قیمت گزاذی برای این سایت

trisha

Banned
سلام دوستان
لطفا بگین چه قیمتی برای این سایت بزارم؟:paint:

www.raaddamavand.com

راستی از چه چیزایی برای قیمت گزاری استفاده میکنن.
منظورم اینه که معیار های قیمت گزاری چیه؟:-?

inam site khodame hanooz kamel nashode?
:rose:www.msm.ir

hadiroohi

Member
بستگی به کسی داره که طراحی کرده ;)
میتونه به قول دوستمون از 100 تومن شروع بشه
اما فکر کنم خیلی بیشتر از این گرفته باشه طراحش ! البته حرفه ای کار نشده ! در حد مبتدیه

trisha

Banned
خوب میگم چرا طراحیش مبتدی
در چه صورت از حالت مبتدی خارج میشه؟
بعد معیار های قیمت گزاری برای طراحی رو نگفتین؟

بستگی به کسی داره که طراحی کرده ;)
میتونه به قول دوستمون از 100 تومن شروع بشه
اما فکر کنم خیلی بیشتر از این گرفته باشه طراحش ! البته حرفه ای کار نشده ! در حد مبتدیه

hadiroohi

Member
مواردی که برای حرفه ای شدن بهتره رعایت شه
یکی از معیارهاش رعایت اصول CIW از قبیل:
استاندارد کردن کدها
ترکیب رنگ
هیچ متا تگی در طراحی استفاده نشده (keyword , Description)
اگه بخای حرفه ای باشه سایتت رو full CSS کن
کلاً table رو بزار کنار و بجاش از DIV استفاده کن
و ...
نقطه های زیادی وجود داره اینا چیزایی هستن که الان تونستم ذکر کنم :wink:
یه نگاهی به سورس این سایت بندازwww.tabrizit.com
این طراحیش کامل از خودم نیست! اما کدهاش و استاندارد کردن ، Full CSS بودنش ، استفاده کامل از DIV و ... کار خودمه

آخرین ویرایش:

reza699

Active Member
یکی از معیارهاش رعایت اصول CIW از قبیل:
استاندارد کردن کدها
ترکیب رنگ
هیچ متا تگی در طراحی استفاده نشده (keyword , Description)
اگه بخای حرفه ای باشه سایتت رو full CSS کن
کلاً table رو بزار کنار و بجاش از DIV استفاده کن
نظر همه دوستان محترم
اما من که تا به حال کار کردم و تو خط بازار بودم هیچ کدوم از این چیز هایی که گفتید معیار واسه قیمت گذاری نیست !!!!!
اخه مشتری چه میفهمه که css چیه یا تگ متا چیه . بر فرض هم واسش توضیح بدی از آخر میگه خوب قیمتش چنده ؟؟ به خاطر این چیزهایی که گفتی. چی چی بود اسمش سی اچ اس ؟؟؟ باید پول بیشتری بدم ؟ نه آقا جون از اینا استفاده نکن
مشتری که سایت استاتیک میخواد فقط ظاهر قشنگ واسش مهمه .
من تا به حال که کار کردم به این صورت بوده(برای سایت های استاتیک )
1- صفحه ایندکس یه قیمت ثابت
2- صفحات اضافه یک قیمت ثابت ( معمولا صفحات اضافه قیمت کمتری نسبت به ایندکس دارند .)
3- اگه توی سایت فلش باشه قیمت اون هم محاسبه میشه.
4- اگه سایت فول فلش باشه که کلا قضیش فرق میکنه و قیمت هاش طوره دیگه ای محاسبه میشه . من تو این قسمت تخصص ندارم . توصیه میکنم از کاربر YTERROR سول کنید ایشون تو این زمینه تخصص خوبی دارند. )
با تشکر

trisha

Banned
خوب یه سوال یه کم فنی معیار های قیمت گزاری برای سایت های دینامیک چیه؟ در ضمن فکر کنم اکثر دوستان هم از برنامه های مدیریت محتوا آماده (رایگان) استفاده مینن.؟ مثل جوملا و .... که فقط قالبش رو تغییر میدن؟ آیا درسته؟

trisha

Banned
...

خوب یه سوال یه کم فنی معیار های قیمت گزاری برای سایت های دینامیک چیه؟
در ضمن فکر کنم اکثر دوستان هم از برنامه های مدیریت محتوا آماده (رایگان) استفاده مینن.؟ مثل جوملا و ....
که فقط قالبش رو تغییر میدن؟
آیا درسته؟
راستی قیمت های صفحهی ایندکس از چند تا چند میتونه باشه؟ یه توضیح درو مورد قیمت باقی صفحه ها هم بدین

نظر همه دوستان محترم
اما من که تا به حال کار کردم و تو خط بازار بودم هیچ کدوم از این چیز هایی که گفتید معیار واسه قیمت گذاری نیست !!!!!
اخه مشتری چه میفهمه که css چیه یا تگ متا چیه . بر فرض هم واسش توضیح بدی از آخر میگه خوب قیمتش چنده ؟؟ به خاطر این چیزهایی که گفتی. چی چی بود اسمش سی اچ اس ؟؟؟ باید پول بیشتری بدم ؟ نه آقا جون از اینا استفاده نکن
2- صفحات اضافه یک قیمت ثابت ( معمولا صفحات اضافه قیمت کمتری نسبت به ایندکس دارند .)
4- اگه سایت فول فلش باشه که کلا قضیش فرق میکنه و قیمت هاش طوره دیگه ای محاسبه میشه . من تو این قسمت تخصص ندارم . توصیه میکنم از کاربر yterror سول کنید ایشون تو این زمینه تخصص خوبی دارند. )
با تشکر

hadiroohi

Member
نظر همه دوستان محترم
4- اگه سایت فول فلش باشه که کلا قضیش فرق میکنه و قیمت هاش طوره دیگه ای محاسبه میشه . من تو این قسمت تخصص ندارم . توصیه میکنم از کاربر yterror سول کنید ایشون تو این زمینه تخصص خوبی دارند. )
با تشکر

عذر میخاما قصد بی ادبی ندارم اما بنده کجا گفتم این موارد قیمت گذاری هست؟
ایشون پرسیدن حرفه ای چه جوری میشه ؟ بنده هم گفتم حرفه ای اینا رو میخاد!!!
بازم بی ادبی نشه بنده هم تا به حال بالای 80 سایت ایستا و بالای 40 سایت داینامیک از همه جورش کار کردم
www.tabrizit.com

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا