كاربران مجبورند به سمت Adsl و وايمكس بروند

PhonieX

مدیر انجمن <A href="forum.majidonline.com/forums/6


مدير يك شركت اينترنتي مهمترين دغدغه كاربران را در بخش Access (دسترسي) عنوان كرد و گفت: سرعت اولين موضوعي است كه در زمينه دسترسي به عنوان دغدغه مهم كاربر محسوب مي‌شود در حالي كه وقتي كاربران به اينترنت وصل مي‌شوند، سرعت بسيار پايين است و عمدتا كاربران مجبور مي‌شوند به سمت سرويس‌هاي Adsl و وايمكس بروند.


محمدحسن محمدي اردهالي در گفت‌وگو با ایسنا اظهار كرد: البته در زمينه سرويس‌هاي Adsl به دليل اينكه اكثر خطوط به صورت PCM است و هنوز به خطوط PSTN (زوج سيم معمولي) تبديل نشده اين موضوع مشكلاتي را براي كاربران Adsl ايجاد مي‌كند.


اين مدير شركت اينترنتي ادامه داد: خطوط PCM معمولا به صورت موقت و راهكار موقت مخابرات ساير كشورها براي ارائه اين سرويس است اما در ايران اين خطوط به صورت راه‌حل دائمي تبديل شده و با توجه به اينكه تبديل خطوط PCM به Adsl وجود ندارد و در ابتدا بايد به خطوط PSTN تبديل شوند، كاربران مجبورند از ديگر راهكارها براي استفاده از اينترنت استفاده كنند كه آن‌ها هم هزينه‌هاي بالاتري داشته و براي كاربران مشكل‌ساز مي‌شود.


اردهالي تصريح كرد: نكته ديگر در بحث دسترسي موضوع قيمت است زيرا قيمت اينترنت در كشورمان به نسبت ساير كشورهاي همسايه در سطح قابل قبولي نيست.


اين مدير شركت اينترنتي دغدغه ديگر كاربران را بحث امنيت دانسته و ابراز كرد: اين امنيت اعم از سايت‌هايي است كه به هر دليلي فيلتر شدند كه اين سايت‌ ممكن است سايت خريد، ارسال ايميل و يا هر سايت ديگري ‌باشد و كاربران از اينكه محتواي ايميل و مطالب آن‌ها كنترل مي‌شود و يا بحث افشاي موارد ايميل شده‌ي آن‌ها، برايشان دغدغه محسوب مي‌شود.منبع
 

جدیدترین ارسال ها

بالا