتن بخشي از لوگوي سايتهايي كه طراحي كرديد يا ....
سلمان...

Saeid Taheri

Active Member
ممنون براي مساءل ديگر طراحي چي ؟
مثلا كاتولوگ كارت يا ......
با تشكر

ببخشيد آقا سلمان ولي من همه اين كارها رو براي يك كارت ميخوام كه براي خودم طراحي كنم
اگه اون ارسال اولم رو كامل بخونيد متوجه ميشيد

موفق باشيد

Attari

Member
آقا سعيد گل سلام٬
به عقيده من اگه شما فقط يكي از عبارات گرافيست٬ طراح٬Designer يا كلمات مشابه اينها رو استفاده كنين بهتر خواهد بود. چون اولا اگر بخواهيد تمامي توانايي هاي خودتون رو در كارت درج كنيد كارتتون به بزرگي يه برگ A4 خواهد شد!!!.
دوما اينكه همون طور كه خودتون هم مي دونيد٬ كارت ويزيت فقط براي دادن اطلاعاتي نظير نام٬ نشاني و تلفن تماس به مخاطب داده مي شه و هر چقدر اين عوامل واضح تر (نه به معني بزرگتر) درج شوند بهتر است.
استفاده از يك آيتم طراحي جالب و بديع هم مي تونه كمك كنه تا كارت شما بيشتر در اذهان مخاطبان باقي بمونه.
نكته آخر اينكه اگه مي خواهيد كارتي با توضيحات مفصلتر تهيه كنيد٬ پيشنهاد بنده اينه كه يه برنامه كوتاه از تمام توانايي هاتون مثلا با فلش يا ... به صورت مالتي مديا طراحي كنين و توي اين سي دي هاي كوچولو بزنين كه هم ايده نويي هست و هم بيشتر تاثير گذاره. البته اين مورد چون هزينه بر هست فقط ميشه براي خواص و در موارد محدود ازش استفاده كرد و در كنارش هم كارت ويزيت معمولي حتما لازمه

اگه پر گويي كردم شرمنده!

اقا سعيد همانطوري كه بزرگان ويروران فرمودن تمام اينها پر نكته و كلامه .ديگه نياز نيست من چيزي بگم
فقط برات ارزوي كمال و شاد باش مي كنم
موففق و پيروز باشي

ACTIVE

Active Member
60733 گفت:
اقا سعيد همانطوري كه بزرگان ويروران فرمودن تمام اينها پر نكته و كلامه .ديگه نياز نيست من چيزي بگم
موففق و پيروز باشي
شما خودتون سرور و سالاريد
امير جان شما بگيد تا بچه ها استفاده كنن .
نكات شما براي تك تك كاربران مفيد واقع خواهد بود .
ممنون

ACTIVE گفت:
60733 گفت:
موففق و پيروز باشي
شما خودتون سرور و سالاريد
امير جان شما بگيد تا بچه ها استفاده كنن .
نكات شما براي تك تك كاربران مفيد واقع خواهد بود .
ممنون
آقا مارو هم دريابيد همه استادا جمع شدن امير جان به ما هم گرافيك ياد بديد!!

به نظر من كه همون تكيه بر كلمه ' Designer' يا : طراح : بهترين كار باشه... يه آدرس وبم اگه داشت بزني تهش كه ديگه معرفي كامل از اونجا بشه خيلي بهتره .. چون از شلوغي جلوگيري ميكنه...
ببخشيد كه ما در حضور اساتيد نظر الكي داديم...

Saeid Taheri

Active Member
از لطف هر دوي شما ممنونم (هم آقا مهرداد هم آقا بهروز )و هم تمامي دوستان كه پاسخ دادن
با تشكر موفق و پيروز باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا