قیمیت گذاری مدل

3dream

Member
ما همه با شرایط اینجا آشنا هستیم، کار گرفتن سخته، تازه اگر هم بتونی کار بگیری پولی که بابت اجرا میدن پائینه و نمیصرفه.
اگر مجری کار باشی باید حتما کارمند داشته باشی و گرنه نمیصرفه مدلها رو بدی بیرون بزنن چون گرون در میاد.

فرض کنید یه کار گرفتید:
2 یا 3 تا سوپروایزر میخواهید
با توجه به تعداد کاراکترها هم انیماتور میخواهید (حداقل 4 تا)

پیش تولید: (سه ماه)
ساخت محیط و کاراکترها از مدلسازی و بافتگذاری گرفته تا ریگ کاراکتر و غیره.

تولید: (چهار ماه)
روزی 1 دقیقه انیمیشن که شامل کاراکتر، عناصر و دینامیک میشه و همزمان رندر گرفتن

3*7 مساوی 21 ماه حقوق برای سوپروایزر
4*4 مساوی 16 ماه حقوق برای انیماتور
اگه ماهی یک میلیون حقوق بدی، فقط باید 37 میلیون بدی به کارمندها، حالا بقیه هزینه ها به کنار
حالا اگه بخواهی برای هر آبجکت 500000 تومن بدی اونوقت چجوری میخواهی پروژه رو جمع کنی!
پس به صرفه هست که یه نفر رو بیاری که مدلها رو برات بزنه، سه ماه کلی مدل واست میزنه.

منم قبول دارم که ارزش کارمون بیشتر از ایناست ولی به شرایط هم بستگی داره. این کار دوستمون میتونه برای دانشجو، پروژه انیمیشن یا بازی باشه پس تا حدودی میشه فهمید که چقدر میدن.

navanama

Active Member
maya_22 , bubo ازبهترینهای ایران هستند نقد و تعارض نظر همه جا هست
bubo جان من این مطلبو دوبار تعریف کردم اونم فقط تو همین سایت هدفم هم ایجاد انگیزه بود که میشه داخل مستر شد بعد رفت اونور نونشو خورد (البت اگه میگین اینجا بازار نداره) من خیلی نیست وارد این معرکه شدم سطح کارم هم متوسطه واسه علاقه هم کار میکنم فقط هم تیزر میزنم نه به یالا وصلم نه به پایین میانگین ماهی دو سه تومن هم دارم خدارو هم شکر
راستی چرا ما ایرونیها نمیتونیم یه کار تیمیه درست و حسابی انجام بدیم ........... ؟؟؟!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا